AVCILIK - ATICILIK İLE İLGİLİ RESMİ KURUM, FEDERASYON VE DERNEKLER > KAYHAF

Yakışmadı KAYHAF,Yakışmadı Sayın Çelebioğlu...

(1/3) > >>

Necati ŞAHİN:
KAYHAF organizasyonunda Taşköprü(Kastamonu) ilçesinde atış yarışmasında yapılanlar KAYHAF'a yakışmadı..Neden mi yakışmadı?Amatör trap kategorisinde kayıtlar devam ederken ve kaydımızı hakem masasına yaptırmışken,atış alanında Sayın Serhat Çelebioğlu amatör trapta final elemelerine başladıklarını ve bize atış yaptırmayacaklarını katılım ücretini hakem masasından geri almamızı  söylediler.Biz de hakem masasında kayıtların halen devam ettiğini kendisine ilettik ama kendisi kabul etmedi.Tek kurşun kategorisinde atışların bitip 1.,2. ve 3'üncü olanların belli olmasından ve açıklanmasından sonra tekrar 4 kişinin atışa geç geldiğini ve bunların atış yapacağını,tek kurşunda derecelerin bu dört kişiden sonra tekrar ilan edileceğini söyledi Sayın Çelebioğlu. Finali yapılmış tamamlanmış olan tek kurşuna sonradan sporcu alıp,amatör trap da kayıtlı olmamıza rağmen bizi almayan sayın Çelebioğlu'na soruyorum:Finali yapılmış,derece yapanların açıklanmış olduğu bir kategoriye sonradan atıcı alıp dereceleri iptal etmek etik midir?Amatör trapta ise hakem masasında kayıt devam ederken anons yapmadan  siz neye göre final yaptınız?
Sayın başkan Mustafa SEZER'in bize gelip,''önemli olan birlik beraberlik içinde vakit geçirmek;derece yapsanız da olur yapmasanız da'' sözüne dayanarak kimseyle tartışmaya girmememize rağmen bu yapılanlar KAYHAF'a ve Sayın Çelebioğlu'na yakışmadı..

Murat PAKEL:
iyi akşamlar bu organizasyon  ne zaman yapıldı?

Necati ŞAHİN:
19 Ağustos Cumartesi Taşköprü/KASTAMONU

Serhat ÇELEBİOĞLU:
Senin tüm arkadaşların teşekkür ederken. Ustaların sağol derken sen böyle bir çamura kendini bulamayan gayret etmişsin. Brawo. Sana kastımız mı vardı kardeşim. Masa  kayıt yok demiş final istemiş. Ya bu rezil paylaşımını tüm camianla paylaşacağım. Artık özellikle söyleyeceğim. Hocaların seni bizim etkinliğimize getirmesini. Senin hırs ve ihtirasın bu camiaya gölge bile olmaz. Utanması olan bir adam olsan orada çektiğim eziyeti görür Allah razı olsun derdin. Tek kurşun işine gelince utaç veren bir iftira. Adamlar kayıt kapanmamış atmamı diyeceksin. Neyse beynini doğru işlere yır. Gençlik ateşini benim üstümde södürmeye kalkma. KAYHAF a gelince senin ağzına alamayacağın kadar değerlidir bileşim.

Necati ŞAHİN:
Sayın Çelebioğlu ben ateş falan söndürmeye kalkmıyorum.Bakın benim sizin şahsınızla karakterinizle ilgili bir sorunum yok,ben yanlış olan bir durumu dile getirdim.Taşköprü dernek başkanı özür üstüne özür diliyor siz bunları söylüyorsunuz.Bana kastınız var demiyorum,diğer atıcılara da haksızlık oldu diyorum..Haa ben derecede yaptım orada kayıtlarınızda vardır mesele bu değil.Mesele amatör trapta hakem masasında kayıt devam ediyor ama siz final yapıyosunuz biz birşey demiyoruz fakat tek kurşunda finali siz yaptırdınız, dereceleri siz açıkladınız, sonradan yarışmacı alıyorsunuz, insaf yani...tek kurşunda olanları herkes gördü.Ben bundan sonra zaten sizin olduğunuz yarışmalara  katılmam.Ama Mustafa Sezer başkan kadar mütevazi bir insan oralarda birşeyler için emek harcıyor,bir sıkıntı olduğunda dinliyor çözüm üretiyor, ben ona Allah razı olsun derim.Bu konuyu da burada kapatıyorum,yeni yarışmalarınızda ve organizasyonlarınızda başarılar diliyorum,Allah yolunuzu açık etsin...

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git