ALIM-SATIM-KAYIP-BULUNTU İLANLAR:---KÖPEKLER--- > ÜCRETSİZ KÖPEK İLANLARI

Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar BURAYA .........

(1/16) > >>

Ramazan KİLLİ:
2009 Yılında açılan köpeği olmayanlara yardım etme vakti geldi başlıklı konu hala ilgi görmeye devam ettiği ancak güncelliğini ve işlevselliğini yitirdiği için "BEDAVA Köpek Vermek İsteyenler Buraya ......" Ve Bedava Köpeğe İhtiyacı Olanlar Buraya.. adlı iki konu oluşturduk. Burdaki amaç insanları rencide etmeden, bedava köpeğe ihtiyacı olan üyelerimizle, Elindeki köpeği bedava hediye etmek isteyen üyelerimizi buluşturmaktır.
Umarım amacımıza hizmet edecektir.

Yavuz IŞIK:
öncelıkle sıte yonetımı ve bu ıste emegı gecen herkese teskkurler.....drahtaar gordukce ıcım gıdıyor:((eger sahıplendırmek ısteyen vrsa gecen yıl ölen seterım gıbı onuda balkonumda bakıp ıyı bı avcı yapmak ıterım......yardımlarınız ıcın teskkurler..herkese bol avlar..

Kerim KARAGÜN:
BU SAYFADA EMEĞİ GEÇENLERE TEŞEKKÜR EDERİM  MRB ARKADAŞLAR BEN AVCI BİRİ OLARAK BİR TANE SAFKAN YAVRU POİNTERE İHTİYACIM VAR POİNTER SAHİPLENDİRECEK ARKADAŞLARA DUYRULUR SAFKAN POİNTER ARIYORUM

Ramazan AKMAN:
kendi köpeğim çalındığı için şu an köpeğim yok eğer, vermek hediye etmek isteyen olur ise talibim.

Sadık VURAL:
SAYIN ARKADAŞLAR BEAGEL CİNSİ YAVRU KÖPEK İSTİYORUM HEDİYE EDEBİLECEK OLAN YADA DÜŞÜK FİYATTAN VERECEK OLANLAR ÖZELDEN MSJ ATMASINI RİCA EDERİM

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git