AVCIYA HİZMET VEREN ESNAFLAR > ÖZEL AVLAK VE AV HAYVANI ÜRETİCİ LİSTESİ

yabani tavşan

(1/3) > >>

Ferhat GÜNEY:
arkadaşlar ülkemizde sülün-keklik vs...gibi yaban hayvanı üretim sahaları ve üretim çiftlikleri bulunuyor bunlar gibi yabani tavşan üretimi yapan  üretim yeri veya sahası varmı.bilgilendirirseniz sevinirim.

Ferhat GÜNEY:
arkadaşlar ülkemizde sülün-keklik vs...gibi yaban hayvanı üretim sahaları ve üretim çiftlikleri bulunuyor bunlar gibi yabani tavşan üretimi yapan  üretim yeri veya sahası varmı.bilgilendirirseniz sevinirim

Volkan KÖYDEMİR:
Yabani tavşan üretimi olsa bile, üretildiği sürece yabani denmez bence. Yine de hiç duymadım. Yurtdışında bile olduğunu duymadım, görmedim. Belki rastlamamışımdır.

Esasen üretilmesine gerek bile yoktur bence çünkü kendi başına çok iyi üreyebilirler. Tek sorun korumak ve sürdürülebilir avcılığı sağlamak.

Ne için araştırdığınızı bizimle paylaşırsanız seviniriz. Şahsen merak ettim. Selamlar

musa karakuşçu:
muhtemelen bir bölgeyi tavşanlandırmak içindir böle bir bölge bendede var bende tavşan bırakmayı düşündüm ama zahmetli iş vaz geçtim...

Ahmet ARIKAN:
aslında özel avlaklarda keklik ve sülün avlana bildiği gibi tavşanda avlanabilir. çabuk çoğaldıklarını da var sayarsak karlı bir yatırım bile olabilir. hem de tavşan avı meraklıları için iyi bir alternatif olacaktır.

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git