BÖLGE AVCILARI İLETİŞİM VE BÖLGESEL PAYLAŞIMLAR > İÇ ANADOLU BÖLGESİ AVCILARI

Net bir atış

(1/2) > >>

Halis UZEL:

Cemal KARADENİZ:
Güzel bir önleme örneği. Mesafe tahminimce 30 metre civarı. Halis bey... Mesafeyi söylerseniz önleme için kendince sonuç çıkarabilecek arkadaşlar olabilir. Rastgelsin...

Halis UZEL:

--- Alıntı yapılan: Cemal KARADENİZ - 08 Ekim 2020, 19:25:14 ---Güzel bir önleme örneği. Mesafe tahminimce 30 metre civarı. Halis bey... Mesafeyi söylerseniz önleme için kendince sonuç çıkarabilecek arkadaşlar olabilir. Rastgelsin...

--- Alıntı sonu ---
ustam mesafe 25-30 arası 71cm namlu 4 şok fişek sterling trap

Adem KARACAN:
Selamaleyküm Halis hocam tavşan açılışında kendimden çok sizi düşünüyorum. Neler yapacağınızı merak ediyorum. Çünkü siz tavşan avında meleke sahibi bir insansınız. Yoksa bu avlar sizin avlarınız değil.Tüfeğide değiştirdiniz sanırım.

Halis UZEL:

--- Alıntı yapılan: Adem KARACAN - 08 Ekim 2020, 21:13:40 ---Selamaleyküm Halis hocam tavşan açılışında kendimden çok sizi düşünüyorum. Neler yapacağınızı merak ediyorum. Çünkü siz tavşan avında meleke sahibi bir insansınız. Yoksa bu avlar sizin avlarınız değil.Tüfeğide değiştirdiniz sanırım.

--- Alıntı sonu ---
aleyküm selam ustam
 bakalım neler olacak rabbim hepimize hayırlı bir sezon geçirmeyi nasip eylesin.
kınalı avlagımızda yok ne yazıkki bu yüzden tüm enerjimizi tavşana veriyoruz  evimden yaya olarak çıkıp 2 saat içersinde tavşan avlayıp geldiğim defalarca oldu köyde yaşamanın avantajı...
tüfek hala aynı(kötüsünü ben almıyorum iyisine param yetişmiyo)

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git