Gönderen Konu: ARTHEMİZ İNOX SÜPER POZE ALMAK İSTİYOM TAVSİYELERNİZ  (Okunma sayısı 12390 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
Ynt: ARTHEMİZ İNOX SÜPER POZE ALMAK İSTİYOM TAVSİYELERNİZ
« Yanıtla #25 : 14 Ekim 2016, 10:13:21 »
O0 O0 selam aleyküm

bende bir arthemis a226 es kullanıcısı olarak kesinlikle tavsiye ETMEM.
sebebi işçilik yok . parçaların birbirine uyumu çok kötü namlu içi kromu iyi değil. eğer alacak olursan ilk av gününden itibaren tetiğin kaplaması kubuzun kaplamasının attığını görürsün.
umarım malum markanın çalışanlarından da bu bölümü okuyanlar olur.

arthemis e vereceğiniz paraya kesinlikle GENÇ HUĞLU MODELLERİNİ ŞİDDETLE TAVSİYE EDERİM.

sizin aramış olduğunuz tüm özellikler genç huğlu firmasında standart olarak yapılır.
İdris bey yanlış anlaşılmasın ben ne çalışanım nede satan ama bu söylediklerinizi arayıp fabrikaya söyledinizmi eminim aramadınız çünkü arasanız tüfeği sizden ister ve en fazla 1hafta içinde size teslim ederlerdi bence bir deneyin ben düşüncelerinizin tam zıttını düşünüyorum
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

Çevrimdışı İdris MOĞOL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 15 Ekim 2016, 09:00:00 »
 O0 selam aleyküm yasin bey görüşlerinize saygı duyuyorum lakin ben tüfeği aldıktan sonra ilk avdan itibaren kubuz ve tetik korkuluğu ve tetiğin kaplamasının attığını farkettim.firma ile görüştüm tüfeği istediler gönderdim bir nebze de olsa problemleri halletmeye çalıştılar(yazmadığım daha bir kaç sıkıntı daha var.) işçilik konusunda irtibat kurduğum arkadaş bana aynen şunu söyledi;
''idris bey bu firma seri üretim yapan bir firma olduğundan parçalar makineden çıktıktan sonra ustalar parçalar üzerinde çok oynama yapmaz'' dedi
  • ARMSAN PHENOMA aura 20 ga
  • SARSILMAZ SÜPER VURUCU 0/U
  • GARANTİE CESKA TEK KIRMA
1986 KAYSERİ   / ADANA

Çevrimdışı Yasin ŞAHİN 06

• AvlakForum Üye
  • *
  • Avcı'nın olduğu yerde Av olma
« Yanıtla #27 : 15 Ekim 2016, 09:07:17 »
O0 selam aleyküm yasin bey görüşlerinize saygı duyuyorum lakin ben tüfeği aldıktan sonra ilk avdan itibaren kubuz ve tetik korkuluğu ve tetiğin kaplamasının attığını farkettim.firma ile görüştüm tüfeği istediler gönderdim bir nebze de olsa problemleri halletmeye çalıştılar(yazmadığım daha bir kaç sıkıntı daha var.) işçilik konusunda irtibat kurduğum arkadaş bana aynen şunu söyledi;
''idris bey bu firma seri üretim yapan bir firma olduğundan parçalar makineden çıktıktan sonra ustalar parçalar üzerinde çok oynama yapmaz'' dedi
Evet seri üretim kısmına katılıyorum biraz şansızlık yaşamışsınız geçmiş olsun aksine bende yaşadıklarım muhtemelen benden kaynaklıydı ve düzelttiler namlu için ise hiç problem yaşamadım o yüzden çok memnun kaldım hatta görenlerinde çok hoşuna gittiğine şahit oluyorum sizede geçmiş olsun umarım bir daha hiç bir markada sorun yaşamazsınız.
  • Üzümlü kooperatif otomatik 66
  • Arthemis enjektör sellektör süperpoze 71
  • English / Pointer / Dişi (Tina)
Ürgüp / Ankara-Çayyolu
Bayan Kuaförü
1985  A(+)
TİNABurada bakınız

Çevrimdışı Mustafa KABADAYI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 15 Ekim 2016, 12:09:21 »
İdris tüfek birazda şans işi.firmaların yüzde doksanı seri üretim çalışıyorlar.müşteri memnuniyeti açısından çıkmaması gerek lakin üretim hataları yüzde bir bile olsa çıkabiliyor.oda sana denk gelmiş olabilir.Yasinle bana kendi markalarının iyileri denk gelmiş olabilir.
  • Beretta S56E Süperpoze
  • Fias-Cesa 1800 Favorit Süperpoze
Avcılık bir yaşam tarzıdır.Babadan oğula geçen bir mirastır.

The following users thanked this post: İdris MOĞOL

Çevrimdışı İdris MOĞOL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 15 Ekim 2016, 15:49:50 »
İdris tüfek birazda şans işi.firmaların yüzde doksanı seri üretim çalışıyorlar.müşteri memnuniyeti açısından çıkmaması gerek lakin üretim hataları yüzde bir bile olsa çıkabiliyor.oda sana denk gelmiş olabilir.Yasinle bana kendi markalarının iyileri denk gelmiş olabilir.

Yasin beyin ve sizin görüşlerine saygım var . ben sadece gördüğümü söylüyorum. iki arkadaşında a200 poze var onlarınki de çok iyi . sanırım benimki türünün tek örneği idi :)  ;D

firmadaki arkadaşlarw gönderince güzel ilgilendiler benle ama . bu problemi çözmeye kafi gelmedi.

şöyle de saçma bir durum var  ;D tüfeği kendime göre büyük oranda uyarladım dengesi çok iyi atışlarda da istikrar yakaladım.hatta bir skeet klonu bir yarışmada derece aldım bu tüfekle . atışlarından falan memnunum ama işte o küçük hatalar gözüme görünüyor tek sıkıntı bu  ;D ;D ;D :D :D :D
  • ARMSAN PHENOMA aura 20 ga
  • SARSILMAZ SÜPER VURUCU 0/U
  • GARANTİE CESKA TEK KIRMA
1986 KAYSERİ   / ADANA