GRUPLARA DAHiL OLMAYAN BÖLÜMLER > AVCILAR KIRAATHANESİ

HOBİ BAHÇEMİZ, ÇİÇEKLERİMİZ, GÜLLERİMİZ, SEBZELERİMİZ,BAĞ'LARIMIZ VE AĞAÇLARIMIZ

(1/7) > >>

Alkan YOKSUL:
Sevgili Dostlar;
Her bahar olduğu gibi, bu baharda gül, çiçek, sebze, bağ, meyve ağacı derdine düştüm. Onu alayım, bunu dikeyim, onun yerini değiştireyim. Telaşe oldukça yoğun....
Düşünürken, sitemizde de bu tür hobileri olan dostlarımız olabileceği aklıma geldi ve böyle bir konu açmaya karar verdim.
Burada neler paylaşabiliriz, evimizin bahçesindeki, çiçekleri, gülleri, bağları, ağaçları, sebzeleri ve resimlerini paylaşabiliriz. Birbirimizden beğendiklerimizin, tohum, soğan, çelik, aşı kalemlerini kargo ile birbirimize göndererek paylaşabiliriz.
Mesleğim Ziraat Mühendisi olduğu için hastalık zararlılar vb. konularda, elimden geldiğince dilimin döndüğünce yardımcı olmaya çalışırım.
Umarım yararlı bir bölüm olur...

Taşkın GESİLİ:

Sezon harici haftasonu geldiğinde benim fani dünyanın tüm sorunlarından sıyrılarak kafamı dinlediğim ancak fiziken de bir okadar yorulduğum ama vazgeçemediğim GESİ BAĞLARI' ndaki bahçemden bir kaç görüntü....

4 yaşındaki kızm Cemre ve 2 yaşlı Chandler...

Elma ''Galaxy Gala''

Elma ''Fuji''

Herkese GESİ BAĞLARI' dan selamlar....

N.Yıldız SÜKAN:
Mükemmel bir konu açmışsın Alkan kardeşim.  2 ay evvel  telefonda bu konuda senden yardım istemiştim. Verdiğin bilgiler doğrultusunda zeytin ve meyve ağaçlarımın ilaçlamasını ve gübreleme işlemlerini yaptırdım. Teşekkür ederim.

Mehmet MEHMETOĞLU:
Alkan bey çok güzel bir konu açmışsınız benim de ufak ta olsa bir bahçem var av sezonu kapanınca orda uraşıyorum yorucu olsa da zevkli bir iş meyveleri sebzeleri dalından koparmak ayrı bir mutluluk veriyor insna

bahçedeki gelişmeleri elimden geldiği kadar paylaşmaya çalışacağım

Hasan AKSU:
ahhh ah ne mutlu sizlere evinizin önünde veya dışında bir karış toprağınız var, çok şanslısınız.
şu betonarme şehir hayatından bakınca sizlere imreniyorum.
bazılarıda kıymetini bilmez onlarıda hiç anlamıyorum.
selamlar

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git