KÖPEKLER HAKKINDA HER ŞEY > DEUTSCH - ALMAN IRKLARI

SAKALLI :)

(1/6) > >>

Emrah AKDENİZ:
Nihayet biz de köpek sahibi olduk  :) Olacaksa sakallı olsun diyordum hep, o da nasip oldu hayırlısıyla. Değerli bir abimiz hediye etti.
Suzi, 6 ayını bitirdi. Gençlik aşıları yapılmış, şimdi yakın zamanda da kuduz aşısı yapılacak. Her yıl yaptırmak gerekiyormuş galiba.

Köpekte maşallah müthiş enerji var. Yorulmanın ne olduğunu bilmiyor. Sert mizaçlı ama itaat eğilimi var, söz dinleyecek gibi bakalım..

Benim bu köpekten temelde 2 beklentim var, çulluğu bulup kaldırsın, zor yere düşen ördeği alıp gelsin. Başka bir derdimiz yok..
Suya alışkın, o konuda sıkıntımız yok. Ördek ve çulluk kanadıyla arada eğitmeye çalışıyoruz. Saklanan kanadı buluyor ve çok güzel ferma veriyor. Aport konusunda sopayla birkaç defa atıp getirtme şeklinde deneme yaptık sonuçlar güzel..

Alman ırklarında kıskanma huyu varmış, sahibinden başkası olursa avın üstüne gidince ava diş geçirdiği söylüyorlar.
Benden fazla kuzenim ilgileniyor köpekle.
Köpek bana da alıştı iyice ama ilk etapta beraber ava gitsek de sorun çıkartır mı onu merak ediyorum..

Benim sizden nacizane isteğim, bu işte tecrübeli olanlardan fikir almak. İlk defa köpek bakıyoruz.
Eğitimi hangi yönde ve nasıl yapalım ?
Sezon açılınca önce bıldırcın görsün mü yoksa 2. açılışta direk çulluk avıyla mı başlayalım..?
Şöyle kısa ve özet taktikler alabilirsem çok memnun olurum. Şimdiden teşekkürler..

Atagan YILDIZ:
Hayırlı olsun,sakallı iyidir😎

Yasin TORAN:
Hayırlı olsun tüyü kadar ömrü olsun inşallah. Bu arada ev çok güzelmiş bob ross resimlerinden çıkmış gibi her doga sever ve avcinin hayali bi ev.

Özgür ATAŞ:
Başkan hayırlı olsun sert olur bunlar dikkatli ol geçen az daha arkadaşın dişi sakallı ısıracaktı beni kaç seferde Ava gittik 😂😂

Murat AYSİLİ:
En güzelini yapmışsın
iyi eğitim ile her avı yaparsın onunla
Aynı zamanda iyi bir bekçidir
Avı bol olsun emrah

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa

There was an error while thanking
Thanking...
Tam sürüme git