Gönderen Konu: BU VATAN İÇİN CANINI VERMEYE RAZI OLANLARA BÖYLE DAVRANILAMAZ !!!!!!😤😤😤  (Okunma sayısı 3766 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Suat ÇALIŞKAN

• Müdavim Üyemiz
https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/ankarada-2-gazi-ve-ailelerine-akilalmaz-saldiri-40634796
Yukarıdaki haberde ve bir kaç gazetede aynı olayı okumuş ve derinden sarsılmış bulunuyorum.
Bu vatan ,memleket,bayrak ,din için mücadele ederken  canını hiçe sayan fedakar insanlara bu şekilde muamele yapılamaz!!!!
Kaldı ki vücutlarının bir kısmı kısmi olarakta olsa eksik ve yanlarında aileleri varken bu yapılanları üzülerek seyretmiş bulunuyorum.
Yapılanlar insanlığa sığmadığı gibi bizim toplumumuza hiçte yakışmayan bir kaç zibidi,varoş ve kendini bilmez dengesizin yaptığı bu vahim olayı şiddetle kınıyorum.
Bu eylemde bulunan kişileri kınıyor gerekli cezayı alacaklarını umut ediyorum.
İnsan kılığında dolaşıp hayvanlardan daha aşağılık olan bu tiplere karşı sessiz kalmayalım lütfen.
Gazilerimize  ve ailelerine geçmiş olsun dileklerimi iletiyorum.
Onlar bizim hakkını hiç bir zaman ödeyemeyeceğiz göz bebeklerimiz.
Bir çoğumuz sizin yaptığı fedakarlıklara bile cesaret edemez.Hepinize hakkımız ananızın ak sütü kadar
Helal olsun.Bizler sizlerle gurur duyuyoruz.
 Bu vesileyle Kahraman ecdadımızdan şehit olanlara Rahmet ,Gazilerimize acil şifalar diliyorum.
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• HANİÇ ÇİFTE SXS 67.5 cm Mobil şoklu
  • WİNCHESTER SX3 RED PERFORMANCE
  • AKKAR ALTAY COMMANDO 20ga 66cm
İtibar paradan kıymetlidir, değerini bilene

BİGA/1979

Çevrimdışı Kamil SELCİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
https://www.google.com.tr/amp/www.hurriyet.com.tr/amp/ankarada-2-gazi-ve-ailelerine-akilalmaz-saldiri-40634796
Yukarıdaki haberde ve bir kaç gazetede aynı olayı okumuş ve derinden sarsılmış bulunuyorum.
Bu vatan ,memleket,bayrak ,din için mücadele ederken  canını hiçe sayan fedakar insanlara bu şekilde muamele yapılamaz!!!!
Kaldı ki vücutlarının bir kısmı kısmi olarakta olsa eksik ve yanlarında aileleri varken bu yapılanları üzülerek seyretmiş bulunuyorum.
Yapılanlar insanlığa sığmadığı gibi bizim toplumumuza hiçte yakışmayan bir kaç zibidi,varoş ve kendini bilmez dengesizin yaptığı bu vahim olayı şiddetle kınıyorum.
İnsan kılığında dolaşıp hayvanlardan daha aşağılık olan bu tiplere karşı sessiz kalmayalım lütfen.
Bir çoğumuz sizin yaptığı fedakarlıklara bile cesaret edemez.Hepinize hakkımız ananızın ak sütü kadar
 Bu vesileyle Kahraman ecdadımızdan şehit olanlara Rahmet ,Gazilerimize acil şifalar diliyorum.
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
  • Stoeger md2000
  • Akdaş AH212 hybrit
1982-Konya

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Tayfun ÇELİK, Süreyya AYAN, Soner FAKI

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
sütü bozuk vatan haini bunlar.temsili olarak 10 yl hapis verilsede  güzel bir örnek olsa, kaninda PKK  pisliği dolasan bu ipnelere
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Necdet GÜNEY, Süreyya AYAN, Bilal AYDIN, Soner FAKI

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER
Suat bey her cümlenize katılıyorum .Bu sütü bozukları en ağır şekilde cezalandırılacaklarından eminim
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Tayfun ÇELİK, Bilal AYDIN, Soner FAKI

Çevrimdışı Şevki MİRZA

• Müdavim Üyemiz
  • PARTRİDGE HUNTER

@Suat ÇALIŞKAN  bey yakalanmış o kanı bozuklar. . . 
  • Huğlu 103 Ce Süper poze
  • Huğlu Renova
  • Canik 55 shark fc
  • Huğlu 200AC
1985 - Ankara

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Bilal AYDIN, Soner FAKI

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
Bunları ıslak meşe ile sabaha kadar dövmek lazım.. Kanı bozuk şerefsizler
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Necdet GÜNEY, Bilal AYDIN, Soner FAKI

Çevrimdışı Bilal AYDIN

• Müdavim Üyemiz
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Bunlar gibi çakallar zaten sürü halinde dolaşan asalak ve oksijen alımı dünyaya zarar olan puştlardır.Gazilerimiz ve şehitlerimiz bu memelekete emanettir yakınlarıda aynı şekilde.Şöyle adam akıllı içeride yatıracaklar bu çakal sürüsünü akılları başlarına gelecek.Sürü gibi gezip sağa sola sataşırlar ama yanlarından mermi geçtimi pısacak yer ararlar.Toplum olarak çok duyarsız kaldık Bunlar gibi ne idiğü belirsiz çıktığı yer belli olmayan serserilere.Bunları barındirmican bu memlekette kene sürülerini.
1988-Denizli

The following users thanked this post: Umut GÜDER, Suat ÇALIŞKAN, Necdet GÜNEY, Süreyya AYAN, Soner FAKI

Çevrimdışı Emrah AKDENİZ

• Müdavim Üyemiz
  • Hürgeneral ⭐️⭐️⭐️⭐️
Bu tiplere anladığı dilden konuşacaksın.. Saygısız herifler.
İnşallah emniyette şöyle güzel bir makyaj yaparlar..!
  • Akdaş Kuntor 312 SE
  • Huğlu 104A
  • Huğlu Renova
  • Huğlu 202B
  • Özkanlar FX12
Samsun / 1986

Çevrimdışı Süreyya AYAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Birde dikkatimi çeken bu parazitler, 6 kişi gazilerimize ve ailelerine saldırmış bizim toplumumuzun değerlerinde yanında hanımı ailesi olana saldirilmaz,hatta bedensel olarak ta görünen engeli olan insana saldirilmaz bunlar haince kaypakca edepsizce çok ama cok korkakca 6 kişi gazi olduklarını söyledikleri halde kahraman canlarımız a onurlu ailelerine ve hatta 2-3 yaşındaki evladlarina dahi saldırmıştır,bunlar bence türk düşmanıdır kanları bozuk karışık adi bir üremenin sonucudur, okuduğum haber doğru ise 2 si tutuklu 4ü ise serbest bırakılmış bu toplumun içini acitir, yetkililer en ağar cezaya carptirsinlar inşallah ibreti âlem için en ağar şekilde cevabı verilmeli diye düşünüyorum,şerefli onurlu haklarını odeyemeyecegimiz tüm gazilerimize saygı ve şükranla...
  • Akus 20/66 çifte
BURSA-1982

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Necdet GÜNEY

Çevrimdışı Hakan ÖZDEN

• AvlakForum Üye
  • *
UnutMayın, lütfen bu kitabı her avcı kardeşim alsın okusun.
Gazilerimizin neler çektiğini , nelere layık görüldüğünü siz de görün.
Rast gele.
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 00:14:11 Gönderen: Hakan ÖZDEN »
  • Epagneul Breton
Be cool, stay cool, then shot.
Hakan Özden 1964 ANKARA

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN, Tayfun ÇELİK

Çevrimdışı Mustafa AYDIN 54

• Müdavim Üyemiz
  • avcılık özgürlüktür.
Birde dikkatimi çeken bu parazitler, 6 kişi gazilerimize ve ailelerine saldırmış bizim toplumumuzun değerlerinde yanında hanımı ailesi olana saldirilmaz,hatta bedensel olarak ta görünen engeli olan insana saldirilmaz bunlar haince kaypakca edepsizce çok ama cok korkakca 6 kişi gazi olduklarını söyledikleri halde kahraman canlarımız a onurlu ailelerine ve hatta 2-3 yaşındaki evladlarina dahi saldırmıştır,bunlar bence türk düşmanıdır kanları bozuk karışık adi bir üremenin sonucudur, okuduğum haber doğru ise 2 si tutuklu 4ü ise serbest bırakılmış bu toplumun içini acitir, yetkililer en ağar cezaya carptirsinlar inşallah ibreti âlem için en ağar şekilde cevabı verilmeli diye düşünüyorum,şerefli onurlu haklarını odeyemeyecegimiz tüm gazilerimize saygı ve şükranla...

+1
  • Franchi Affinity y.oto. 71
  • carizma y.oto. 61-71
  • D. D. Panda
Mustafa AYDIN  1973 SAKARYA

The following users thanked this post: Suat ÇALIŞKAN

Çevrimdışı Serkan TİKVEŞLİ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

Elleriniz dert görmesin Suat Bey hepimizin duygularına tercüman oldunuz.Rabbim onları kahretsin
🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Serkantkv
1975 istanbul

Çevrimdışı Adem ÖZENEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Şehitlere kurtarıcılara laf söylenmiş bir ülkede bu hadiseler olacaktır söylenecek çok şey varda neyse.Bu gazi kardeşlerime geçmiş olsun diyorum.
 O0 O0 O0 O0 O0
1963 Maltepe-İstanbul

Çevrimdışı Rıza BOZOKLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ben bu ülkede adalet olduğuna  inanmıyorum.Zaten inanmıyordum da  bu olayı görünce  daha iyi anladım  adaletin   gevşek, cezaların  yetersiz olduğunu...
2 sinin tutuklanıp  4 tanesinin serbest kalması ne demek.
O kararı veren hakim  duyarlı olsa, vatan aşığı olsa  ibret-i alem olsun diye   hepsini atardı içeriye.
Karar aşamasında da  vereceksin en az 5-6 sene  hapsi   görsünler dünyanın kaç bucak  olduğunu...
Yahu 2  yaşındaki  çocuğu bile  darp etmişler.
Polis ve jandarma  karakollarında  "kontrollü"  olarak  dayak  ve  işkence  olmalı ama tabii ki  hak edenler ve  suçu  kesin olanlar için.
Dayak olmazsa   olmaz. Yoksa  1-2 ay hapisle filan  böyle  azgın-psikopat tipler  akıllanmaz.
Aynı zamanda  bu ülkede  idam  cezasının da  olması  gerektiğini düşünüyorum.
Adamın  sabıkası   baktın ki    kabarmaya  başlamış, sabıka sayısı 10 a doğru gidiyor aynen  öte tarafa  postalayacaksın.
Gazilerimize  ve ailelerine acil şifalar diliyorum.

« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 08:53:35 Gönderen: Rıza BOZOKLU »
1974 İnebolu/KASTAMONU

The following users thanked this post: Umut GÜDER, Suat ÇALIŞKAN, Aslan POLAT

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI

Polis ve jandarma  karakollarında  "kontrollü"  olarak  dayak  ve  işkence  olmalı ama tabii ki  hak edenler ve  suçu  kesin olanlar için.
Dayak olmazsa   olmaz. Yoksa  1-2 ay hapisle filan  böyle  azgın-psikopat tipler  akıllanmaz.
Aynı zamanda  bu ülkede  idam  cezasının da  olması  gerektiğini düşünüyorum.
Adamın  sabıkası   baktın ki    kabarmaya  başlamış, sabıka sayısı 10 a doğru gidiyor aynen  öte tarafa  postalayacaksın.
Gazilerimize  ve ailelerine acil şifalar diliyorum.

rıza bey,

suçu engellemenin tek yolu adam gibi eğitimdir. dünyada bunu başarmış bir yığın kuzey ülkesi var . boş kalan cezaevlerini başka ülkeye kiralıyorlar.
cahil ve şiddet eğilimi olan bir toplumda idam bile işe yaramaz. amerikada adamları elektrikli sandalyede  ızgara yapıyorlar, gene bir manyak çıkıp 50 kişiyi öldürebiliyor. idam bizde de varken 1970 lerde iç savaş yaşanmış  hiç de bir işe yaramamış.evet  cezalar ağırlaştırılsın, psikopatlar cezaevinden çıkarılmasın bunlara katılıyorum. ama işkence ve idam konusunda size sorularım var.

diyelim iftiraya uğrayıp gözaltına alındınız,
karakolda komser , size suç kabul ettirmek için  eşek sudan gelene kadar dövdü, suçu kabul etmediniz,
bu sefer getirin lan makineyi , kaynak terapisine başlıyoruz dedi,   siz de  işkenceden kurtulmak için yazdıkları tutanağı imzalayıp suçu kabul ettiniz diyelim.  içerde paşa paşa yatacak mısınız? özellikle darbe dönemlerinde ne kadar insanın işkencede öldüğü, sakat kaldığı, aklını kaybettiği ve yıllarca işlemediği suçtan hapis yattığından haberiniz var mı?

bu ülkenin anayasa mahkemesi,  Yargıtay üyeleri bile şu anda terör örgütü üyeliğinden yargılanıyor, idam cezasını nasıl isteyebiliyorsunuz?

« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 09:51:05 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

The following users thanked this post: M.Kemal ATEŞSAL, Suat ÇALIŞKAN, Tayfun ÇELİK

Çevrimdışı Rıza BOZOKLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Savaş Bey,  ben dayak  konusunun suçu kesin olan, kamera  kaydı, parmak izi v.s gibi net delil olanlar için "kontrollü" olarak
yani adamın  kafatasını çatlatmadan,  kaburgalarını  kırmadan, kol bacak  kırmadan gözünü  çıkarmadan  belli ölçülerde  olabileceğini  düşünüyorum.
Hatta bu konuda  pilot il bile  seçilebilir.
Bakınız  tv de  izliyorum  adamın 155 tane sabıkası  var. Hala  suç işliyor, hala suç işliyor.
Sen bu adamı sadece  1-2 ay hapisle  güya  cezalandırıp  çıkartırsan adeta  adama "sen  git  suç işle, biz  seni 1-2 ay yatırır çıkarırız "demiş olursunuz.
O  adamda da  zaten içeri girip çıkmak alışkanlık yapmıştır.O cezaevi artık o adamın 2. evi  gibi  olmuştur.
Şimdi  böyle  insan  suç işleyince  ağır ceza alacağını,  canının fena halde  yanacağını bilse  o suçu kolay  kolay işleyebilir mi?
Farzedelim ki adam sizin  işyerinize  girdi  kamera  kaydı da  var  ve polis  yakaladı.
Sen  10 tane, 20 tane 30 tane  sabıkası  olan adamı  1-2 ayda çıkartırsan  adam  gidecek başka  yeri soyacak.
Bunu sadece hırsızlık için düşünmeyin. Bu hemen hemen tüm suçlar için geçerli.
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 10:41:20 Gönderen: Rıza BOZOKLU »
1974 İnebolu/KASTAMONU

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
 hakim için bir adamın alacağı ceza  ispatlanabilecek delil kadardır. delil denilen şey de uydurulabilir, yaratılabilir o yüzden insan onurunu kırıcı, dayak, işkence  gibi şeyler doğru  değil. tersi durumda   masum biri delil üretilerek hapse attırılabilir hatta idama bile gönderilebilir. Ergenekon , balyoz vs vs vs davalarda inanılmaz sahte delilller yaratıldı. idam cezası olsa şu anda örgüt üyeliğinden yargılanan o hakimler bir sürü insanı asmıştı.  hukuk tarihi masum olduğu halde idam edilmiş yığınla insanla dolu ki, Amerikan holivut endüstrisi bu insanların filmlerini çeke çeke bitiremedi . adamlar halk jürisi kuruyorlar zenci mahkumlar hep idam ,beyazlar hep beraat.
bir terbiyesiz çirkef kadının adice iftirası yüzünden karakola düşebilirsiniz. cebinize uyuşturucu da atılabilir. karakolda  dayak da yiyebilirsiniz. işkence de görebilirsiniz. ya da  ağır bir suçtan idamla yargılanabilirsiniz.  hakimler terfi almak için bile kaleminizi kırabilir. .
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 10:42:56 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Rıza BOZOKLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ergenekon konusuna katılıyorum.
İdam olsaydı  hemen hepsi  darağacında  salanmıştı.
Benim kastım  kısıtlı da  olsa  idam olmalı.
1974 İnebolu/KASTAMONU

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Osmanlının yükseliş döneminde adil yargılamayı etkiler diye padişahın şahitliğini bile kabul etmeyen büstü dikilesi molla fenari gibi hakimler varken ,  çöküş  döneminde satın alınan hakimler ve  iki yalancı şahitle adam asılıyordu . koskoca piri reisi 89 yaşında idam etmiş ülkeyiz biz.  gereksiz mağduriyetlere yol açmamak için  hukuk gücünün yaptırımı da doğru uygulanması lazım. suçu engellemenin birinci yolu doğru adam gibi  eğitim, ikinci yolu da ağır hapis cezaları bana göre. sosyal yapısı sıkıntılı yerlerde ipe kimin gideceği hiç belli olmaz.
« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 10:48:06 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

The following users thanked this post: M.Kemal ATEŞSAL

Çevrimdışı Rıza BOZOKLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Savaş Bey; siz hiç 48 tane sabıkası  olan ve  aynı  zamanda  3-4 aile ile daha  mahkemelik olan bir çirkef adam  ve ailesi  ile  mahkemelik oldunuz mu?
Ben oldum  ve  hakimin verdiği  gülünç ceza  nedeniyle  o adam elini kolunu  sallaya sallaya geziyor.
Benim  bu yazılarımın ağırlığının sebebidir  aynı  zamanda o mahkeme...
Eğitim  konusu son derece  önemli  de  adam gibi eğitim var mı?
Eee adam gibi eğitim yok,  adam gibi ceza da yok.
Bu yakın gelecekte   "sosyal patlama" demek.
Tabii  anlayana...

« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 13:41:03 Gönderen: Rıza BOZOKLU »
1974 İnebolu/KASTAMONU

Çevrimdışı Berkan EKİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Ankara Keçiören Avcılar Derneği
Haysiyet Yoksunu Kansız Herifler !!
  • Ata Neo Otomatik 12.Cal.
  • Huğlu 103DE 12.Cal.
  • Maverick By Mossberg Pompalı 12.Cal.
  • Husan FullForceMetal 12.Cal.
  • Huğlu 201A Çifte
Türkiye Cumhuriyeti - Ankara - 1993

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Savaş Bey; siz hiç 48 tane sabıkası  olan ve  aynı  zamanda  3-4 aile ile daha  mahkemelik olan bir çirkef adam  ve ailesi  ile  mahkemelik oldunuz mu?
Ben oldum  ve  hakimin verdiği  gülünç ceza  nedeniyle  o adam elini kolunu  sallaya sallaya geziyor.
Benim  bu yazılarımın ağırlığının sebebidir  aynı  zamanda o mahkeme...
Eğitim  konusu son derece  önemli  de  adam gibi eğitim var mı?
Eee adam gibi eğitim yok,  adam gibi ceza da yok.
Bu yakın gelecekte   "sosyal patlama" demek.
Tabii  anlayana...

hukukçu çocuğuyum.
arabayla iki kişiyi ezip hapis yatmayan adam biliyorum. hem de iki tane. ben de diyorum idam falan hikaye. amerikada da var ama adamın biri sadizm krizleri geçirip 50 kişiyi büyük bir zevkle öldürebiliyor.  idam bizde de  vardı 1970 lerde  iç savaş yaşanmış. 5000 kişi ölmüş..  2005 yılına kadar idam vardı. pkk katliam yaptı. neyi caydırmış. idam sivrisinek öldürüp bataklığı kurutmaya çalışmak gibi. bataklığı kurutacaksan kayıkla gezip kavak ekeceksin yani.

İskandinav ülkelerindeki gibi kaliteli eğitim lazım. onu söyleyince sen halkını cahil mi buluyosun , halkını beğenmiyor musun elitist,  seçkinci misin,  derler. Letonyada çatı çöktü 54 kişi öldü başbakan beceremedim deyip istifa etti. güney korede feribot battı 188 kişi öldü başbakan istifa etti. adamların insana verdiği değere bak. ahlakın letonyası, köresi, doğusu batısı da yok yani. kaliteli yaşam için kaliteli ahlaklı halk lazım. onun için de kaliteli eğitim lazım. o sistemde  devşirilmesi satın alınması zor kaliteli  hakimler yetişir bence.

http://www.mynet.com/haber/dunya/letonya-basbakani-felaketin-ardindan-istifa-etti-874127-1

http://www.bbc.com/turkce/haberler/2014/04/140427_gkore_istifa 

« Son Düzenleme: 07 Kasım 2017, 14:25:42 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Murat DİNGİZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Nasıl bir insan bunu yapabilir ki
  • fabarm l4s
Murat DİNGİZ
1983 MALATYA/Darende