Gönderen Konu: VEEE SİZLERİN BEGENISINE SUNUYORUM ARKADAŞLAR. . BÜYÜK HUĞLU YAPMIŞ. .. :)  (Okunma sayısı 14552 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Aykut kardeşim öncelikle yeni tüfeğin hayırlı uğurlu olsun... Rabbim kazası belasız kullanmak nasip eylesin...Eğer s56 kullanan usta tahmin ettiğim ustaysa anlamıştır malın iyisinden... :) :)

Aynen menmetcim tahmin ettiğin gibi ve yorumun için teşekkürler :)
10 PARALIK TÜFEK... 100 PARALIK KÖPEK..
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz

Evet abi sagolsunlar her konuda yardımcı oluyorlar .. sizdeki poze mi otomatik mi birkaç birsey danisacagim da...
Conkuest lüx yarı otomatik kullandım..fişek Me-ca ve rc idi..şu an köyde..çok ördek vurdum bu tüfekle..İyi bir namlu ustası olan Mürsel ustamız bu fabrikada..kafana takılan bir şey olursa telefon aç sor..her zaman yardımcı oluyor..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Mehmet ÇAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Rica ederim biladerim.. :) Denk gelirsek birgün avda görmüş olurum bnde tüfeğini :)
1993-SALİHLİ-MANİSA---ELEKTİK TEKNİSYENİ

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Conkuest lüx yarı otomatik kullandım..fişek Me-ca ve rc idi..şu an köyde..çok ördek vurdum bu tüfekle..İyi bir namlu ustası olan Mürsel ustamız bu fabrikada..kafana takılan bir şey olursa telefon aç sor..her zaman yardımcı oluyor..

Sağolasın ahmet abi bakalım bu sezonu yedik bitirdik gelecek sezon inşallah güzel avlar nasip olur saygilarimla abi. ..:)
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Rica ederim biladerim.. :) Denk gelirsek birgün avda görmüş olurum bnde tüfeğini :)

Insallah kardeşim görürsün sende atarsin da belki s56 sevdasindan vazgecersin:):)
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
güzel bir yorum tabii kullandıkça ortaya çıkacak sorunlar ama bir yarı otomatik kadar sorun çıkarmaz poze en fazla iğne kırar

Abi bi traktör almıştık zamanında tekeri patladı nazar boncuğu olsun dedik bi süre sonra dinamosu yandı nazar boncuğu olsun dedik daha sonra on tekeri koptu nazar boncuğu olsun dedim :) dedem sattı traktoru nazar boncuğu değil is yapacak traktör lazım dedi :) iğne kirakirarsa "nazar boncuğu olsun " der başlarız be abi napalım :):) saygilarimla abi biraz Gülelim :)
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Aykut AYDOĞAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
şimdiki traktörler tek tekerde gitmiyor eskilermiş onlar ferguson 35 lik üniversallar  ;D valla benimde el kundağı çizik sanmıştım nazarlık olsun dedim vışşş oda ne 20fişek attım çizik oldu çatlak  :o sanırım kargoda gelirken oldu ne olcak salla gitsin

Abi doğru diyorsun ya salla gitsin ne yapalım  kul yapısı birazda şansa kalıyor işimiz :) baretta si da aynı benelli si de hepsinde var ufak tefek sorunlar ama şimdilik güzel :) 30 gr bp stogu yapacağız böyle giderse durum onu gösteriyor :)
                 1990-Manisa/Salihli

Çevrimdışı Ümit ÇAGLAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • Herkese rastgele
Hayırlı olsun. Tüfeğinizin atış testleri yapıp yayınlarsanız.
  • Fabarm xlr 5
Ümit ÇAGLAR
1977 KARS