Gönderen Konu: 4.5 aylık Drathaar arka bacakları aşırı yamuldu  (Okunma sayısı 2058 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Anıl ERSEVİNÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
4.5 aylık Drathaar arka bacakları aşırı yamuldu
« : 07 Eylül 2016, 11:41:46 »
Köpeğim 4.5 Aylık Drathaar mama ile besliyordum mama bitti almadım 1 ay kadar geçti ayakların hepsi yamulmaya başladı önler hafif arka bacaklar daha çok biliğiniz k9 köpeklerinki gibi oldu. Bu durumu bir abime söyledim oda bana kalça çıkığı olabileceğini söyledi nasıl geçer yardımlarınızı bekliyorum...       Resimler.
http://ibb.co/kipCOv
http://ibb.co/hdPOVa
  • Huğlu 401-a
  • D.Drathaar
1997-Bursa

Çevrimdışı Hüseyin ERGEL

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: 4.5 aylık Drathaar arka bacakları aşırı yamuldu
« Yanıtla #1 : 17 Eylül 2016, 22:51:28 »
kalça çıkıgını çok basit bi rontgenle rahatça tespit edebiliyo veteriner arkadaşlar bence önce bi veterinere danışın,,,kalça çıkıgı tedavisi pek kolay olmayan bi rahatsızlıktır çünkü
Hüseyin ERGEL
1979 İZMİR

Çevrimdışı Selim UYGUN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #2 : 18 Eylül 2016, 00:34:20 »
veterinere götür . bu tip vakalar görmüştüm. çok sık oluyor . bazen vitamin yetersizliğinden bile kaynaklanıyor .vitamin tedavisi ile çabuk düzeliyor. bir kaç veterine danışın en iyisi .bu hazır mamalar o kadar besleyici deyil veterinerler mama sattıları için destkliyorlar genelde duygusal kimse yoğurdum ekşi demez düşünün insanın yediğine bile neler karıştırıyorlarki köpek mamasını düşünmek bile istemiyorum ben köpeklerime çok nadir .hazır mama veriyorum .birde kanser yapıyor ,hayvanları şimdi iki köpeğim var  dişi olan 15 yaşında maşallah zıpçık gibi erkek 5 yaşında dört köpek olduğu bile oldu bende erkek köpeğin babası 13 yaşında öldü kalp krizinden mesella köpek bakım ister insana bakar gibi.bakacasınki verimli olsun sana
« Son Düzenleme: 18 Eylül 2016, 02:43:04 Gönderen: Selim UYGUN »

Ahmet ŞANVER

• Ziyaretçi
« Yanıtla #3 : 22 Eylül 2017, 14:00:17 »
korkma vitamin eksikliği

Çevrimdışı Alp BALABAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 22 Eylül 2017, 14:57:45 »
Benim yavru dd ninde böyle biraz yamuldu git röntgen çektir kalçada sıkıntı yoksa güzel besle açık alanda koşsun güneşe çıkar bol bol güneş yoksa d vitamini al eczaneden düzelir.
Alp BALABAN
1984-Manisa