Gönderen Konu: Akdaş 312-SE ve 320-SE modelleri için bakın Kaliforniya ne dedi  (Okunma sayısı 17266 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
Ynt: Akdaş 312-SE ve 320-SE modelleri için bakın Kaliforniya ne dedi
« Yanıtla #25 : 21 Ağustos 2013, 13:31:52 »
Ahmet Bey merhaba,

Sabit ve mobil şoklar arasında grupman açısından gözlemlediğimiz bir fark yok. Ölçüler ve daralma aynıdır.
Maalesef özel üstek üzerine şok üretemiyoruz.

Selamlar

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
ömer bey mrblar size bi sorum olacak 712 el tüfeğin maxımum agırlığınedir 8mm şerit 66 namlustandart gravür teşekküler bide sok anahtarı ve şoklarınız akustaki konik anahtarlı centiksiz mi
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
    • Akdaş Silah
ömer bey mrblar size bi sorum olacak 712 el tüfeğin maxımum agırlığınedir 8mm şerit 66 namlustandart gravür teşekküler bide sok anahtarı ve şoklarınız akustaki konik anahtarlı centiksiz mi

İsmail Bey yan kapaksız 312-SE veya 412-L modellerimiz 66 cm namlu ile 3,05 - 3,15 arası geliyor. 712-EL modeli ise ortalama 100 gram daha ağırdır. Yakın zamanda tarttığım 71 cm namlu 10 mm bant 712-EL 3,38 geldi. Ceviz kundaklı modellerde net bir rakam vermek mümkün değil ki bazen 200 grama kadar fark söz konusu oluyor. Fabrikaya sipariş geçerseniz hafif bir ceviz seçmeye çalışılır.

Mobil şok anahtarlarımız çentiklidir.

Ayrıntılı bilgi için satış birimimizi arayabilirsiniz: 0 332 511 05 08 - İsmail Bey

Çevrimdışı İsmail CEYLAN 16

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
tesekkur ederim omer bey ben zaten siparisi verdim sadik ustsma ve akdas ailesine guveniyorum cok tufek gordum isciligi gozle gorulur bi akdasi begendim iscilik cok guzeldi ve kararimi akdas tan yana.verdim hayirlisi olsun saygilar temmuzda elime ulasacakmis ismail bey le gorustuk tesekkur ederim
  • Akdas 712 elit superpoze 66cm
  • Huglu 103 c 71cm
  • Genc huglu cne203 66cm
  • Sarsilmaz concorde x 68 cm
İsmail CEYLAN
1988/BURSA

Çevrimdışı Mustafa AKŞİT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ömer bey bende 320 se aldım yeni sadece merakimdan bayide biraz kurcalarken bi baktım satin almışım hic bu kadar bi tufek beni etkilememistir bu tüfeği hic satmiyacagim icin kasaya ismimi yazdırmayı düşünüyorum dolayisyla yardimlarinizi bekliyorum
1982-Afyon

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
    • Akdaş Silah
Ömer bey bende 320 se aldım yeni sadece merakimdan bayide biraz kurcalarken bi baktım satin almışım hic bu kadar bi tufek beni etkilememistir bu tüfeği hic satmiyacagim icin kasaya ismimi yazdırmayı düşünüyorum dolayisyla yardimlarinizi bekliyorum

Mustafa Bey tüfeğiniz hayırlı olsun.

Fabrikaya tüfeği gönderip, talebinizi açıkça bildirirseniz yardımcı oluruz.

Selamlar

Çevrimdışı Ömer GÜNEY

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Merhaba Ömer bey,

Akdaş Silah ürün portföyünde yanyana çifte göremedim. Üretmiyor musunuz?
1971 İstanbul

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
    • Akdaş Silah
Merhaba Ömer bey,

Akdaş Silah ürün portföyünde yanyana çifte göremedim. Üretmiyor musunuz?

Merhaba Ömer Bey,

Çifte üretimimiz halihazırda yok ve planlarımız arasında yer almıyor.

Selamlar

Çevrimdışı Gürsel KARABAY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ömerbey Merhabalar
Bende bayide Akdaş 312 modelini eline alıp sonrada ondan ayrılamayanlardanım .Yalnız bilmediğim ve aslında bilenede şu ana kadar rastlamadığım ve sizin tecrübe ve bilginize başvurmak istediğim konu şu.
Aliminyum ve çelik kasa arasındaki fark kullanım ömründenmi kaynaklanıyor yoksa çeliğin daha sağlam olabileceğine inanan benim gibi metal bilgisi az olan arkadaşların egolarındanmı. Yani madem aliminyum kasalı modeller hem daha hafif hemde aynı işi layıkıyla yapabiliyor o zaman neden çelik kasa daha çok tercih ediliyor.Yoksa soğuk kış aylarında aliminyum ısısal olarak daha fazla büzülüp fişekte performans düşmesi gibi sebeplermi oluşuyor.
  • Ata Neo 12
  • Akdaş 412 L
  • Pointer , 13 adet Setter Della Bassana
1971 istanbul