Gönderen Konu: KRAL SÜPER POZE HEM ZARİF HEM HESAPLI  (Okunma sayısı 69099 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Osman ÇALIŞÖREN

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: KRAL SÜPER POZE HEM ZARİF HEM HESAPLI
« Yanıtla #50 : 04 Mart 2011, 00:56:16 »
Kimseye şunu al demem ama cesaret edip riske girince beklediğimizden iyi bir şeye de sahip olabiliriz.

aynen katılıyorum volkan abi...
Osman ÇALISÖREN
1984 KONYA....

Çevrimdışı İsmail ALANLI

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #51 : 12 Mayıs 2011, 02:19:05 »
2 yıldır aktif olarak kullanıyorum çok memnunum ...
İsmail ALANLI
1988 Sındırgı BALIKESİR

Çevrimdışı Mustafa ÜZER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #52 : 10 Haziran 2011, 01:04:51 »
Bende Kral Süper Poze Kullanıyorum Bir Bucuk Sene Olduu Alalı
Bir Kutu 32 Gr 6 Numara Fişek Durmadan Attım Tüfek Tık Demedi
Tüfeğimde Sadece  Bir Sorun Var Açılma Mandalı Dipçiye Sürtüyor Onun İçinde Fabrikaya Göndermek İstemedim
Mustafa ÜZER
1991-Bursa

Çevrimdışı Vahdet YILMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #53 : 20 Haziran 2011, 22:54:25 »
bende süperpoze alacam belgemi çıkarttım hala araştırıyorum ben kralın  fabrikasıyla görüştüğümde aliminyum kasalarda 40 gr üzerinde fişek atılmaması ama çelik kasalarda herhangi sorun yok dediler tüfek estetik olarak çok güzel 550 tl gibi uygun bi fiyata veriyorlar ben ya torun alacam yada kral şu ana kadar yaptığım araştırmalarda kral daha iyi gibi görünüyor birde tüfek ilk alndığında 34 gr gibi biraz ağır fişekler atılmasını söylediler volkan silah sanayiden bundaki amaçta tüfeğin metal aksamının alışmasıymış her iki tüfeğinde tek sorunu kapanmada güçlük çekilmesi.......
  • huğlu 103 DE
  • Büyükhuğlu Yarı Otomatik
  • DRAHTHAAR
  • Akus Estate Çifte
Vahdet YILMAZ
1985 MERSİN

Çevrimdışı H.Yahya GÜNCEL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #54 : 27 Temmuz 2011, 12:06:59 »
Kral süperpoze herşeyden önce cebe hitap eder güzel tüfektir alan pişman olmaz diye düşünüyorum http://www.avsilahlari.com/Kral-Superpoze/View-all-products.html
tüfek tamiri
1991-Konya

Çevrimiçi Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #55 : 19 Ağustos 2011, 14:43:33 »
 "34 gr gibi biraz ağır fişekler atılmasını söylediler volkan silah sanayiden bundaki amaçta tüfeğin metal aksamının alışmasıymış her iki tüfeğinde tek sorunu kapanmada güçlük çekilmesi....... "
  İLGİNÇ BİR ÇÖZÜM!.. Peki bu durumda, ağır fişek kullanılınca kısa vadede sürtünmeyi önlüyor ise, biraz daha uzun vadede boşluklar oluşur! (LAÇKA OLUR) SONUCU ÇIKMAZMI ?

• Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

HASAN KESKİN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #56 : 31 Ağustos 2011, 21:17:55 »
arkadaşlar bende 2 yıldır kral ejektörlü süper poze kullanıyorum herhangi bır sorunla karşılaşmadım fiyatına göre çok kaliteli bir tüfek.Arkadaşlarımda degişik markalarda süperpozeler var ejektörlü onlar hata verdi ama kral da tık yok ama bende 71 cm namlulu var keşke 61 cm alsaymışım diyorum...Neden 61 cm dıye sorarsanız şaşma dagılımı 40 mt kadar çok toplu gıdıyor almadan önce düşünülmesi gereken bır konu.KRAL alan aldanmaz

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #57 : 31 Ağustos 2011, 21:55:35 »
"34 gr gibi biraz ağır fişekler atılmasını söylediler volkan silah sanayiden bundaki amaçta tüfeğin metal aksamının alışmasıymış her iki tüfeğinde tek sorunu kapanmada güçlük çekilmesi....... "
  İLGİNÇ BİR ÇÖZÜM!.. Peki bu durumda, ağır fişek kullanılınca kısa vadede sürtünmeyi önlüyor ise, biraz daha uzun vadede boşluklar oluşur! (LAÇKA OLUR) SONUCU ÇIKMAZMI ?

Normalde çıkmaz. Otomobillerde de buna benzer bir süreç olur. Ayrıca benzer şey başka tüfek markalarında da var. Mesela Baikal pozelerden birini bir vakit açarken öyle zorlanmıştım ki, gören yemek yemiyor, güçsüz düşmüş zannederdi. Tabi başka açıdan da bakabiliriz. Eğer tüfek kalitesizse dediğiniz durum olabilir.

Seri üretimden çıkan silahlar her zaman şıkır şıkır çalışmaz. Parçalar zamanla gereği kadar birbirini törpüler, birbirlerine uyum sağlarlar. İşin aslı bu durumda tüfeği kimin yaptığı, şimdiye kadar ortaya çıkardığı ürünlerin geri dönüşü(feedback) durumlarını takip etmek daha doğru.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Sami KARATAY

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #58 : 31 Ağustos 2011, 23:28:11 »
.Yusuf bey sitenizi inçeledim,çok güzel düşünülmüş  ayrıntılı bilgiler vermişsiniz ,silah almadan arkadaşların incelemesini isterim,emeklerinize sağlık ,hayırlı müşteriler...
27/7/1959-KÜTAHYA

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #59 : 21 Aralık 2011, 03:00:26 »
yerli üretimlerde  bu iş şans işi biraz 2 adet yerli tekteık enjektörlü tüfek aldım  hep sorun yaşadım ya duble patlatır  yada enjektör doluyuda atar boşuda bazan hiç atmaz.
bu iki firma türkiyenin ilk 2 en iyisi . silahları ıdı. bir dostum kral aldı oda aynı sorunu yaşadı.
bana eşim dostum tüfek alacam dedıgı zaman düz model al dıyorum. ya enjektor tektetık olsun dıyor. bende sinirlerin saglamsa ve parana kastın varsa al diyorum...
600 tl yada 1000-1500 le iş bitmiyor arıza durumunda git gel kargo parası telefon faturası  ekstarası oluyor.
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

Çevrimdışı Hasan YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #60 : 21 Aralık 2011, 05:59:20 »
iki yıldır kullanıyorum çok memnunum çift patlattığı hiç olmadı enjektörün atmadığı binde bir oda fişeğin kapsülü şişerse yani kötü fişekte yapar
patlatmamazlık hiç yapmadı
keklik kalkıyor iki fişek atıyorum eğer vuramadımsa peşinden tüfeği fırlatıyorum ucuz ya gözünü  bıdaktan sakınmadan kullanıyorum yani
sapa sağlam maşşallah atıp tuttuğum için birkaç çiziği var oda normal ama hala ilk günkü gibi çalışıyor
benden 10 üzerinden 9 alacak bir tüfek
atması vurması kolay ve tüfeğe okadar alıştımki neredeyse boşa fişek atmıyorum arpacığa oturttuğumu yıkıyor
Hasan YILDIRIM
1984 ANKARA

Çevrimdışı Deniz YILDIRIM

• AvlakForum Üye
  • *
  • yalana itiraz yok herkeze RASTGELEE
« Yanıtla #61 : 21 Aralık 2011, 07:29:41 »
arkadaşlar bu tügeği kullanmayan lütfen onun bunun ağzından duyupta yorum yapmasın 2 yıldan beri bende kullanıyorum ne enjektör arızası verdi nede patlatmamazlık yaptı ve öldürmesi mükemmell ötesi tavsiye ederim parasına göre bedava gibi birşey

Elektrik Teknikeri izmir/kiraz TEDAŞ 0554 732 32 33

Çevrimdışı Tugay BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #62 : 04 Aralık 2013, 00:08:57 »
kral çelik kasa var aynı zamanda stoger delüx sakı kuşlu var kraldanda memlunum özellikle yaf meca zuber 32 gr 6 numarada yaptığım atışlarda 50 metreden boş fişeği uçurdum güzel tüfek kral  çelik kasada 32 grdan aşasını kullanmayın
 ^-^
DOĞUM YILI YAZINIZ
DENİZLİ

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #63 : 04 Aralık 2013, 00:21:44 »
ben çelik kasa 71 namlu  ejektörlü tristar modelini kullanıyorum kralın domuz kurşununda iyi değil  sapma yapıyor ama şaçmada mükemmel meca zuber fişeklerde çok iyi sonuçlar aldım düşük gramajları seviyor yazın 30 kışın 32 gr kullanıyorum fiyatına göre en güzel üzümlü pozesi diyebilirim

1985
BURSA

Çevrimdışı Tugay BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #64 : 04 Aralık 2013, 00:40:58 »
domuz kurşununu yuvarlakta denermisin sonucu bana yaz sapma olmaması lazım bilye türü iste
DOĞUM YILI YAZINIZ
DENİZLİ

Çevrimdışı Fuat BULDUK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #65 : 02 Kasım 2014, 22:23:47 »
bundan bir yıl önce kralın fabrikasına 76 namlu ,ejektörlü bir trap tüfeği yaptırdım .bir sezon trap'da kullandım yaklaşık 4 koli 24 gr trap fişeği kullandım .hiç bir arıza ile karşılaşmadım .grupmanı gayet güzel .ama daha kaliteli yapılabilir diye düşünüyorum.
« Son Düzenleme: 02 Kasım 2014, 22:25:38 Gönderen: Fuat BULDUK »
1979 İSTANBUL

Çevrimdışı Tugay BOZKURT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #66 : 02 Kasım 2014, 23:59:45 »
çelik kasalar  gayet  kaliteli  bence  sadece  biraz  ağır 
DOĞUM YILI YAZINIZ
DENİZLİ

Çevrimdışı Fuat BULDUK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #67 : 05 Kasım 2014, 23:44:13 »
3580 gr ağırlığı ,fakat trap için ideal.
1979 İSTANBUL

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #68 : 27 Kasım 2014, 22:25:41 »
evet çelik kasaları çok ağır bihassa  el kundağını söküp elinizde bir sallayın kundağın çok ağır olduğunu fark edeceksiniz ben kralın pozelerinin ağır olmasının sebebi gereksiz ağırlık ve yoğunluktaki el kundağı
1985
BURSA