Gönderen Konu: BİTLİSİN TATVAN İLÇESİNDE ÇIĞ DÜŞTÜ 2 AVCI ÇIĞIN ALTINDA KALARAK RAHMETLİ OLDU  (Okunma sayısı 3074 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Alınan bilgiye göre, Van-Tatvan karayolundaki Sallıca köyü Kesan Deresi mevkisine sabah saatlerinde çığ düştü. Keklik avlamak üzere bölgeye giden Nedim Karaca, Hasip Hatım ile Murat Güler çığ altında kaldı.

Avcı Murat Güler, çığdan kendi imkanları ile kurtuldu. Karaca ile Hatım'ın cesedi ise bölgeye giden İl Afet Acil Durum Müdürlüğü, Jandarma ve Özel İdaresi ekipleri ile köy halkının çalışması sonucu kar altından çıkarıldı.                    VEFAT EDEN AVCILARIMIZA ALLAHTAN RAHMET AİLELERİNE VE YAKINLARINA SABIRLAR DİLERİM.

« Son Düzenleme: 30 Ocak 2012, 16:43:53 Gönderen: N.Yıldız SÜKAN »
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Fazlı BOZ

• Müdavim Üyemiz
Vefaat eden avcılarımıza Allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyor,Çığ altından kendi imkanlarıyla kurtulan kardeşimizede geçmişolsun dileklerimi sunuyorum.Karlı havalarda sap arazilerde tüfek atarken dikkatli olmalıyız.
Fazlı BOZ
1949 Eynesil GİRESUN

TAŞKIN BEYDÜZ

• Ziyaretçi
ALLAH rahmet eylesin mekanları cennet olsun ALLAH aile'lerine sabır versin..çığ altından kurtulan arkadaşada büyük geçmiş olsun..

Çevrimdışı Bünyamin KÖK

• AvlakForum Üye
  • *
  • DAĞLAR AŞILMAZ DEĞİL YETERKİ AV OLSUN!
    • av avlak avcı
Allah rahmet eylesin kalanlara sabır versin,kurtulan kardeşimizede geçmiş olsun.
Bünyamin KÖK
1983 KAYSERİ
Elektrik Elektronik
Metal İşleri Teknisyeni

Çevrimdışı Kenan TEKİN

• Müdavim Üyemiz
Allah rahmet eylesin kalanlara sabır versin,kurtulan kardeşimizede geçmiş olsun
Kenan TEKİN
1985 KONYA\EREĞLİ
NEVŞEHİR

Çevrimdışı Ahmet GÜÇLÜ

• Müdavim Üyemiz
Allah rahmet eylesin kalanlara sabır versin,kurtulan kardeşimizede geçmiş olsun.
Ahmet GÜCLÜ
1980 DENIZLI
[email protected]

Çevrimdışı Hasan CAN

• Müdavim Üyemiz
Vefaat eden avcılarımıza Allahtan rahmet,yakınlarına başsağlığı diliyor,Çığ altından kendi imkanlarıyla kurtulan kardeşimizede geçmişolsun dileklerimi sunuyorum.Karlı havalarda sap arazilerde tüfek atarken dikkatli olmalıyız.

Hasan CAN
1962 ANKARA

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
TV de devamlı haberlerde. Çok üzüldüm. Çığ tehlikesi olan yerlerde tedbiri elden bırakmamak lazım. Ölenlere Allah'tan rahmet, kederli sevenlerine baş sağlığı dilerim. Kurtulan kardeşimize de geçmiş olsun ve başı sağolsun.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimiçi Zülküf ÖZDUMAN

• Müdavim Üyemiz
Allah rahmet eylesin, acılı ailelerine Allah sabırlar versin. Dağlık bölgelerde çığ ve heyelan sezonuna girildi. Malum küresel ısınma nedeniyle, ani sıcaklık değişimleri ve yağışlar geçmiş yıllara göre bu olayları kat kat arttırdı. Dikkatli olmak gerekiyor.. 
  • Robust 222
  • Benelli Super 90
  • Sarsılmaz Concorde
Zülküf ÖZDUMAN
1962/Diyarbakır

Çevrimdışı Hüseyin SERTÇETİN

• Müdavim Üyemiz
Allah(cc) rahmet eylesin, kalanlara sabır versin, kurtulan kardeşimizede geçmiş olsun.
Hüseyin SERTÇETİN 1978 AKHİSAR 0542 5328869