Gönderen Konu: Avlanma Belgesi Çıkarma  (Okunma sayısı 1134 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alican GENER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Avlanma Belgesi Çıkarma
« : 19 Eylül 2018, 17:14:24 »
Merhabalar AVCILIK BELGESİ almak için kursa gitmem gerekiyormuş şimdi kursa gidip  yavaş yavaş belgeleri falan toplasam çünkü biraz maliyetli avcılık belgesinin geçerlilik süresi ne kadar. süre bitince yine aynı şekilde mi alınıyor yoksa araç ehliyeti gibi mi ?
  • Huğlu 200A Çifte
1993 - İstanbul

Çevrimdışı Halis UZEL

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: Avlanma Belgesi Çıkarma
« Yanıtla #1 : 19 Eylül 2018, 19:54:56 »
kurstan aldığın sertifika ömür boyu geçerli kardeşim sertifika elinde olsun istediğin herhangi bir zamanda 2 saat içinde belgeli avcı olursun...
  • huğlu koop. SR112KE
1989 - Nevşehir

The following users thanked this post: Alican GENER

Çevrimdışı Alican GENER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #2 : 19 Eylül 2018, 20:20:02 »
Çok teşekkür ederim. O zaman ilk kurstan belgeyi alıp sonra bir Dernek üyesi olayım  Avlanma belgesi senelik  sanırım bu kadar maliyetli olduğunu bilmiyordum :) Bir de yanlarında çıraklık yapacağım bir avcı grubu bulayım.  Ben normalde kampçıyım keşke kamplı av yapacak çadır atacak bir ekibim olsa Çatalca çok müsait av için  :)
  • Huğlu 200A Çifte
1993 - İstanbul

Çevrimdışı Erhan AKYÜZ 05

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 06 Ekim 2018, 13:34:22 »
Ben Avcılık sertifikam var. Avlanma bedeli ve pul parasını Ekim ayında yatırıp Avlanma belgesini alsam Ocak ayında tekrar harç mı yatırıma gerek yoksa harç yada pul parası sezonlukmu alınıyor
  • FABARM
  • SETTER
1992 Amasya

Çevrimdışı Ali UŞAKLI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 06 Ekim 2018, 14:02:33 »
Çok teşekkür ederim. O zaman ilk kurstan belgeyi alıp sonra bir Dernek üyesi olayım  Avlanma belgesi senelik  sanırım bu kadar maliyetli olduğunu bilmiyordum :) Bir de yanlarında çıraklık yapacağım bir avcı grubu bulayım.  Ben normalde kampçıyım keşke kamplı av yapacak çadır atacak bir ekibim olsa Çatalca çok müsait av için  :)

Ah kardeşim ah bende kampçıyım.. Böyle bi grup olsa burda efsane olurdu ama ilerde birgün yapabiliriz. Nerde kampa gidiyorsun, netten belki görebilirim. Ben genelde ıssız koylara gidiyorum Antalyada. Maden koyu gibi  yerler.. Ama bunu avla beraber yapmak efsane olurdu.
  • HUĞLU 200 AC ÇİFTE
KIA BALABAN OTOMOTIV

SATIŞ DANIŞMANI

1982-Antalya

Çevrimdışı Alican GENER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 07 Ekim 2018, 20:03:40 »
Merhaba ben İstanbul/Çatalcadayım iki adım yanımız karadeniz genelde buradaki ormanlık alanlarda kamp yapıyoruz bazen 15-20km yürüyoruz içerlere ama av ve kamp acayip güzel olur ileride yapacağım atış olayını da çok sevdim 😬  Yaparız tabi aslında av ve kamp için bi ekip olsa sene de 3 etkinlik olsa yeter o zevk bütün sene
  • Huğlu 200A Çifte
1993 - İstanbul

The following users thanked this post: Ali UŞAKLI

Çevrimdışı Ali UŞAKLI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 07 Ekim 2018, 23:06:06 »
Merhaba ben İstanbul/Çatalcadayım iki adım yanımız karadeniz genelde buradaki ormanlık alanlarda kamp yapıyoruz bazen 15-20km yürüyoruz içerlere ama av ve kamp acayip güzel olur ileride yapacağım atış olayını da çok sevdim 😬  Yaparız tabi aslında av ve kamp için bi ekip olsa sene de 3 etkinlik olsa yeter o zevk bütün sene

aynen haberleşelim )
  • HUĞLU 200 AC ÇİFTE
KIA BALABAN OTOMOTIV

SATIŞ DANIŞMANI

1982-Antalya