Gönderen Konu: Pantolon  (Okunma sayısı 2536 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Alp AKKAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Pantolon
« : 31 Ekim 2017, 16:46:32 »
S.a. avci dostlar kışın  yürüyüş avlari icin su ve ruzgar gecirmeyen kaliteli ve fiyati uygun veya normal olan kullanisli patolon onerileriniz varmi suan arayis icindeyim ama tam karar veremedim . Tecrübelerinizden faydalanmak istiyorum
  • Ata arms cy fonex
  • Avsan 20 kalibre
  • Akus hunter lux 12 kalibre
  • Özkanlar fx015
1986 KAYSERİ

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Ynt: Pantolon
« Yanıtla #1 : 31 Ekim 2017, 18:00:32 »
Merhabalar ben decathlondan su geçirmeyen içi polarlı resimdeki pantolonu aldım. Kalitesi sağlımlığı ısıtması çok iyi ama yürürken içi kaplamalı olduğu için ses yapıyor. Kanaatimce su geçirmeyen pantolonlar yürüyüş avında terleteceğidir. Yüzeyi su tutmayana bi pantolon daha çok işinizi görecektir

upload photo
  • Franchi affinity white
1994 Malatya

The following users thanked this post: M.Alp AKKAYA

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
« Yanıtla #2 : 31 Ekim 2017, 18:13:19 »
Veysel Bey'in tavsiye ettiği ürün yürüyüşte nasıl olur bilmiyorum ama tam bir bek avı pantolonu. Soğuk havalar için güzel bir seçim olur.
Şuan Samsun Decathlon mağazasında indirimde ve 100 tl.

Size yakın bir Decathlon mağazası varsa muhakkak uğrayın. Uygun fiyatlara güzel ürünler var.
Solognac marka bir pantolona 69 tl ödeyip, yürüyüş + bek avlarında 3 sezon giydim. Gerçekten sağlam ve kullanışlı ürünler..
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

The following users thanked this post: M.Alp AKKAYA

Çevrimdışı M.Alp AKKAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 31 Ekim 2017, 20:18:03 »
Merhabalar ben decathlondan su geçirmeyen içi polarlı resimdeki pantolonu aldım. Kalitesi sağlımlığı ısıtması çok iyi ama yürürken içi kaplamalı olduğu için ses yapıyor. Kanaatimce su geçirmeyen pantolonlar yürüyüş avında terleteceğidir. Yüzeyi su tutmayana bi pantolon daha çok işinizi görecektir

upload photo
Teşekkür ederim ustam tavsiyen icin gecenlerde bu ürünu inceleme firsati buldum Emrah Akdeniz  ustamin dedigi gibi yürüyüş icin fazla kaba buldum ses cikarabilecegiji düşünüp  vaz gectim .  Emrah ustam decatlona gittim yakin zamanda ama resmen tuketmisler  kaliplar farkli oldugu icin internetten getirtmeye çekiniyorum acikcasi iade bilmem ne cok ugras istiyor
  • Ata arms cy fonex
  • Avsan 20 kalibre
  • Akus hunter lux 12 kalibre
  • Özkanlar fx015
1986 KAYSERİ

Çevrimdışı Hasan TOKGÖZ 02

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #4 : 31 Ekim 2017, 22:28:05 »
Veysel beyin söylediği pantolonu bende aldım ama çok ses çıkarmasından dolayı iade ettim. Sadece bek avında kullanacağım derseniz bence uygun bir ürün. İçi kalın polar astarlı kumaşı sağlam. Ama yürüyüş avları için çok ses çıkartır.
1987 - Adıyaman

Çevrimdışı Veysel VURMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 01 Kasım 2017, 00:15:15 »
Bende işe giderken bide bek avında kullanıcam mecburen bide yürürken içi astarlı olduğu için çok sıcak olur terletir.hakan bey ses çıkarmayan başka pantolon aldınızmı veya bulabildinizmi
  • Franchi affinity white
1994 Malatya