Gönderen Konu: Dr .Sacchi yetişkin köpek Maması...  (Okunma sayısı 5469 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gürkan GÜRSÜL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIKTIR...
Dr .Sacchi yetişkin köpek Maması...
« : 23 Kasım 2011, 17:46:14 »
Değerli dostlar Dr.Sacchi yetişkin köpek maması hakkında bilgisi olan varmı ? Avrupa bir Mama olduğu Av köpeği maması olduğu bilgisini aldım ne derece doğru bilen kişilerden bilgi almak istiyorum. 15 kg olarak bana Hediye geldi , köpeğime vermeye başladım bu Mama hakkında bilgisi olanların yardımını bekliyorum...
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2011, 17:47:55 Gönderen: Gürkan GÜRSÜL »
Gürkan GÜRSÜL
1986 Kastamonu/Merkez
5447803700

....BENEK....                        O GERÇEK BİR FENOMEN

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Dr .Sacchi yetişkin köpek Maması...
« Yanıtla #1 : 23 Kasım 2011, 18:16:32 »
avrupa olması mümkün degil ambalajı kalitesiz goody mamayla fiyatı yakın..15 kg 45-50 tl aralıgında bir mama....
benim gördügüm yerli mamaydı, avrupada tanınanbilinen bir mamaysada yerli versiyonunu yapmış olabilirler....
« Son Düzenleme: 23 Kasım 2011, 18:18:25 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Ferdi DEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
  • BENİ SADECE TANRI YARGILAR
« Yanıtla #2 : 18 Ocak 2012, 20:59:07 »
ben kullandım fırın ekmeği daha iyi

image upload
Ferdi DEMİR
1980-Muğla A rh+
muğla bodrum

Çevrimdışı B.Sami UCA

• AvlakForum Üye
  • *
    • İC ANADOLU AVCILARI
« Yanıtla #3 : 25 Ağustos 2012, 14:19:57 »
avrupa olması mümkün degil ambalajı kalitesiz goody mamayla fiyatı yakın..15 kg 45-50 tl aralıgında bir mama....
benim gördügüm yerli mamaydı, avrupada tanınanbilinen bir mamaysada yerli versiyonunu yapmış olabilirler....

Birol bey dr sacchi köpek mamalarını kullandınız mı yada hiç bir araştırma yaptınız mı doktor sacchi köpek mamaları petshop ve veteriner mamasınız market de satılmaz.. en ucuz mamasının proteyini %20 dir fiyatı 75 tl dir en kaliteli mamasının fiyatıda 100 tl dir.. günümüz mamalarının arkasında benim görüşüm en kaliteli mamadır ve ben 4 yıldır konya avcılarına bu mamayı satıyorum hepside gayet memnun herşeyi ambalajı ile yorumlamayın lütfen..     
benim görüşüm kaliteli bir mamadır... daha kaliteli mama istiyorsanız ekonoma kullanın
RANA AKVARYUM & KUŞ DÜNYASI
           Bekir Sami UCA
             1980 KONYA

SİTEMİZE ZİYARET İÇİN TIKLAYIN RANA AKVAYUM & KUŞ DÜNYASI PETSHOP

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 08 Ekim 2012, 18:46:49 »
Birol bey dr sacchi köpek mamalarını kullandınız mı yada hiç bir araştırma yaptınız mı doktor sacchi köpek mamaları petshop ve veteriner mamasınız market de satılmaz.. en ucuz mamasının proteyini %20 dir fiyatı 75 tl dir en kaliteli mamasının fiyatıda 100 tl dir.. günümüz mamalarının arkasında benim görüşüm en kaliteli mamadır ve ben 4 yıldır konya avcılarına bu mamayı satıyorum hepside gayet memnun herşeyi ambalajı ile yorumlamayın lütfen..     
benim görüşüm kaliteli bir mamadır... daha kaliteli mama istiyorsanız ekonoma kullanın

sami hocam ben bu mamadan 10 paket kadar aldım yavrulara verdim çok iştahsız yediler sonra ishal olanlar oldu açıkçası ben hiç begenmedim hatta çabuk bitsin diyede yetişkinlere verdim geçtim .. bence 10 numara mama degerlendirmesinde 4 numara mama diyebilirim.. bir dahada kolay kolay almam..
Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #5 : 08 Ekim 2012, 18:54:33 »
Gürkancım ben de bir ara almıştım. Ama aldığımada pişman oldum benim köpeğim onu her nedense hiç yemedi.  Senin köpwekler yiyorsa problem yok. Ben uzun zamandır 12 kg.lık paketlerde satılan   LOVE DOG  adlı mamayı veriyorum gayet güzel yiyor. Tabii bu kuru mamaların besin değerleride çok önemli.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Vet.Hekim Deniz KARAHAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Vet.Hekim Deniz KARAHAN
1975 Kayseri

Çevrimdışı Murat TEKİN

• Free Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
    • Pati Sepeti
« Yanıtla #7 : 11 Mayıs 2013, 01:13:29 »
Merhaba arkadaşlar, şuan kampanyada olan bir mama, marka bir avrupa markasıdır, ithal bir mamadır. Şuanda http://www.patisepeti.com/ sitesindeki Kampanyası Avlak Sitesinde duyurulmaktadır. Dr Sacchi hakkında bilgi için bu linkine tıklayın!
Kampanyalı Köpek Maması için Tıklayın Köpek Maması

« Son Düzenleme: 11 Şubat 2014, 21:00:32 Gönderen: Murat TEKİN »
Murat TEKİN
1975 İSTANBUL www.patisepeti.com