KÖPEKLER HAKKINDA HER ŞEY > KÖPEK MALZEMELERİ

Temiz mama memnuniyet

(1/2) > >>

Abdullah GÜLTEPE:
Temiz mamadan uzun süredir alışveriş yapmamıştım 2 defadır arkadaşıma yavru köpek maması sipariş ettim ilkini denedik yavruların çok beğendiğini söyledi ben ilkini sipariş  ettikten sonra ürün kargoya verilmeden aradım ve başka bir ürünle değişim değiştirmek isteğimi söyledim hemen ilgilendiler arada 3 tl fiyat farkı çıkıyordu  onuda almayacaklarını söylediler, ikinci sipariştede kargo durumuyla ilgili bilgi almak için aradım kısa bir bekleme süresinden sonra görüştük ve gerekli bilgileri aldım müsteri ilişkileri gerçekten  güzel aldığımız ürünü de yavrular beğendi , başarılarının devamını diliyorum...

Elver ENGİN:
Temizmamadan sürekli olarak arkadaşlara alışveriş yapıyorum ve ilgi alaka muazzam

GM 5 Plus d cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Okay ŞEN:
Herkese rastgele, geçmiş mesajlarda bu marka hakkında bir kaç olumsuz görüş vardı, galiba artık düzeldi ? Güncel kullanıcılardan yorum rica etsek...

Murat YEŞİLYURT:
Bende 2 yıldır sadece oradan alıyorum mamayı,hiç sıkıntı yaşamadım.Ürünler taze,kaliteli ama fiyatı da ona göre.60 tl ile başladım şu an 121 tl malesef.

Atagan YILDIZ:
Ben 7 Aydır beslediğim yavru Setter’e temizmama’dan sipariş veriyorum.
Bir önceki ayki siparişe kadar sıkıntı yaşamamıştım,bir önceki ay kargocu kapının önüne hertarafı delik deşik paketi bırakmış.Hatta bir miktarda yerlere dökmüş.Mama tamamen bittiğinden ötürü kullanmak zorunda kalmıştım.Yoksa rapor tutturup geri yollayacaktım.
Sonrasında Temizmama müşteri temsilcisine olayı anlattığımda kargo şirketlerinin böyle hadiseleri ara ara yaptığından bahsedip,bizde müşterilerimize iade raporu tutturup geri yollatarak firmaya ceza uygulatıyoruz demişti.Sonrasında kargo ile ilgili hiçbir sorun yaşamadım.
Ben temizmama’dan bomacibo yavru maması sipariş ediyorum.Ürün gayet taze kaliteli ve köpeğim gayet keyifle yiyiyor.Gelişimi olsun,tüy yapısı olsun iyi gidiyor.
Tavsiye ederim.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git