TRAP-SKEET ATICILIĞI > TRAP

TRAP Lisansı Çıkarmak isteyenler ( Güncel )

(1/3) > >>

M.Hulusi TANRIKULU:
Merhaba Arkadaşlar Trap Lisasınsı için federasyonla görüştüm ve bana mail attılar Sağlık raporu için doldurmamız gereken form vs. gönderdiler güncel olarak bunları sizinle paylaşmak istedim.

Bana gelen mail;

Merhabalar,

İlk defa Lisans Çıkaracak Sporcularımızdan istenen evraklar Lisan İçin Gerekli Olan Evraklar:

1-      Sporcu Tescil Fişi

2-      4 adet fotoğraf

3-      Nüfus Cüzdanı Fotokopisi

4-      Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu IBAN numarasına 20 TL.(Lisans Bedeli olarak)yatırılmış Banka Dekontu

5-      Sağlık Raporu

6-      18 Yaşından küçük sporculardan veli izin belgesi

·         Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu IBAN NO: TR70 0006 2000 7110 0006 2983 84

·         Sağlık Raporu

·         Lisans Tescil Fişi yazımızın ekinde sunulmuştur.

Türkiye Atıcılık ve Avcılık Federasyonu Adresi : Emek İşhanı A Blok Kat:8 No:404

06050   Ulus/Ankara

Saygılarımla….

Serdar KORKMAZ:
Lisans çıkarttıktan sonra poligona vardık diyelim şart veya ücret isteyecekler mi? herhangi bir kulübe üyelik isteyecekler mi? bunları merak ediyordum. bunları etraflıca anlatabilecek olan var mı? yer Adana

Zafer ÖZHAN:
Lisans; Ferdi Sporcu Lisansı olarak çıkacaktır. Poligona gidip seri ücretini ödeyerek ve poligon kurallarına TİTİZLİKLE uymak kaydıyla rahatça bu spora adım atmış olursunuz.

Mustafa AKŞİT:
Bugün bi poligona gittim oraya sonradan sporcular geldi italyan bazli tufekleri insanı hor görmeleri ben ilk defa trap attim 25 te 5 vurdum bi abi sagolsun acamiligimden dolayı yardim etti diğerleri yildiz marka pozemi yerden yere vurdular baya bi alay konusu olduk haa bi dahami asla gitmem anladimki bu trap olayı golf gibi zengin sporumus

Hakan ATASOY:

--- Alıntı yapılan: Mustafa AKŞİT - 15 Mart 2015, 14:36:22 ---Bugün bi poligona gittim oraya sonradan sporcular geldi italyan bazli tufekleri insanı hor görmeleri ben ilk defa trap attim 25 te 5 vurdum bi abi sagolsun acamiligimden dolayı yardim etti diğerleri yildiz marka pozemi yerden yere vurdular baya bi alay konusu olduk haa bi dahami asla gitmem anladimki bu trap olayı golf gibi zengin sporumus

--- Alıntı sonu ---

İnsanları hor görerek egosunu tatmin etmeye çalışan  pek çok zavallı  var.Acınacak haldeler takma kafana.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git