Gönderen Konu: Yeni aktif valfli Kral mod.606 Escord  (Okunma sayısı 67796 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yeni aktif valfli Kral mod.606 Escord
« Yanıtla #150 : 19 Aralık 2014, 15:34:57 »
aynen Cüneyt genede sağlam bir tüfek escord aslında bizimde 50 gr atacak av yok kaz yok burada işte hep meraktan atıyoz çok soğuk buzlu karlı havalarda dedeğin gibi 50 gramların bu tüfeğe bir zarar vereceğini düşünmüyorum bu güne kadar baya bir fişek attık her gramda her markada escord hiç bir zaman yarı yolda bırakmadı bizi bü tüfeiğin bakımı düzügün yapıldıktan sonra daha uzun yıllar bir sorun olcağını sanmıyorum bu tüfekte tek sevmediğim olay mekanıizmanın kuyruk mili sökülürken kolay sökülüyorda takarken icra yayına çok nazlanıyor yada biz yanlış yapıyoz tetik kurulu ikenmi takmak daha kolay yada tetik salıncaığı düşükkenmi takmak daha kolay sence ben bakımdan sonra takarken hata yapıyorum galiba
1985
BURSA

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yeni aktif valfli Kral mod.606 Escord
« Yanıtla #151 : 02 Ocak 2015, 16:04:37 »
Cüneyt birde merak etttiğim sen bu tüfeğin patlama sesi için ne düşünüyorsun valla bir çok tüfekle atış yaptım ama kral escord gibi baskın fazla ses çıkaran bir tüfek daha görmedim dağları yırtyıyo resmen o ses gök gürültüsü gibi birde özkursan ses fişeğinde duy o sesi bügün 28 gr meca attım yırttı ortalığı benim eski poze bile böyle patlamıyor neden kaynaklanıyor bu fazla ses aktif vafdenmi yoksa gaz odasının küçük olmasındanmı
1985
BURSA