Gönderen Konu: 2015-7.AVIMIZ-ELAZIĞ-PALU 22 EYLÜL 2015  (Okunma sayısı 1453 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
2015-7.AVIMIZ-ELAZIĞ-PALU 22 EYLÜL 2015
« : 01 Ekim 2015, 15:43:14 »
Sevgili avcı dostlarım...Hepinizi saygı ile selamlıyorum. İzne ayrıldım ve memleketim olan Elazığ ili PALU ilçesinde uzun yıllardan sonra kurulan PALU AVCILAR VE ATICILAR KLÜBÜ üyesi başta kurucu başkan Hasan MEYDANOĞLU ve ekibinde bulunan Nursami ve Mustafa ile çok güzel iki av gerçekleştirdik. Şuan 2. avımıza bakmaktasınız. İlerleyen zamanlarda fotoğraflarını yayınlayacağım PALU avcılar klübünün 1970 yıllardaki ilk avcıları olan babam ve birkaç arkadaşını nostalji olması açısından ava götürdük. Çok güzel av yapmakla birlikte eskileri yad etmek bir o kadar güzeldi. Avlardan aldığımız bir kaç kareyi sizlerlede paylaşmak istedim. Bu avı bize yaşatan başta Hasan MEYDANOĞLU kardeşim ve ekibinde bulunan Mustafa ve Nursami arkadaşlara buradan teşekkürü bir borç biliyorum....
ESKİ AVCILAR BAKIŞ AÇISINA GÖRE ÜST SOLDAN-BABAM HACI HİYALİ, BOYACI NUSRET ABİ VE PALA ZEKERRİYA (PALU'da ilk av köpeği besleyip yetirşiren kişi) YANLARINDA İSE BEN VARIM.
ALT RESİM -NURSAMİ, HASAN, MUSTAFA, KARDEŞİM ALİ VE HALAMOĞLU YUSUF-AYRICA GENÇ AVCI ADAYI OĞLUM
Ayrıca güzel ve bir okadar eski tarihe sahip olan PALU'dan sizlere birkaç tarihi manzara fotoğrafı paylaşmak istiyorum... Herkese bol ve bereketli avlar temennisi ile...  AVLARIMIZ LİMİTLER DAHİLİNDEDİR...

EFSANE ÜÇLÜ

GENÇ AVCI ADAY ADAYI OLAN OĞLUM

ROMALILARDAN KALMA VE 4.MURAT IN İRAN SEFERİ NE GİDERKEN RESTORE ETTİRDİĞİ KÖPRÜ VE MURAT NEHRİ VE PALU KALESİ

URARTU KRALI KRAL MENUASA AİT KALEDE BULUNAN KAYAYA EL OYMALI KİTABE (URARTU DİLİ İLE YAZILI MEHTİYE)

KALEDEKİ EL OYMALI (URARTULARDAN KALMA) KORİDORDAN PALU GÖRÜNTÜSÜ

« Son Düzenleme: 26 Nisan 2018, 12:31:31 Gönderen: Mesut KARATAŞ »
1976-Elazığ/Palu (Malatya da ikamet eder)

The following users thanked this post: Uğur ŞENLİK, Feyyaz ÇETİN

Çevrimdışı Uğur ŞENLİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: 2015-7.AVIMIZ-ELAZIĞ-PALU 22 EYLÜL 2015
« Yanıtla #1 : 01 Ekim 2015, 16:16:35 »
Mesut bey paylaşım için teşekkürler
Keşke benimde rahmetli babam sağ olsaydı da bizde böyle 3 kuşak resim çektirebilseydik
Mevlam babanıza oğlunuza ve size sağlıklı uzun ömürler nasip etsin
Selamlar.
  • Akkar 512 çifte
  • Akkar Altay
  • Armsan 620
Uğur ŞENLİK
1969 zonguldak

Çevrimdışı Adem ÖZENEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: 2015-7.AVIMIZ-ELAZIĞ-PALU 22 EYLÜL 2015