Gönderen Konu: Simson Suhl  (Okunma sayısı 29820 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ali KARA

• Free Üye
  • *
Ynt: Simson Suhl
« Yanıtla #25 : 18 Şubat 2012, 15:03:16 »
1964-İzmir
BBC

Çevrimdışı Ali KARA

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 18 Şubat 2012, 15:04:43 »
1964-İzmir
BBC

Çevrimdışı Ali KARA

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 18 Şubat 2012, 15:06:21 »
1964-İzmir
BBC

Çevrimdışı Ali KARA

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 18 Şubat 2012, 15:11:42 »
deyerli dostlar hepinize selamlar gelde sat şu simsonları nasıl satarsın bu guzel eserleri saygılarımla
1964-İzmir
BBC

Çevrimdışı Berk YENİGEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 25 Şubat 2012, 20:30:15 »
Berk YENİGEN
1980 istanbul

Çevrimdışı Berk YENİGEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #30 : 25 Şubat 2012, 20:33:26 »
Berk YENİGEN
1980 istanbul

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 17 Ekim 2015, 20:06:38 »
berk fos kapak simsonun tamamının resmi yokmuydu...satılıkmı paylaşım amaçlımı....gravürleride vasat ince işçilik yok....
bırol abı masallah her marka her tufegın altında yorumun var abı tufekten bu kadar anlayan bırı ne kullanır sızın kulladıgınız tufek ne mesela
1976 gaziantep

Çevrimdışı İbrahim ÖZTÜRK 27

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 17 Ekim 2015, 20:10:33 »
berk fos kapak simsonun tamamının resmi yokmuydu...satılıkmı paylaşım amaçlımı....gravürleride vasat ince işçilik yok....
mesela kucagındakı poınter sıze gore en ıyı av kopegı olmalı yoksa yanınızda olmazdı  bana gore bes paralık kopek bu gorecelı bı kavramdır herseyın altına expertız gıbı bılır kısı mesaj yazıyorsunuz mademkı tufegınıze ve kopegınıze cok guvenıyorsunuz buyrun gelın mısafırımız olun beraber av yapalım herkes gorsun herseyı
1976 gaziantep

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #33 : 17 Ekim 2015, 20:50:46 »
Ibrahim bey o mesaj yazılalı 3 yıl olmuş. 3 yıllık bir konuyu böyle bir sataşmayla gündeme getirmek deki amacınız nedir anlamadım.
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 01 Ocak 2016, 20:36:17 »
mesela kucagındakı poınter sıze gore en ıyı av kopegı olmalı yoksa yanınızda olmazdı  bana gore bes paralık kopek bu gorecelı bı kavramdır herseyın altına expertız gıbı bılır kısı mesaj yazıyorsunuz mademkı tufegınıze ve kopegınıze cok guvenıyorsunuz buyrun gelın mısafırımız olun beraber av yapalım herkes gorsun herseyı
sevgili İbrahim kardeşim 17.18 yaslarında hurda kütük gibi yerli tüfeklerin içinde Almancı bir abimiz izin gelisgidişlerinde pırılpırıl 16 numara çiftesini yıl boyu bize emanet bırakırdı...bu yıllarca böyle devam etti...baba Avcı iki oğul av delisi olunca bizim yerli tüfekler tek kırmalar çifteler pozeler..o Zaman'lar otomatik yaygın değildi...sürekli değişir tamire gider tırnaklar körelir kilitler tavsar çift patlar fişekler yarılır vsvsvs sorunlar yaşardık..ama o gıcır şimson İsviçre saati hassasiyetinde çalışır birkez bile arıza yapmazdı...ve ava gidilirken herkesin aklındaki fikrindedir tüfek olurdu...ve vuruşu na doyum olmazdı...halada öyledir..keklik tavsan yurdunda olsam değişmez tüfeğim olurdu söyle gözede hitap eden birtanesini Ali kara dayıdan yada başka arkadaşlardan alırdım...istanbuldaykende aldım ama çullukta geteksiz olduğu için aldığım paraya geri sattım....pişman değilim lazım olursa gene alırım....şu anki durumda tüfeğim yıldız 66 cm süper poze,köpegimde 2 yasında a şecere a kalite acemi pointer...nadir olarak arkadaşlarla çulluğuga giderim..en çok keklik avını severim amasyalıyım..kekliğinde heryer giderdim ama bu son iki yılda sağlık problemleri yaşıyorum...o yüzden av hayatımda minimum yer tutuyor...bilgilere gelince av değil araştırma soruşturma merak ustaların detay bilgilerinin harmanıdır.. Davetiniz içn çok teşekkür ederim..Birgün sağlık sorunlarım tamamen ortadan kalkarsa neden olmasın..allahtan Ümit kesilmez...

« Son Düzenleme: 01 Ocak 2016, 20:44:03 Gönderen: M.Birol DEMİRTAŞ »
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR