Gönderen Konu: FRISKIES MARKA KÖPEK MAMASI KULLANAN VARMI? YORUMLARINIZI BEKLİYORUM ..  (Okunma sayısı 3956 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yavuz KARACA

• AvlakForum Üye
  • *
FRISKIES MARKA MAMADA %50 İNDİRİM VARMIŞ ALMAYI DÜŞÜNÜYORUM KULLANAN VARMI ? NASIL BİR MAMA ACABA TAVSİYELERİNİZİ BEKLİYORUM.
Yavuz KARACA
1982 fethiye

Çevrimdışı Murat TEMİZKAN

• Müdavim Üyemiz
İki kez metrodan denk geldiği ve yine %50 iskonto yaptıkları için almıştım. Kötü bir mama değil ama beklentinin ve nasıl bir köpeğe vereceğini bilmediğim için, bir şey söylemek zor. Kısaca parasına göre iyi, ilk ondada ortalarda gezen bir mama...
Murat Temizkan Kuşadası-1977
0 532 597 97 52

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
   Köpek besleyen değerli avcı dostlar merhaba, benim 3 tane av köpeğim var ve kuru mama ile besliyorum. İzmir'de Çağatay Yağ ve Yem firmasının ürettiği "BONOCİBO"nun Yüksek Enerjili Yavru, yine Y.E yetişkin köpek mamasını uzun yıllardır kullanıyorum ve bugüne kadar da çok memnun olduğum her yönden harika bir yem. 15 kg. (15 kg.mı 55-61 tl arasında) ve üstü sparişler Türkiye'nin heryerine adresinize, kapınıza kadar kargoyla geliyor ve kargo ücretide yok. Bukadar kalitenin ucuz olmasının tek sebebi var o da tüketici ile üretici arasında hiç bir aracı yok, sadece internet aracılığıyla alabiliyorsunuz, bunun için yapmanı gereken tek şey internet arama motoruna " temizmama.com " yazmanız yeterli, web sayfasını inceleyince bana hak vereceksiniz, ben İzmir'de görev yaptım vede fabrikayı bizzat gezdim, Sn. Oktay ÇAĞATAY bey ile tanıştım, bu işe ne kadar gönül verdiğini bizzat müşahede ettim.
   Şimdi belki Ali BÜRKEV abim bana kızacak ancak reklamını yaptığı mama, "Çağatay Yağ ve Yem Firması"nın üretimi (mama paketinin yanını okursanız görülecektir)vede taptaze, hammadde yurtdışından, yurdışındaki otoritelerin, danışmanların kontrolü ve işbirliğinde, son teknoloji üretimi (çünki hiçbir yerli yem fabrikasında bu son teknoloji yok, sadece Çağatay Firmasında var birde Ülker bisküvide), Ali abimin söylediği herşey çok doğru köpek maması için.
  Birçok yabancı marka köpek maması malum hala petshooplarda 15 kg.mı 180 tl. vb. gibi fiyatlarda satılıyor, sebebi ise aracıların çok olması, kar marjlarının yüksek olması, bu yüzdende "temizmama" hakkında da olumsuz yalan beyanlarda, bulunuyorlar, bunu ben yaşadım, sordum birkaç veterinere ve petshopa "temizmama varmı?" diye.
  Tercih siz değerli avcı dostların, taptaze, kaliteli ve son teknoloji milli bir mamayı köpeklerinize güvenle yedirmek isterseniz, ilk paket sonunda farkı beslediğiniz hayvanlarınızda muhakkak gözlemleyecek vede bana teşekkür edeceksiniz. Selam ve saygılarımla.
1958-Ankara

Çevrimdışı E.Özkan DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
BU MAMAYI 6 KÖPEKTE DENEME FIRSATIM OLDU BERBAT İĞRENÇ DIŞKI KOKUSU YAPIYOR BİTESİYE KADAR AKLA KARAYI SEÇTİM.4PAKET ALMIŞTIM
Erdinç Özkan DEMİR
1975 ANKARA
05306036855

Çevrimdışı Osman ERDAN

• Müdavim Üyemiz
temiz mamayı tek gecerim gerisi boş her çesit mama kullandım  uzun zamandan beri ama temiz mama gibisi var onlarda çok pahalı gerek yok köpegimin hamile zamanından beri kullanıyorum 7 yavrum oldu hepside maşallah bomba gibiler  gerek yok macera aramaya temiz mama............
« Son Düzenleme: 13 Şubat 2013, 23:39:56 Gönderen: Osman ERDAN »
OSMAN ERDAN -- MUĞLA 1979 05553106677
 YAKIŞIKLI REKS AVLANAMADAN ELİMİZDE ÖLDÜ