Gönderen Konu: havalı tabancadan sıkıldım çöpe attım  (Okunma sayısı 2022 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mert ÇELİK 34

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
havalı tabancadan sıkıldım çöpe attım
« : 27 Eylül 2017, 21:59:28 »
hatsan mod 25,sizde atıs yapa yapa sıkılıyormusunuz tekmiyim
ayrıca alacak varsa,boş atış belki sıkabilir,yorumu yazıyorumki boşuna almasın..benim düşüncem

tanıdık bırıne versem,kaza olsa bana gelirler
internetten satsam 50 tl yi bile veren yok olsada önce kargo,

hediye etsem,git gel ugras,kargo gitse bazen almazlar,mız mız bide geri geliyor daha önce oldu

en iyisi atmak,kafayıda yormamak,saglamdı attım

1 senede belki 10 kez kullandım,toplam 10 kutu attım...ilk basta ıyı gelıyordu ama sıkıcı,anlamsız geliyor

kutu ıceceklerı plastık sıselerı del del nereye kadar

alacak varsa almasın gereksiz,hep aynı pc oyununu oynamak gibi birşey..aylarca atıs yapmasamda sonra yine sıkıcı geliyor
1980 - İstanbul

Çevrimiçi Atagan YILDIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AV DOĞA YAŞAM..
Ynt: havalı tabancadan sıkıldım çöpe attım
« Yanıtla #1 : 27 Eylül 2017, 22:23:24 »
Mert bey kardeşim bende canım sıkıldıkça atış yapmak için almayı düşünüyordum.
Yazık olmuş,itina ile sahiplenebilirdim😁
  • -Česka Zbrojovka CZ 550 Lüx .308 Win
  • -Smıth&Wesson 5906 9x19 Parabellum
  • -Fabrıque Nationale Herstal Belgıque Browning HP 9x19 Parabellum
  • -Baikal NK 43 E S&S
  • -Churchıll 206 Silver O&U
  • -Winchester 1300 Defender Pump Action

***Kastamonu Avcılar Ve Atıcılar Spor Klubü***

Çevrimdışı Ali DOK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 28 Eylül 2017, 01:15:25 »
hatsan mod 25,sizde atıs yapa yapa sıkılıyormusunuz tekmiyim
ayrıca alacak varsa,boş atış belki sıkabilir,yorumu yazıyorumki boşuna almasın..benim düşüncem

tanıdık bırıne versem,kaza olsa bana gelirler
internetten satsam 50 tl yi bile veren yok olsada önce kargo,

hediye etsem,git gel ugras,kargo gitse bazen almazlar,mız mız bide geri geliyor daha önce oldu

en iyisi atmak,kafayıda yormamak,saglamdı attım

1 senede belki 10 kez kullandım,toplam 10 kutu attım...ilk basta ıyı gelıyordu ama sıkıcı,anlamsız geliyor

kutu ıceceklerı plastık sıselerı del del nereye kadar

alacak varsa almasın gereksiz,hep aynı pc oyununu oynamak gibi birşey..aylarca atıs yapmasamda sonra yine sıkıcı geliyor

Bi havalı sever olarak konuyu gördümabime yardımcı olayım  yazayım dedim ben hiçhavalı tabanca kullanmadım ama yaylı ve pcp sahibiyim çok zevklidir havalı hobisi bir oturuşta 250 lik jsbleri bitirdiğim çok oldu Hele yanınızda yarışıp sohbet edebileceğiniz kafa dengi insanlar olunca. istanbulda ikamet ediyorsanız bir sürü grup var onlarla sosyal medyadan iletişime geçip hatfa sonu toplantılara gidebilir atış yapabilirsin hem başka tüfek tabancalarıda denersin sana iyi geleceğini düşünüyorum
1997 AYDIN/çine

Çevrimdışı Mert ÇELİK 34

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 30 Eylül 2017, 01:30:30 »
çöpe atmasaydım buradakılere hedıye ederdım.buradakıler ugrastırıpta yamuk yapıp,kargoyu almaya bıle gıtmemezlık edıcek ınsan degıller
daha once baska yerlerde hedıye edınce ınanmayıp kargo olmaya gıtmeyen,bırde gerı gelen kargoyla ugrasmıstım

ilk zamanlar havalıyı guzel buluyordum..her zaman yol kenarı ıssız ve çöp alanda,çöplere atıs yaptım..bırılerı gorup gercek sanmasın dıye tek basıma ve yol kenarı yerlerı sectım..bır kac kutu attım..del del bıryere kadar.sonra bıkkınlık geldi..sanırım bünyem böyle..eskıden pc oyun zevklı gelırken.su an pc oyun dahı bakmıyorum..belki yas ılerledıkce oluyor

havalı 1 sene evde durdu.aylar sonra gıdıp çope atıs yaptım 1 kutuyu zor bıtırdım..aylar sonra bıle bıkkınlık gecmedı

dedıgın gıbı uzak mesafe pıknık ortamı ınsanlarla guzel olabılır.musabaka tarzı..

ben sadece 10 metre 20 metreden kutu kola del del.bıktırdı..zaten az uzaga tetıge basarken ıkı uc cm sapma yapıyordu..ıyı havalıda lazımdı..tertemız saglam 150 tl lik havalı çöpe gıttı
1980 - İstanbul

Çevrimdışı Bekir GÜRKAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #4 : 30 Eylül 2017, 09:29:15 »
Yazık olmuş, bende şuan mod 25 süpertac kullanıyorum dipçikli model, 4.5 mm  daha önce mod 99 5.5 vardı, tetik sertti ve atış şiddeti çoktu. Mod 25 tam bana göre hem hafif saatlerce arazide gezmeye uygun hemde yay ve piston küçük tepmesi normal şiddetli değil, namlusu kısa. Ne oldu şimdi bakalım ; tepmesi az isabetli, namlusu kısa olduğu için saçma hemen terkediyor namluyu. Piston çarpma şiddetinden etkilenmiyor, güçlü değil diyenler 40 50 mt soda şişesi paramparça ediyor. Reddot ile kullanıyorum çok keyifli,  saçma 4.5 olduğu için ucuz, 500 tane 18 tl ye crosman saçma atıyorum, sesi çok değil, pek rahatsız etmiyor kimseyi. Denemeniz lazım önce.  İnternette fotoğraf bakıp havalı tüfek almayın,  elinize alın kurmasını ve ağırlığını test edin. Sonra paranız heba oluyor hobiden soğursunuz. Artık denemeden hiç tüfek almam
1979 - Denizli