Gönderen Konu: MAMA KONUSUNDA KAZIKLANIYORMUYUZ ???  (Okunma sayısı 48390 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Güven SARI

• Müdavim Üyemiz
Ynt: MAMA KONUSUNDA KAZIKLANIYORMUYUZ ???
« Yanıtla #50 : 26 Aralık 2011, 20:53:20 »
Teşekkür ederim Selman Bey mesajınızı yeni farkettim.Baya pahalı şu an kullandığım mamadan memnunum ilerde memnuniyetsizlik doğarsa belki değiştirmek gerekebilir.Tekrar teşekkürler,Rastgele...
Güven SARI
1967 Ordu Fatsa 0 532 455 28 03

Çevrimdışı Ahmet YÖNDEM

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #51 : 24 Ağustos 2012, 23:50:22 »
işkembeyi ben de denemeyi düşünüyorum

http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,160897.0.html
Ahmet YÖNDEM 0505 733 2636 1978 DÜZCE
İyi bilin ki , kalpler ancak Allah'ı anmakla huzur bulur.  (Rad 28)

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #52 : 04 Şubat 2013, 23:40:00 »
  Köpek besleyen değerli avcı dostlar merhaba, benim 3 tane av köpeğim var ve kuru mama ile besliyorum. İzmir'de Çağatay Yağ ve Yem firmasının ürettiği "BONOCİBO"nun Yüksek Enerjili Yavru, yine Y.E yetişkin köpek mamasını uzun yıllardır kullanıyorum ve bugüne kadar da çok memnun olduğum her yönden harika bir yem. 15 kg. (15 kg.mı 55-61 tl arasında) ve üstü sparişler Türkiye'nin heryerine adresinize, kapınıza kadar kargoyla geliyor ve kargo ücretide yok. Bukadar kalitenin ucuz olmasının tek sebebi var o da tüketici ile üretici arasında hiç bir aracı yok, sadece internet aracılığıyla alabiliyorsunuz, bunun için yapmanı gereken tek şey internet arama motoruna " temizmama.com " yazmanız yeterli, web sayfasını inceleyince bana hak vereceksiniz, ben İzmir'de görev yaptım vede fabrikayı bizzat gezdim, Sn. Oktay ÇAĞATAY bey ile tanıştım, bu işe ne kadar gönül verdiğini bizzat müşahede ettim.
   Şimdi belki Ali BÜRKEV abim bana kızacak ancak reklamını yaptığı mama, "Çağatay Yağ ve Yem Firması"nın üretimi (mama paketinin yanını okursanız görülecektir)vede taptaze, hammadde yurtdışından, yurdışındaki otoritelerin, danışmanların kontrolü ve işbirliğinde, son teknoloji üretimi (çünki hiçbir yerli yem fabrikasında bu son teknoloji yok, sadece Çağatay Firmasında var birde Ülker bisküvide), Ali abimin söylediği herşey çok doğru köpek maması için.
  Birçok yabancı marka köpek maması malum hala petshooplarda 15 kg.mı 180 tl. vb. gibi fiyatlarda satılıyor, sebebi ise aracıların çok olması, kar marjlarının yüksek olması, bu yüzdende "temizmama" hakkında da olumsuz yalan beyanlarda, bulunuyorlar, bunu ben yaşadım, sordum birkaç veterinere ve petshopa "temizmama varmı?" diye.
  Tercih siz değerli avcı dostların, taptaze, kaliteli ve son teknoloji milli bir mamayı köpeklerinize güvenle yedirmek isterseniz, ilk paket sonunda farkı beslediğiniz hayvanlarınızda muhakkak gözlemleyecek vede bana teşekkür edeceksiniz. Selam ve saygılarımla.
1958-Ankara

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #53 : 15 Kasım 2013, 17:20:57 »
en iyisi denenmişi almak...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Cüneyt ESMER

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #54 : 15 Kasım 2013, 17:53:51 »
    Bu mamaların faydası nedir....¿  Benim köpeğim 50 günlükken ilk başta bir kanlı ishal oldu birde arkasından ayakları döndü derken hiç mama yemedi çok denedim bir kutusu ziyan oldu ama yediremedim. Şimdi elma armut portakal soğan pırasa kurufasulye köfte makarna mercimek bizim evde ne pişerse hepsinden yiyor. Bayağıda iştahlı.. Maşallah bir sıkıntısı da olmadı.
  • Yan-yana Patlar
  • Alt-üst Patlar
  • Sıralı Patlar

Çevrimdışı Mustafa DEMİRTAŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #55 : 19 Kasım 2013, 12:13:34 »
http://www.zooplus.com.tr/

lingteki firmadan kapıda ödemeli acana yavru maması sıpariş vermiştim  mama bugün geldi piyasadaki en uygun fiyata aldım diyebilirim sizde fiyatları kontrol edin derim.. ilk alışverişte 20 tl tanışma indirimi uygulanıyor.. 50 tl üzeri kargo yok... orijen mama satışıda var biraz bana fiyatı tuzlu geldi... kapıda mamanın ambalajını kontrol ettim karton koli içine koyulmuştu saglam paketlenmişti..... güvenilir bir firma diyebilirim...
1968/amasya-istanbul-sarıyer
Hâlıkın dururken mahlûka tapma,
Şeytana uyup da yolundan sapma.(Lâ Edri)

VEFAT ETMİŞTİR

Çevrimdışı Taner SELEK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #56 : 16 Şubat 2016, 10:02:31 »
http://kopekmamasi.web.tr/ sitesinden kredi kartı ile köpek maması sıpariş etmiştim  sipariş ettiğim mama dün geldi piyasadaki en ekonomik fiyata aldım diyebilirim sizde fiyatları bir bakın derim
1995 İSTANBUL

Çevrimdışı Ali GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #57 : 16 Şubat 2016, 16:04:44 »
 Sevgili arkadaşlar başıma gelen bir olayı sizlerle paylaşmak istedim uzun Zaman'dan beri temizmama.com dan fabrikasından bonacibo yüksek enerji yavru mamasını kullanmaktaydım şuanda yavrularım 3.5 aylık tüm aşıları tam veteriner dahilinde sağlık kontrolleri yapılmakta yavruların son zamandaki keyifsizlikleri beni şüphelendirdi sadece verdiğim su ve mamaydı veterinere götürdüğümde gerekeni yaptı sonuç olarak tek tek 4 yavrumu kaybettim kendi tecrübelerime dayanarak kalan yavruların hemen mamasını değiştirdim ve kalan 3 yavrum çok şükür kurtuldu ölen yavrularıma otopsi yaptırdım sonuç olarak yavruların yavaş yavaş Zehirlendiği tanısına varıldı kantahlillerinde herhangi bir virüse rastlanmamıştır aynı Zaman'da 2 ayrı veteriner tarafından kanlı isal testlerinde temiz çıkmıştır siz değerli dostlarımın önerilerini almak istiyorum bu mamayı kullanıpta bu yıl içerisinde köpeği yada benim gibi köpekleri ölen madur arkadaşlar varmı olumlu yada olumsuz yorumlarını iz bekliyorum teşekkürler

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Baikal ij 58 MA
  • simson sulh
  • sarsılmaz camo 61 namlu

Ali GİRGİN / EDİRNE 1986

Çevrimdışı Ali GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #58 : 16 Şubat 2016, 16:05:30 »
Facebook ta buldum ne kadar dogrudur nekadar yanlistir bilemem sadece paylasmak istedim kullananlar memnun mu

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• Baikal ij 58 MA
  • simson sulh
  • sarsılmaz camo 61 namlu

Ali GİRGİN / EDİRNE 1986

Çevrimdışı Önder ÖZTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #59 : 25 Şubat 2016, 15:05:46 »
ben kullanıyorum şuan yavrum 10 aylık vede gayet sağlıklı ben bir problem ile karşılaşmadım..