KARA AVCILIĞI:---TÜRÜNE GÖRE AVLAR VE AVCILARI--- > KEKLİK AVI VE AVCILARI

Keklik sezonu yaklaşırken fişek önerisi

(1/2) > >>

Naim ZENGİN:
Arkadaşlar, keklik sezonu 3 hafta sonra açılıyor. Süperpoze için köpeksiz avlarda kullandığınız ve memnun kaldığınız fişekleri saçma numaralarını  ve şokları bizimle paylaşırsanız sevinirim.

Ümit MUTLU 34:
RC titano 31 gr 6 numara bulursan gözün kapalı almanı tavsiye ederim ustam. Bulmuşken 1, 2 koli al o kadar garanti konuşuyorum :) arazi yapısına göre ben 71 namlu 3 şok kullanıyorum...

Naim ZENGİN:

--- Alıntı yapılan: Ümit MUTLU 34 - 30 Eylül 2020, 20:29:40 ---RC titano 31 gr 6 numara bulursan gözün kapalı almanı tavsiye ederim ustam. Bulmuşken 1, 2 koli al o kadar garanti konuşuyorum :) arazi yapısına göre ben 71 namlu 3 şok kullanıyorum...

--- Alıntı sonu ---
Aslında elimde 1 er koli titano 7 numara ve S4 6 numara var. Acaba diyorum sezon başında 1koli de RC sipe 6 da alsam mı diyorum. Yine yerlilerdende önerilere açığım.

Ümit MUTLU 34:

--- Alıntı yapılan: Naim ZENGİN - 30 Eylül 2020, 21:47:42 ---Aslında elimde 1 er koli titano 7 numara ve S4 6 numara var. Acaba diyorum sezon başında 1koli de RC sipe 6 da alsam mı diyorum. Yine yerlilerdende önerilere açığım.

--- Alıntı sonu ---

Eğer stok yapacaksanız almanızda fayda var ama yok yeni sezonda keklik hevesi derseniz elinizdeki yeterli sanırım. Yerli olarak YAF ve MECA tavsiye ederim mevsimine göre sadece gramaj önemli olur. saçma numarası pek önemli değil gibi geliyor bana 6 veya 7...

Abdullah ORUÇ:
Davşan için WINCHESTER SPECIAL CHASSE 32gr #5 #6 no aldım.
geçen yıldan MYGRA TORTORA 33gr #7,5 no var.
ayrıca 33gr #6no keçe tapa dolumu yaptım.

1-2 kaldırır isek kendimizi mutlu adledicez…

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git