Gönderen Konu: HAYIR DUALARINIZI BEKLİYORUM !( MUSTAFA BİROL DEMİRTAŞ KARDEŞİMİZİ KAYBETTİK )  (Okunma sayısı 49909 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: HAYIR DUALARINIZI BEKLİYORUM !!!
« Yanıtla #75 : 08 Ocak 2016, 01:14:05 »
Değerli abim,yüce Allah tan acil şifalar dilerim..Ördek seviyorsan beraber İpsala ya gidelim,bişeyciğin kalmaz..demedi deme..tekrar geçmiş olsun..seviyoruz seni..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

The following users thanked this post: Mustafa DEMİRTAŞ

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #76 : 08 Ocak 2016, 08:57:06 »
Birol bey resimlerde sizi gayet iyi gördüm. Allah şifa versin. Unutmayın herşey Allahtandır... Allaha emanet olun.
1976-Elazığ/Palu (Malatya da ikamet eder)

Çevrimdışı İlhan GÜNEN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #77 : 08 Ocak 2016, 09:45:26 »
İnşallah en kısa sürede iyileşirsiniz. Allah sizi ailenize bağışlasın. Allah'a emanet olun.
1984 ORDU

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #78 : 08 Ocak 2016, 13:37:07 »
Allah şifalar versin
enkısa zamanda bu hastalıktan
hayırlısı ile kurtulursunuz inşallah
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

Çevrimdışı F.Bahadır BOYACI

• AvlakForum Üye
  • *
  • f.boyacı
« Yanıtla #79 : 08 Ocak 2016, 15:40:33 »
Abicim sen sağlığına kavuş biz dağa cok taban Eti yeriz ;;))Hep aklımızda ve yüreğimizde dualarımızdasın Yaradan işallah şifasını da vercek işallah dualarımız hep seninle abicim taban Eti yemek üzere bekleniyorsun ;))
F.Bahadır BOYACI
1982 AMASYA/ISTANBUL                                                            

Çevrimdışı Adem ÖZENEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #80 : 08 Ocak 2016, 17:20:46 »
Büyük geçmiş olsun tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inşallah
1963 Maltepe-İstanbul

Çevrimdışı Hakan AKMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #81 : 08 Ocak 2016, 18:28:04 »
acil şifalar dilerim BİROL ABİ inşlh RABBİM tamamen sağlıığına kavuşmanı nasip eder
dualarımız seninle merak etme SELAMLAR....
Hakan AKMAN
1970 ANKARA / AFYONKARAHİSARC:\Users\2012\Pictures\photog254iw0.jpg

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #82 : 08 Ocak 2016, 18:38:15 »
Büyük geçmiş olsun tez zamanda sağlığınıza kavuşursunuz inşallah
amin
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı İrfan GÜNAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #83 : 08 Ocak 2016, 18:43:15 »
Geçmiş olsun abi.Rabbim acil şifa versin tez zamanda sağlıgına kavuşursun inşallah
İrfan GÜNAL
1977-Çanakkale

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #84 : 08 Ocak 2016, 18:54:38 »
Dün aklımda kaldığı kadarı ile verdiğim bilhassa kemoterapinin yarattığı yorgunluk ve aksi tesirleri giderdiği bizzat reçete sahibince onaylanmış ve faydası görülmüş en önemlisi hastası şu an(8 senedir) sağlıklı durumda olan reçetenin düzeltilmiş ve detaylandırılmış şeklini yazıyorum...

1-1 kg kuru siyah üzüm(kıyma makinesinden geçirilerek kullanılması çekirdeğin suyu da geçeceğinden öneriliyor ama şart değil kendileri direkt kullanmış)
   Yarım kg keçi boynuzu (bu senenin mahsulü ve içi yumuşak akıcı kıvamda olacak kırınca)..Karışımın içine kırılarak üç dört parçaya bölünmüş olarak atılacak
   100 gr kına kına
  2.5 kg su

Tüm malzeme bir kaba konup su 2 kg'a inene kadar yani yaklaşık 10-15 dk kaynatılacak.

Posası ayrılan su hergün en az 3 defa bir su bardağı içilecek.(kalan posanın üzerine tekrar aynı miktar su koyup kaynatıp onu da biz içiyorduk diye de ilave etti kaynak kişi,fakat bundan da kalan artık atılıyor)..

2-"EV" yapımı dut pekmezi(içinde şeker ilavesi "olmayacak").Bir bardak normal suya aşağı yukarı bardağın yarısı hacminde konup karıştırılarak şerbet yapılacak.Günde iki sefer(iki su bardağı)içilecek..

3-Sabahları bir su bardağı taze sıkılmış ve içine 1 çorba kaşığı"hakiki saf zeytinyağı" ilave edilmiş havuç suyu "aç karna içilecek...Zeytinyağı detayı havucun içindeki maddelerin vücuda geçişi için çok önemli atlanmayacak...

4-Sedimentasyon yüksek gidiyorsa:

yarım kilo beyaz dut kurusu 2,5 kilo suya katılıp kaynatılacak bu su niyetine içilecek...

5-Çay yerine ekinezya çayı içilecek..Bu çay demleme şeklinde değil,bir çay bardağı,kupa vs deki sıcak suya bir tutam atılan ekinezya nın bir miktar bu şekilde bekletilerek rengini almasıyla hazırlanıp içilecek..

6-Ben ekstradan içine kırmızı pancarda kattığım "greyfurt hariç(yasak)" bulduğum tüm meyvaları katıp suyunu çıkarıp hergün birer ikişer bardak veriyordum dedi ekstradan..Mantıklı..Vitamin kürü..

7-Kırmızı renkli tüm meyve ve sebzeler bu süreçte faydalı bol bol tüketilmeli..Örnek;Domates,kırmızı pancar,kırmızı biber vs...

8-YASAK MADDELER:Şeker,bu bağlamda fazla karbonhidrat içerikli gıdalar..Greyfurt(kemoterapinin tedavi etkinliğini azaltıyormuş)...

9-Ayrıca temiz havada yapılan yorucu olmayan yürüyüşler, hoşa giden aktiviteler,morali güçlendiren herşey, iyi uyku ,sağlıklı besinlerle beslenme etkisi faydası ne kadar söylense az gelecek hususlar..

Şu maddeler eksiksiz uygulandığında gitmeyecek sıkıntı olmaz bana göre...Son derece aklıma yatan ve zaten denenmiş(sadece aldığım kişi değil kendisin de bu bilgileri aldığı pek çok durumda)etkisi kanıtlanmış kuvvetli bir tedavi desteği..

Tekrar selamlar ve geçmişler olsun Birol bey...

« Son Düzenleme: 08 Ocak 2016, 22:58:21 Gönderen: Kamil ÜNLÜTÜRK »
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

The following users thanked this post: Mustafa DEMİRTAŞ, Erol ÖZTÜRK, Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #85 : 09 Ocak 2016, 14:32:59 »
RABBİM ŞİFA VERSİN
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Zafer TOPÇU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #86 : 09 Ocak 2016, 14:45:35 »
Allah şifa versin abi. Bir an önce tam olarak sağlığına kavuşmak dileğiyle saygılar.
  • Akkar Churchill 512 Çifte
  • Huğsan 191 a Otomatik
  • Huğlu Renova Otomatik
  • Tanga Del Dnd Serbia - Epagnuel Breton
  • Nitro Breton'el - Epagnuel Breton
Zafer TOPÇU
1984 EDİRNE

Çevrimdışı Kadir YILDIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #87 : 09 Ocak 2016, 15:17:04 »
Allah tan acil şifalar dilerim. İnşallah en kısa sürede iyileşirsiniz.

Erzurum-1980

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #88 : 09 Ocak 2016, 18:12:59 »
         Sayın Birol abim,  Yüce Rabbimden acil şifalar dilerim.İnşallah tez zamanda sağlığına kavuşmuş olarak seni aramızda görmeye devam ederiz.Bu forum ve site seninle çok daha güzel.
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #89 : 09 Ocak 2016, 19:19:17 »
Birol Bey bu kadar seven, ilgilenen, merak edeniniz varken siz de iyileşmek için daha fazla çaba gösterin :) Zaten de size yakışmıyor. İnşallah tez zamanda geçmiş bitmiş olsun. Tekrar söylüyorum, dualarımız da kendimiz de yanınızdayız. Acil şifalar diliyorum.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Alper KAYAR

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #90 : 09 Ocak 2016, 20:33:59 »
allah yar ve yardımcınız olsun.
  • Fabarm xlr5
  • Beretta s-55
evdekı huzur zengınlık budur.

1985-SAKARYA

Çevrimdışı Hidayet EVREN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #91 : 10 Ocak 2016, 21:44:17 »
geçmiş olsun birol bey Allah acil şifar versin
  • Huğlu 401B
  • Benelli Rafaello SL
  • Beratta 390 AL Silver Mallard
  • Beratta 391 Urika
  • Pointer
  • Kurzhaar
1970 BALIKESİR/ANKARA

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #92 : 10 Ocak 2016, 21:52:01 »
Allah şifa versin, sizde bu aile, bu yüksek moral olduktan sonra eminim sıyrılıp çıkarsınız bu hastalıktan,
avcılık  takviye olur mücadelenize, sağlık içinde rast gele maşallah...
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimiçi Fatih S.M.YAPAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #93 : 10 Ocak 2016, 22:02:09 »
Allah şifalar versin, tez zamanda iyileşirsiniz inşallah.
  • Benelli Bellmonte 1 12 çap 71 cm namlu
  • Mossberg 500A pompalı 12 çap 71 namlu
  • Kral Cara Cara süperpoze 12 çap 71 cm namlu
  • Özhuğlu Alesta çifte 36 çap 71 namlu
  • İngiliz Seter; Şanslı
Tarsus Avcılar Kulübü
Fatih S.M.YAPAR
1976 Tarsus/Mersin

Çevrimdışı Yavuz ACAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #94 : 10 Ocak 2016, 23:16:37 »
Birol abi Allah acil şifalar versin.dualarım seninle
  • Beretta 687 EELL Classic
  • Huglu koop. SR 112 KE
  • Browning maxus one composite
  • Stoeger m3000
1985 MUT

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #95 : 10 Ocak 2016, 23:55:28 »
tanıyan tanımayan seven sevmeyen bilen bilmeyen duasını aldıgım duasını alamadıgım...büyüklerimden küçüklerimden  akranlarımdan duaları için Allah razı olsun ....duası olmayanlardanda Allah razı olsun...

arkadaşlar dostlar canlar bazı kürler önermişler bazı dostlar çok özel tam dogal ürünler önermişler özelden adres yaz yollayalım abi demişler.... bu mesajları genelden ve özelden okurken gözlerim doludolu oluyor.....kendimi zor tutuyoum... Allah razı olsun....
benim sevgili kamil abimde bu sürecteki durumumu sormuş.... ona özelden yazdıgım mesajı buradan paylaşıyorum.. benim şon durumum budur... sevgiler saygılar....

abicim.. ilk hüçre için  ilk 6 ay 6 kür kemoterapi aldım emarlar kontroller aşamasına geçemeden yine prostatda ikinci hücre tespit edildi hemen onun için üçgün arkaarkaya yine 6 kür verdiler üç haftada bir oda bitti..... filmler emarlar kontroller aşamasına geçecektikki :)) :)) başıma üşüşmüşler..:))  iki günlük nöbete soktular... nöbet sonrası hemen kafaya on gün  10 seans rapyoterapi uyguladılar.....bu  çarşamba günü emarlar çekilecek... yeni yol haritası belli olacak....

şimdi abicim...  yoruldugum zaman 3-4 tane bira içmiş gibi kafam güzel oluyor.. ben kafa güzel halimdende memnun oluyorum...ama ev ahaliside huzursuz oluyor... :)) :))

şimdi benim gücüm kuvvetim yerinde... 4-5 saat ormanda çulluk avı yaparım.. gene 5-6 saat daglarda keklik peşinde koşarım...
sahilde kilometrelerce yürürğm... agrıyan sancıyan yerim yok....
bazen kendimi çok yorgun hissettigimde hafifyen başın sagı solu oda hafıften agrı yapıyor bazende hiç agrı olmuyor....

sıkıntı benim için degil yakın çevrem için yorulunca kendimi sarhoş gibi hissetmem... kafamın içmeden hoş olması.....

sadece nöbet yorgunluk ve radyoterapi etkisimi.... güzel dinlenmişsem normalim her halim normal... akşama dogru yorulunca niye sarhoş oluyorum niye kafam güzel oluyor........

tam olarak anlatabildimmi kamil abicigim.....
« Son Düzenleme: 10 Ocak 2016, 23:59:38 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK, Kamil ÜNLÜTÜRK

Çevrimdışı Kamil ÜNLÜTÜRK

• Expert Üye
« Yanıtla #96 : 11 Ocak 2016, 01:11:45 »
tanıyan tanımayan seven sevmeyen bilen bilmeyen duasını aldıgım duasını alamadıgım...büyüklerimden küçüklerimden  akranlarımdan duaları için Allah razı olsun ....duası olmayanlardanda Allah razı olsun...

arkadaşlar dostlar canlar bazı kürler önermişler bazı dostlar çok özel tam dogal ürünler önermişler özelden adres yaz yollayalım abi demişler.... bu mesajları genelden ve özelden okurken gözlerim doludolu oluyor.....kendimi zor tutuyoum... Allah razı olsun....
benim sevgili kamil abimde bu sürecteki durumumu sormuş.... ona özelden yazdıgım mesajı buradan paylaşıyorum.. benim şon durumum budur... sevgiler saygılar....

abicim.. ilk hüçre için  ilk 6 ay 6 kür kemoterapi aldım emarlar kontroller aşamasına geçemeden yine prostatda ikinci hücre tespit edildi hemen onun için üçgün arkaarkaya yine 6 kür verdiler üç haftada bir oda bitti..... filmler emarlar kontroller aşamasına geçecektikki :)) :)) başıma üşüşmüşler..:))  iki günlük nöbete soktular... nöbet sonrası hemen kafaya on gün  10 seans rapyoterapi uyguladılar.....bu  çarşamba günü emarlar çekilecek... yeni yol haritası belli olacak....

şimdi abicim...  yoruldugum zaman 3-4 tane bira içmiş gibi kafam güzel oluyor.. ben kafa güzel halimdende memnun oluyorum...ama ev ahaliside huzursuz oluyor... :)) :))

şimdi benim gücüm kuvvetim yerinde... 4-5 saat ormanda çulluk avı yaparım.. gene 5-6 saat daglarda keklik peşinde koşarım...
sahilde kilometrelerce yürürğm... agrıyan sancıyan yerim yok....
bazen kendimi çok yorgun hissettigimde hafifyen başın sagı solu oda hafıften agrı yapıyor bazende hiç agrı olmuyor....

sıkıntı benim için degil yakın çevrem için yorulunca kendimi sarhoş gibi hissetmem... kafamın içmeden hoş olması.....

sadece nöbet yorgunluk ve radyoterapi etkisimi.... güzel dinlenmişsem normalim her halim normal... akşama dogru yorulunca niye sarhoş oluyorum niye kafam güzel oluyor........

tam olarak anlatabildimmi kamil abicigim.....

Birol bey kardeşim,bedeninin ruhunun tam kapasite ile verdiği mücadeleyi tüm gerçekliği ile yansıtmışsın, tedavi ekibinin de profesyonelce varlarını yoklarını ortaya koydukları da besbelli...Burda tek ihtiyacımız moral ve yılmamak,bunu tekrar tekrar hatırlamak lazım...Elbette zaman zaman böyle kafanda veya vucudunda hoşuna gitmeyen haller olabilir ancak vucutta yeterli sistemler var bunu altedecek yeter ki kendine güvenin sarsılmasın,sabrın isyan etmesin...Ama beş gün ama on gün belki biraz daha sıkıntılı anların olabilir fakat moralini etkilemesine müsade etmediğin sürece geçecektir bu rahatsızlık verici dönem Allah ın da izniyle,moralini bozsan da geçecek tedavi kuvvetli olduğu için ama yüksek moral vucudun mücadele gücünü artırıyor...Canın sıkıldıkça yaz,forum gerçekten stres alıyor...
« Son Düzenleme: 11 Ocak 2016, 01:17:07 Gönderen: Kamil ÜNLÜTÜRK »
  • P.Beretta 687 SP5 67cm
  • P.Beretta ES100 71cm
Kamil ÜNLÜTÜRK
1965 - Bartın

The following users thanked this post: Erol ÖZTÜRK, Hüseyin ÜSTÜN

Çevrimdışı Hüseyin ÜSTÜN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #97 : 11 Ocak 2016, 11:11:11 »
Birol bey kardeşim,bedeninin ruhunun tam kapasite ile verdiği mücadeleyi tüm gerçekliği ile yansıtmışsın, tedavi ekibinin de profesyonelce varlarını yoklarını ortaya koydukları da besbelli...Burda tek ihtiyacımız moral ve yılmamak,bunu tekrar tekrar hatırlamak lazım...Elbette zaman zaman böyle kafanda veya vucudunda hoşuna gitmeyen haller olabilir ancak vucutta yeterli sistemler var bunu altedecek yeter ki kendine güvenin sarsılmasın,sabrın isyan etmesin...Ama beş gün ama on gün belki biraz daha sıkıntılı anların olabilir fakat moralini etkilemesine müsade etmediğin sürece geçecektir bu rahatsızlık verici dönem Allah ın da izniyle,moralini bozsan da geçecek tedavi kuvvetli olduğu için ama yüksek moral vucudun mücadele gücünü artırıyor...Canın sıkıldıkça yaz,forum gerçekten stres alıyor...

+1

Kendi adıma
hastalık ne olursa olsun
Hasta oldugum zaman o hastalıgı kabul ederim
Lakin
hiçbir zaman o hastalıgın beni yenecegine inanmam
Ya ŞAFİ Ya ALLAH
  • Mertmak MX5 Combo 61cm Slug 71cm mobil şoklu
OSMANİYE / 1980

The following users thanked this post: Mustafa DEMİRTAŞ, Kamil ÜNLÜTÜRK

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #98 : 11 Ocak 2016, 12:17:02 »
Birol bey kardeşim,bedeninin ruhunun tam kapasite ile verdiği mücadeleyi tüm gerçekliği ile yansıtmışsın, tedavi ekibinin de profesyonelce varlarını yoklarını ortaya koydukları da besbelli...Burda tek ihtiyacımız moral ve yılmamak,bunu tekrar tekrar hatırlamak lazım...Elbette zaman zaman böyle kafanda veya vucudunda hoşuna gitmeyen haller olabilir ancak vucutta yeterli sistemler var bunu altedecek yeter ki kendine güvenin sarsılmasın,sabrın isyan etmesin...Ama beş gün ama on gün belki biraz daha sıkıntılı anların olabilir fakat moralini etkilemesine müsade etmediğin sürece geçecektir bu rahatsızlık verici dönem Allah ın da izniyle,moralini bozsan da geçecek tedavi kuvvetli olduğu için ama yüksek moral vucudun mücadele gücünü artırıyor...Canın sıkıldıkça ya

-----------------------------------------------------------------------
abi Allaha şükür benim ölümden korkum yok... ölüm korkusu olmayan insansanlarda moralmotivasyon sıkıntısı yaşanmaz.... Haşa h.z azrail karşıma gelse hadi dese .bi saba kısa koşususu yapalım sonra gidelim ...diyebilecek kıvamlardayım kaç zamandır....tek sıkıntım.. yorulunca şarhoşluyorum dedigim zamanlarda çok konuşuyormusum .bazı şeyleri iki üç kez tekrarlıyormuşu..... sarhoşun mektubu okunmaz derler:)) :))
kısaca gevezelik yüzükten insanların bende sıkılmaları beni rahatsız eden tek şey...

onunda şimdi önlemini almaya çalışıyorum... şuan uyumak üzereyim... ''siesta'' hergün ''siesta'' yapabilirsem sarhoşluk olmayacak inşallah...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

The following users thanked this post: Kamil ÜNLÜTÜRK

Çevrimdışı Sinan ÖKTEM

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #99 : 11 Ocak 2016, 17:29:06 »
ACİL ŞİFALAR.GEÇMİŞ OLSUN
Sinan ÖKTEM
1957 İNEGÖL