ALIM-SATIM-KAYIP-BULUNTU İLANLAR:---KÖPEKLER--- > AV KÖPEĞİ ARIYORUM

Epagneul Breton

(1/2) > >>

Serkan KOCABAŞ:
Merhaba arkadaşlar yetiştirmek üzere Erkek Epagneul Breton yavru arıyorum. Kendim Edirneliyim, İstanbul'da görev yapıyorum. Trakya bölgesi, istanbul veya İstanbul'a yakın bir bölgede ikamet edip elinde Epagneul Breton yavru veya köpeği yavrulayacak olan arkadaş varsa benimle iletişime geçmesini rica edeceğim. Cep Telefonu numaram: 05308229808 Not: Açmaz isem Watsapp dan yazabilirsiniz, dönüş yaparım.

Özgür ATAŞ:
Sayın aydın Özdil abi ile iletişime geçmenizi tavsiye ederim  Trakya Breton  yetiştiricisi 

Serkan KOCABAŞ:
Cevabınız için teşekkür ederim Özgür bey, kendisiyle iletişime geçeceğim.

Özgür ATAŞ:

--- Alıntı yapılan: Serkan KOCABAŞ - 15 Şubat 2021, 19:39:41 ---Cevabınız için teşekkür ederim Özgür bey, kendisiyle iletişime geçeceğim.

--- Alıntı sonu ---
rica ederim Serkan bey

Murat PAKEL:

--- Alıntı yapılan: Serkan KOCABAŞ - 14 Şubat 2021, 23:10:06 ---Merhaba arkadaşlar yetiştirmek üzere Erkek Epagneul Breton yavru arıyorum. Kendim Edirneliyim, İstanbul'da görev yapıyorum. Trakya bölgesi, istanbul veya İstanbul'a yakın bir bölgede ikamet edip elinde Epagneul Breton yavru veya köpeği yavrulayacak olan arkadaş varsa benimle iletişime geçmesini rica edeceğim. Cep Telefonu numaram: 05308229808 Not: Açmaz isem Watsapp dan yazabilirsiniz, dönüş yaparım.

--- Alıntı sonu ---

size en yakın bölgede Vedat Duran ve Aydın Özdil var. ikiside güzel damızlıklara sahip yetiştiricilerdir. onlarla iletişime geçebilirsiniz

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git