Gönderen Konu: MEMNUN KALDIĞINIZ TÜFEK USTALARI  (Okunma sayısı 59304 defa)

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
Ynt: MEMNUN KALDIĞINIZ TÜFEK USTALARI
« Yanıtla #50 : 26 Mart 2014, 14:29:10 »
Ata marka otomatik tüfeğime kendi omuz ve kol ölçülerime göre dipçik yaptırmak istiyorum. Bursa, İstanbul civarında tandığınız veya bildiğiniz iyi dipçik ustası varmı arkadaşlar ?? Yardımcı olursanız sevinirim..
İsmail Bey, Ata'nın yarıotomatiklerinde yeni kullanmaya başladığı kundakların boyunu ayarlama imkanı var, kundak düşüklüğü ve dikliği de dipçik açı ayar pullarıyla ayarlanabiliyor.
Fabrika Teknik Servisi ararsanız size yardımcı olacaklardır.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Ali AĞIR

• Free Üye
  • *
  • HUĞLUDA AV BAYİSİYİM+TÜFEK USTASIYIM
« Yanıtla #51 : 29 Mart 2014, 15:31:52 »
Slm Sevgili  dostlar MUSTAFA TEPE beyin browning  tüfeğine numaralı ağaçtan bir takım dipçik ve genel bakım yaptık kendisinin memnun kalması beni de memnun etmiştir  kendisine yazdığı yorumu için teşekkür ediyor ve tüfeğini güle güle kullansın diyorum ihtiyacı olan tüm dostlar her zaman 05334587124 den ulaşabilirler

ALİ AĞIR+ HUĞLU-KONYA + TÜFEK USTASI+AV BAYİİ+ 05334587124+ İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM---- BOSCH

Çevrimdışı Erdem BOZKURT

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 23 Şubat 2015, 21:59:15 »
Namlu, kundak, dipçik, boya, bakım, gravur v.s yaptıranlar yaklaşık fiyatları nedir bu işlerin acaba.Mesela bir yerli pozeye yedek namlu kaç paradır.Otomatik bir yerli tüfeğe yedek namlu ve dipçik mesela?
1982-İstanbul

Çevrimdışı Ayhan KUMRU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #53 : 02 Nisan 2015, 20:51:51 »
Bir arkadaşımın Sarsılmaz süper cobra pompalı tüfeğinin tetik muhafazası kırılmışbu konuda yardımcı olabilecek bir ustam varmıdır. Tüfeği yollama gibi bir şansımız yoktur. Tşk.ler
1971-Bilecik-İstanbul

Çevrimdışı İlker GÖKPINAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #54 : 11 Nisan 2015, 21:27:55 »
Bu konuda oyumu Ramazan AKNARÇAY'dan yana kullanacağım, kişiye özel çalışması, sorunun kaynağı ve çözümü konusundaki samimiyeti takdire şayan.
1975-Konya

Çevrimdışı Ünal BAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #55 : 03 Ağustos 2015, 19:35:05 »
Mehmet   TATLI usta güvenle her türlü bakım ve onarım işiniz yaptıra bilirsiniz
  • BENELLİ POWERBORE 50.YIL
  • RİZZİNİ BECCACİA
  • WİNCHESTER LEVER ACTİON 9410
  • YAVUZ 16 COMPACT
  • SETER
Ünal BAL
1974 AMASYA

Çevrimdışı Zafer TÜRKELİ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #56 : 19 Mayıs 2016, 11:49:15 »
Hafta başı yolum Huğlu'dan geçti. 2 SP yi tamirat için götürdüm. Birisinin boy kundağı işi vardı. Büyük Huğlu'ya kundak yapan Kerim usta yardımcı oldu. Diğerinin namlu kesim ve kundak boya işini de Hıfzı Arı usta ve oğulları hallettiler (boya için tüfek hala orada). Gösterilen ilgi ve alakadan dolayı çok memnunum.

Kısa zamanda tanıyabildiğim kadarı ile, Hıfzı Arı ve oğulları (birinin adı Mehmet usta diğerinin adını hatırlayamadım kusuruma bakmasın) sıra tüfeklerimizin ihtiyaç duyabileceği (Değerli ve antika tüfekleri de yapıyorlardır illaki ancak benim deneyimim basit tüfeklerle olduğu için bu konuda bir fikir yürütmek doğru olmaz)  her türlü tamiratı yapabilecek yetenekte insanlar. İhtiyaç duyan arkadaşlar için tlf 0332-5161054 veya 0535-6350089.

Kerim Sarı  Usta sadece kundak ile uğraşıyor ve tamir için vaktinin olmadığını belirtti. Sıfır kundaklar yapıyormuş.TLf.nu bulunca yazarım. Fiyatları Ankara'da ki ustalarla karşılaştırılınca bence çok makuldu. (TLF: 0533-740 98 41)
« Son Düzenleme: 19 Mayıs 2016, 19:28:44 Gönderen: Zafer TÜRKELİ »
  • MKE Çifte , Üzümlü özel yapım poze, Çifsan 555 poze
  • Vursan 92A 71
  • Franchi Affinity Sentetik 71
  • -
1957 ANKARA - Emekli

Çevrimdışı Ali AĞIR

• Free Üye
  • *
  • HUĞLUDA AV BAYİSİYİM+TÜFEK USTASIYIM
« Yanıtla #57 : 14 Mart 2017, 10:00:17 »
Teşekkürler Mustafa hocam sizin gibi değerli insanların beğenisini kazanmak bizim için onur verici
ALİ AĞIR+ HUĞLU-KONYA + TÜFEK USTASI+AV BAYİİ+ 05334587124+ İNSANLARIN GÜVENİNİ KAYBETMEKTENSE PARA KAYBETMEYİ TERCİH EDERİM---- BOSCH

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #58 : 14 Mart 2017, 10:31:33 »
BEN avrupa SİLAHLARIMI AYDIN,LI CEVDET TURHAN USTADAN başka kimseye elletmem. gerek mekanık aksam olsun gerek kundak yapımı olsun gerek SÜRME BOYA OLSUN. adam bu işin profosorü holand holand tutun kirikof boss kadar hepsini görmüş tamir etmiş kundak yapmış bir usta. beretta brownıng benelli vs bun ları saymama gerek yok sanırım. türkiyedeki bir cok trapcı ve kıymetli tüfeyi olan herkes tanır bılır.
Bu sezon başında dipçik yaptırdım, yaptırdım dediğim normal dipçiği traşlattım dik geliyordu, tam uydu. Ancak bi türlü vurmadım belli bir dönem daha sonra eskiden dipçik ucundaki söktüğüm kalın plastiği takınca vurmaya başladım ve atışlarım düzeldi. Cevdet usta muhappeti güzel adam tüfeği sordum ustam nasıl bu tüfek diye iyi en azından Türkiyede yapılanların arasında dedi.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Ahmet FASIL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
    • Av Tüfeği Tamiri
AV TÜFEĞİ USTASI (40 YILLIK DENEYİM)
« Yanıtla #59 : 28 Mayıs 2017, 00:21:31 »
Merhabalar,

Üzümlü Kasabasında 40 yılın üzerinde av tüfeği ustası olarak çalışıyorum.
Kendi tamir şirketimde yerli ve yabancı tüm av malzemelerinin tamirini yapıyorum.
Bunun haricinde talep edilen yedek parça ve malzeme teminini sağlıyorum.
Akkar, Sarsılmaz, Hatsan, Huğlu, Smith Wesson, Winchester vb. yerli yabancı tüm markalarla lisanslı olarak çalışıyorum.
Forumda bizleri tanıyan değerli abilerimiz olabilir. Av malzemelerinizin tamir ve tadilat konularında bir ihtiyacınız olması durumunda websitemiz http://tamircom.net internet adresi üzerinden tamir siparişi verebilir, ya da iletişim numaraları üzerinden bize ulaşabilirsiniz. Referanslar için websitemizi ziyaret edebilir ya da bizi arayabilirsiniz.

Ahmet FASIL
Av Tüfeği Ustası
Üzümlü Kasabası / Beyşehir / Konya
+90 533 235 0600
+90 543 625 6255
[email protected]
https://www.facebook.com/avtufegitamiri
https://www.facebook.com/tufekdukkani/
« Son Düzenleme: 28 Mayıs 2017, 01:04:45 Gönderen: Ahmet FASIL »
1962 - Konya

The following users thanked this post: B.Ulaş EREN, Celal KALABALIK

Çevrimdışı Hakan ÖZDEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #60 : 28 Mayıs 2017, 12:17:22 »
Kendisine bir kaç kez kundak-dipçik yaptırdığım, Huğlu Kasabasından Sayın Abdullah Kara Usta ve oğullarını bu vesile ile hatırlatmak isterim. Bir keresinde bir tüfek dipçiğinin fotosunu gördüğümde direkt Abdullah Kara mı diye sormuştum, sahibi şaşırmıştı. Sanatçı eserinde kendinden bir şey bırakır. Abdullah ustanın ellerinde ceviz sanat ile dönüşüyor.
  • Epagneul Breton
Be cool, stay cool, then shot.
Hakan Özden 1964 ANKARA

Çevrimdışı Ünal BAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #61 : 23 Ekim 2017, 11:42:16 »
Mehmet Tatlı ve Mehmet Arı  ikiside işinin ehli güvenle  tüfeğiniz teslim edeceğiniz ustalar
  • BENELLİ POWERBORE 50.YIL
  • RİZZİNİ BECCACİA
  • WİNCHESTER LEVER ACTİON 9410
  • YAVUZ 16 COMPACT
  • SETER
Ünal BAL
1974 AMASYA