Gönderen Konu: Lambro Direct 32 hakkında !!  (Okunma sayısı 20990 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Lambro Direct 32 hakkında !!
« Yanıtla #50 : 17 Ocak 2014, 23:31:25 »
 ; ;D ;D
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı Sadi DURMUŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #51 : 17 Mart 2016, 16:17:56 »
merhaba,genelde olumsuz konuşulmuş, ancak özellikle yerli tüfekler fişek seçiyor bu konuda tüm avcılar hemfikir
bu sezon çullukta bir çok fişeği deneyerek lambro direct de karar kıldım hem 34 gr nı hemde 32 gr nı kullandım ki 32 gr türkiyeye yeni geldi heryerde bulunmaz
ben çok çok memnun kaldım, en büyük özelliği ki avlarımda net hissettim, saçmayı erken dağıtıyor, bir çulluk avcısı daha ne isterki
ama ben phenoma kullanıyorum, dediğim gibi benim tüfeğe iyi gelmiş olabilir
bu fişekle elverişli pozisyonda kaçırdığım bir tane dahi olmadı...elverişsiz bir kaç pozisyonumda da yardımını gördüm doğrusu
saygılar
1975 Istanbul

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 17 Mart 2016, 19:24:18 »
Ben bu yıl kullandım harikalar yarattı diyebilirim. Çullukta başkada fişek kullanmam.

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul

Çevrimdışı Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #53 : 14 Ocak 2017, 23:22:59 »
Bu gün lambro direkt acayip bi olay yasadim, bu fisek ile iki kusa atis yaptim ikisibide almak nasip oldu ama bugun kusa attim kusu düstünü görmedim ama gittiğinide g[örmedim, herneyse aradik köpek ile ama sanirim vuramadim diye devam ettik sonra yine ayni mevkiye geldik bir bakyim yerde bir avuc tüg, köpege arattim kopek kusu yakalama calisti sıkligin icinde ama kus gitti bu nasil olur yani bi bir avuc tug dokulmesine ragmen neden ölmedi.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Şükrü TEKELİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #54 : 15 Ocak 2017, 02:08:17 »
71 namlu 1-3 şoklu tüfeğimle nasıl çulluk avı yapıcam diye düşünüyosanız bu fişek çulluğa atacağınız en iyi fişeklerden diyebilirim. Onun haricinde 61 namlu veya 66 namlu geniş çaplı tüfekler için bu tür bir fişek gereksiz olacaktır.
Barutu olsun saçması olsun 10 numara kaliteli malzemeye sahip bir fışektir. Ben Yıldızla ilk fişek olarak kullandım. Yıldız gibi dar çaplı bir tüfek için uygun bir fişek.
Ben bu fışeği son zamanda söküp tapasını dispersante ile değiştirerek de kullandım. Çok güzel oldu diyebilirim
Aslında S4 barutlu dispersante bir tapa ile 67mm kovanlarda 32 gr üretimi yapılabilir. Oldukçada randımanlı olacağından eminim
Yerli üreticilere duyrulur   ;D
  • Yıldız spz m
  • Armsan phenoma
  • Fias 16 cal.
1977 - Burdur - Kocaeli