KÖPEKLER HAKKINDA HER ŞEY > DEUTSCH - ALMAN IRKLARI

drahthaar lar küsermi?

(1/2) > >>

Ahmet ŞANVER:
değerli arkadaşlarım ustalarım büyüklerim daha önce hiç köpeğim olmadı köpekle av yapmadım ancak şuan bir aylıkken aldığım ve 3 buçuk ayına giren yeni bir erkek drahthaar yavru var.çağırdığımda beni duymuyor sanki bana ilgi göstermiyor bir kaç kez kızdım küsermi bu ırklar sahiplerine?

Burak TANRIKULU:

--- Alıntı yapılan: Ahmet ŞANVER - 22 Eylül 2017, 15:00:39 ---değerli arkadaşlarım ustalarım büyüklerim daha önce hiç köpeğim olmadı köpekle av yapmadım ancak şuan bir aylıkken aldığım ve 3 buçuk ayına giren yeni bir erkek drahthaar yavru var.çağırdığımda beni duymuyor sanki bana ilgi göstermiyor bir kaç kez kızdım küsermi bu ırklar sahiplerine?

--- Alıntı sonu ---
Kizmazsan bagirmazsan önüne geçemezsin dostum sevceksin ama yanlis yaptiğinda kizcaksin ( dövmicrksin) ona patronun sen  olduğunu hissettirceksin.  Bu konu ile  ilgili kopek egitimi videolari ve makaleler var okumani tavsiye ederim

EVA-L09 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ahmet VURAL:
 ben yıllar önce balkonda büyüttüğüm drahthaarımla o sezon müthiş avlar yaptım,6 aylıkken ava başlamıştı, sezon bitimi köye bıraktım birdahaki sezonda eski halinden eser yoktu, adeta benden intikam alıyordu. izmirden avcı arkadaşlar drahthaar arıyorlardı, onlara köpeğin durumunu anlattım  ona rağmen aldılar, sonra köpekten çok memnun olduklarını tlf. açıp söylediler.

Ahmet ŞANVER:
eğitim videoları nereden bulabilirim

Gökhan AKDOĞAN:

--- Alıntı yapılan: Ahmet VURAL - 22 Eylül 2017, 15:30:02 --- ben yıllar önce balkonda büyüttüğüm drahthaarımla o sezon müthiş avlar yaptım,6 aylıkken ava başlamıştı, sezon bitimi köye bıraktım birdahaki sezonda eski halinden eser yoktu, adeta benden intikam alıyordu. izmirden avcı arkadaşlar drahthaar arıyorlardı, onlara köpeğin durumunu anlattım  ona rağmen aldılar, sonra köpekten çok memnun olduklarını tlf. açıp söylediler.

--- Alıntı sonu ---
Ahmet bey, hafta sonraları yanına gittiniz mi ya da ara ara?

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git