FORUMA YENİ BAŞLAYANLAR ve FORUM YÖNETİMİ - AVLAKFORUM > VEFAT, BAŞ SAĞLIĞI, SAĞLIK HABER VE DUYURULARI

Corona hk

(1/2) > >>

Gökmen TAŞAR:
Arkadaşlar Coronayı dikkate alın lütfen.
Gerekli tedbirleri almak zorundayız.
Bakanlık bu konuda temas olmaması için uyarıda bulundu.
Lütfen uyalım.

Fehmi TAŞKIN:
Kendi şirketimde önlemleri en yüksek seviyede uygulamaya çalışıyorum. Mümkün olan herkesin evden çalışmasını sağladım. Ofise gelmesi zorunlu olanları da dönüşümlü çalışmaları konusunda organize ettim. Eldiven maske ve dezenfektanlarını tedarik ettim. Ofisin bazı bölümleri, en fazla 2 saatte br dezenfekte ediliyor. Umarım herkes üzerine düşeni yapar da biran önce bu beladan kurtuluruz.

Necdet GÜNEY:

--- Alıntı yapılan: Fehmi TAŞKIN - 17 Mart 2020, 17:36:03 ---Kendi şirketimde önlemleri en yüksek seviyede uygulamaya çalışıyorum. Mümkün olan herkesin evden çalışmasını sağladım. Ofise gelmesi zorunlu olanları da dönüşümlü çalışmaları konusunda organize ettim. Eldiven maske ve dezenfektanlarını tedarik ettim. Ofisin bazı bölümleri, en fazla 2 saatte br dezenfekte ediliyor. Umarım herkes üzerine düşeni yapar da biran önce bu beladan kurtuluruz.

--- Alıntı sonu ---

Helal olsun keşke herkes sizin gibi duyarlı olsa çalışanlarınız artı toplum adına teşekkür ediyorum

Fehmi TAŞKIN:

--- Alıntı yapılan: Necdet GÜNEY - 17 Mart 2020, 19:33:18 ---Helal olsun keşke herkes sizin gibi duyarlı olsa çalışanlarınız artı toplum adına teşekkür ediyorum

--- Alıntı sonu ---

Necdet Bey sağolun varolun. Ben elimden geldiğince herkesin sağlığını korumaya çalışıyorum. Umarım en kısa sürede kurtuluruz.

Gökmen TAŞAR:

--- Alıntı yapılan: Fehmi TAŞKIN - 17 Mart 2020, 17:36:03 ---Kendi şirketimde önlemleri en yüksek seviyede uygulamaya çalışıyorum. Mümkün olan herkesin evden çalışmasını sağladım. Ofise gelmesi zorunlu olanları da dönüşümlü çalışmaları konusunda organize ettim. Eldiven maske ve dezenfektanlarını tedarik ettim. Ofisin bazı bölümleri, en fazla 2 saatte br dezenfekte ediliyor. Umarım herkes üzerine düşeni yapar da biran önce bu beladan kurtuluruz.

--- Alıntı sonu ---

Tebrikler...
İnşallah az kayıpla çıkıcaz

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git