Gönderen Konu: YENİ ALINMIŞ 391 TÜFEKLERİN FİŞEK SIKIŞTIRMASI  (Okunma sayısı 22519 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali DELİOĞULLARI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: YENİ ALINMIŞ 391 TÜFEKLERİN FİŞEK SIKIŞTIRMASI
« Yanıtla #25 : 26 Ocak 2016, 23:15:10 »
Arkadaşlar sıfır aldığım beretta teknys stonecot un iki tane videosu var ama buraya yükleyemedim. biriniz özelden mail. adresi atbilirseniz size videoları göndereyim siz yükleyiverin... Videoları kendim atarken arkadaş çekti, diğerinide arkadaş atarken ben çektim...
  • Beretta S56E
  • Beretta Ultralight DELÜX
  • Benelli Raffaello Standart
  • Franchi Black Magic
  • Retay Masai Mara
  • Franchi black magic
1985 KONYA

The following users thanked this post: Alper ALTUNCUOĞLU

Çevrimdışı Davut ATACA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 26 Ocak 2016, 23:33:58 »
Teşekkürler yararlı bi paylaşım.
1993 Ankara

The following users thanked this post: Alper ALTUNCUOĞLU

Çevrimdışı Alper ALTUNCUOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 27 Ocak 2016, 00:39:47 »
Arkadaşlar sıfır aldığım beretta teknys stonecot un iki tane videosu var ama buraya yükleyemedim. biriniz özelden mail. adresi atbilirseniz size videoları göndereyim siz yükleyiverin... Videoları kendim atarken arkadaş çekti, diğerinide arkadaş atarken ben çektim...
Ali bey BERETTA'da muazzam bi işçilik sorunu olduğunu sahip olduğum iki tane(birisi yurda ilk gelenlerden diğeri bir yıl yeni oldu) a400 unico'dan çok net görüyorum.Yeni olanın döner kafada krom atık ve askı kayıs vidası tam merkezlenmemiş.Yani onu bunu geçtim bunun montajını yapan adam bu atık kromu göre göre nasıl takar hayret ediyorum.Sizin tüfeğinizdede büyük ihtimalle montaj bandında,presten hatalı çıkmış bi kaşık monte etmiş olabilirler veya başka bir sorun,adamlar dikkatli değil bu kesin.Üstün körü bir montaj BERETTA'da aşikar artık ve okadar çok bant ve kasa hizalaması hatalı BERETTA varki şaşarsınız.Velhasıl biz yaşanan bir sorunu bu şekilde çözdük ve insanlara yararlı olabilmek adına tecrübe ettiğimiz bu olayı anlattık.Beni otomatik konusunda gerçekten tatmin ediyor bu marka(teknoloji bakımından en gelişmiz otomatik olarak görüyorum bu markayı) ama sizi hep üzmüş.
« Son Düzenleme: 27 Ocak 2016, 01:28:32 Gönderen: Alper ALTUNCUOĞLU »