Gönderen Konu: bil-yem karabaş köpek maması hakkındaki düşünceleriniz nedir?  (Okunma sayısı 22728 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Olgun SARIAKÇALI

• AvlakForum Üye
  • *
arkadaşlar mamanın bi kısmını dün ıslatıp tavuklara verdim bi kısmınıda köye coban köpeklerine gönderdim tavuklarda coban köpekleride büyük bir iştahla mamayı yiyorlar ;D
Olgun SARIAKÇALI
1984 osmaniye

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Bil-yem in imalatı bursa yem fabrikasının imal ettiği Class food marka kuru mamanın aynı tipinde ancakl classfood un 15 kg luğu 60 YTL,   20 kg luğu  ise 75 YTL  fabrika nerde ise yok satıyor hangi cins köpek olursa olsun zevkle yiyor kokusuda yok
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz
valla mal ortada birşeye benziyorsa av dostunuz köpeğinize verin, fiyatı yüksek olsun demiyorum ama çokta ucuz olmasın,

Bilmediğin aş, ya karın ağrıtır ya baş

Dünyada hiç kimse hiç birşeyi daha kötü yapmadan daha ucuza satamaz
Bir malın sadece fiyatına bakmak onun bazı hilelerini kabul etmektir

bu iki özlü sözlede bağlamış olalım :)
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz

1 milyona sucuk alanlar %100 dana etiymiş diye hiç boşuna gezmesinler kemik yediklerini de kabul etsinler

:D :D
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Fatih ÇOBAN

• AvlakForum Üye
  • *
arkadaşlar belki sizden yaşça küçüğüm ama avcılıktan yanı sıra balık avcılıgıda yapıyorum 3 tane kuşçum var 3 tanede kopayım var fabrika işçisiyim yani asgeri ücretle ev geçindiriyom ben alabalık yemi kulanıyorum kilosu 2.500 milyon köpeklerimdede çok degişiklikler var avda kesilme kesinlikle görmedim 20 kilosu 50 milyona geliyor tavsiyem bi deneyin :)
Fatih ÇOBAN
1984 DENİZLİ BULDAN

Çevrimdışı Hasan AKSU

• Müdavim Üyemiz

1 milyona sucuk alanlar %100 dana etiymiş diye hiç boşuna gezmesinler kemik yediklerini de kabul etsinler

:D :D

ersin, kemik olsa gene iyi, keşke kemikle kalsa, ayaktan kafaya kadar atılacak birçok parça atılmıyor
makinaya girdimi öğütülüyor, belli olmuyor içeriği.
1981 / Samsun / Malatya

Çevrimdışı Bülent DOĞAN

• Free Üye
  • *
Köpeğe koyun besi yamide verin yine yer ve kilo alır ama başka yerlerden eksikleri zaman içinde çıkacaktır.Bursa daki yem sanayi mamasıda  tamamen bitkiseldir.O yüzden koku yok hayvansal gıda içerikli mamada koku ağırlaşıyor mamayı yiyen köpek dikkat ediniz dışkı oranı 500 gr verin 400 gr dışkı bu mama sizce ucuzmu yoksa dünyanın en pahalı mamasımı.Burada herkes av köpeğine avcı dostu diye konuşur ama baktığınızda hep ona en ucuz mamayı yani sadece aç kalmasın diye ekonomik gıdayı veririz.Biz bu  yüzden iyi köpeğe sahip olamıyoruz.Konuşurken harika ama ona değer verme yada bakma konusunda eksik olduğumuzu düşünüyorum.Bura da Ay ve Köpek barınaklarına toptan köpek maması alımı yapılıyor bu mama alımlarında Bursa yem sanayinin mamasını bile vermiyorlar.

Çevrimdışı Bekir AYLAK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Arkadaşlar bende dün denemek amaçlı 2 kilo aldım. Hemen köpeğin önüne koydum. Hayvan çok güzel ve iştahla yedi. Dediğiniz gibi görüntü küspeye benziyor ama kullanan arkadaşlarımın hepsi memnun ve şiddetle tavsiye ediyorlar. Daha önce temiz mama kullandım. köpek burun kıvırarak yiyordu. bir başka marka daha denedim, onuda iyi yemedi. Hayvan daha çok bizim yemek artıklarından hoşlanıyor. şimdi doğum yapacak. 5-6 güne kadar. hepsi burada da dr scani marka  bir mama var ve bir koli konserve hediyeli. bu markayı kullanınız oldu mu? tavsiye eder misiniz?
  • Yıldız Çifte, yıldız otomatik
  • Drahthaar
Bekir AYLAK
Konya Ereğli
1974

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Alparslan KUŞÇU

• AvlakForum Üye
  • *
Tamamen küspe ağırlıklı bir mama, ilk verdiğinizde köpek iştahla yiyor, devam ettiğinizde ise sonuç hüsran. Aşırı kilo kaybı, açık renkli kötü kokulu ishal, tüylerde dökülme ve sararma. 5 ay kullanımdan sonra koyu kahve kurzhaarim sarı renkli bir köpeğe dönüşmüştü.
Alparslan YALÇIN
1976 ankara

Çevrimdışı Harun KARAOSMANOĞLU

• Müdavim Üyemiz
Ynt: bil-yem karabaş köpek maması hakkındaki düşünceleriniz nedir?
« Yanıtla #35 : 19 Ağustos 2014, 11:19:24 »
Arkadaşlar 10 yıldır bilyem Karabaş kullanmaktayım  inanın verdiğim ölçüde istersem kilo aldırıp istersem kilo verdirebiliyorum.Çok çok kaliteli desem yalan olur .Ama  pire mücadelesini güzel düzenli yaptırırsanız.(ense damlası kullanıyorum)verdiğiniz yeme pire ortak olmuyor ve köpeğe yarıyor.Kışın arada bir çorbalık kanat takviyesiyle suyuyla karıştırdığımda köpeğimin av performansı artıyor.Birde tüylerinin  parlak olması icinhttp://www.ilacpedia.com/prospektus/bemiks-film-tablet bu tableti iki üç günde bir ekmek arası :D veriyorum.Veterinerden b vitaminini 30. tl gibi bir fiata aldım.bu kadar verim alamadım desem yalan olmaz.sadece yeme  dayalı kalmadan çorba takviyesi de yarsanız iyi olur derim.10 yıldır köpeğim aynı köpek yemim aynı yem.ne kararma var nede sararma  parasının yemi diyebilirim.BEN MEMNUNUMYeni sezonda her avcıya rastgele
« Son Düzenleme: 19 Ağustos 2014, 11:21:50 Gönderen: Harun KARAOSMANOĞLU »
Harun KARAOSMANOĞLU
1964 KASTAMONU         [email protected]
0 542 603 30 29 Kurt, Ayı dahil TAHNİT VE TROFE YAPILIR
Puanter ve Drahthaar  itinalı tavşan avı yapılır.