Gönderen Konu: Mesco Av Fişekleri  (Okunma sayısı 26905 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Sefa GÖKÇE

• AvlakForum Üye
  • *
Mesco Av Fişekleri
« : 24 Şubat 2017, 18:50:31 »
Merhabalar bozkurtav da mesco marka fişekler gördüm bu fişekler hakkında bilgisi olan varmı acaba yeni çıkmış galiba internette fazla yok

http://www.bozkurtav.com/12-cal-av-fisekleri-pmk36?ob=1&marka=MESCO

1993 ANKARA

The following users thanked this post: M.Ali AKDAĞCIK

Çevrimdışı Ersan ARGIÇ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Mesco Av Fişekleri
« Yanıtla #1 : 24 Şubat 2017, 19:09:30 »
Heryer fişek oldu)))
  • Stoeger 2000
1973
memleket fethiye-iş burdur

Çevrimdışı Celal KALABALIK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 27 Şubat 2017, 18:47:05 »
Kullanılan malzemeyi görmemiz lazım.barut türü ve miktarı fişek hakında en belirleyici etken olacak.alan arkadaşlar varsa kesip bizi fişek hakkında bilgilendirebilir.
  • Akkar Altay silver 12ga 71cm
  • Stoeger m2000 deluxe 66 cm
  • Robust çiftkırma 16 ga 71 cm
1979 BİNGÖL

The following users thanked this post: Mustafa AYDIN 54, Atagan YILDIZ

Çevrimdışı Yaşar KÖKÇEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 27 Şubat 2017, 23:51:56 »
B&P ithalatçısı, Sayılır avın ürettiği fişek. Yerli üretim.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2017, 23:58:50 Gönderen: Yaşar KÖKÇEN »
1980-Antalya

The following users thanked this post: Mustafa AYDIN 54, Atagan YILDIZ

Çevrimdışı Fatih COŞKUNÇAY

• Müdavim Üyemiz
  • Dirilerin Başında Koşmayan Ölülerin Peşinde Yürür.
    • Avcıların buluştuğu nokta
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2017, 09:33:06 »
Kar marjını o kadar artırdılar ki herkes fişek çıkarır oldu.
  • Ata Neo Modern Gold 3 oto 12 cal.
  • Genç Huğlu Custom Shop SxS 12 cal.
  • Huğlu 701 gb oto 20 cal.
  • Remington 11-87 Premier 12 cal
  • Franchi 20-12 cal. U/A
  • Deutsch Drahthaar(Üstün Alman Mühendisliği Harikası)
M.Fatih COŞKUNÇAY
1983 KAYSERİ

Çevrimdışı Mehmet GÖNEL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2017, 23:50:37 »
            Hangi malzeme ile dolum yapmış bu sayılır av?Bilen varsa yazabilir mi?
Mehmet GÖNEL
1973 ÇANAKKALE/ LAPSEKİ

Çevrimdışı Berkay TOPUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 01 Mart 2017, 00:39:06 »
B&P Türkiye distribütörü sayılır av üretimini yapıyor bu fişeklerin.
KIRKLARELİ/Lüleburgaz
A Rh+
1991

Çevrimdışı Orhan KÖSEOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 21 Mayıs 2017, 22:42:20 »
merhaba arkadaşlar
geçen hafta tanıdık bir av bayiinde otururken toptancı olduğunu söyleyen biri geldi. katologtan fişekleri ve fiyatlarını göstermeye başladı. mesco fieşekleri de vardı içinde. ben de bu fişek hakkında bir kaç soru sordum. toptancının veremediği cevaplar çok. ancak verdiği cebaplar şunlar;
 sayılır av üretiyor
 Yavuzcan fişek sanayinin dolum makinalarını satın aldı. onlarla dolum yapılıyormuş.
 ve işin çok daha ilginç yanı
  bayi arkadaşa faturasız olarak getireceğini söyledi. yani kaçak. haliyle fiyatı da baya düşüktü

bu kadar sıkı denetim falan derken toptancı baya cesaretliymiş dedim kendi kendime.

daha da enterasan olanı şu: Ses fişeğinden kuru sıkı mermisine kadar her şey kayıt altına alınmaya çalışılırken iş kaçakçılığa ve dolayısıyla sahteciliğe kadar gidiyor. faturasız vermenin yararlarından dem vurdu toptancı. böylece emniyete bildirme gereği kalmaz gibi bir şeyler söyledi.

takdir siz avcı arkadaşların. maalesef faturalı olunca pahalı, faturasız olunca ucuz ve korsan. bilmiyorum biraz ağır bir tabir mi oldu?
  • vursan 92a
  • phenoma
  • fx017
1974 samsun çarşamba
insan söylediği sözün kefili, söylemediği sözün esiridir.

Çevrimdışı Savaş TOKER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #8 : 30 Haziran 2017, 15:57:55 »
sevgili arkadaşlar
bu platformda bilgi kirliliği olduğunu düşünerek yazıyorum.
mesco fişeklerinin üretiminde ve satışında bulunan biri olarak orhan köseoğlu isimli kişinin yazdığı konular tamamen yanlış ve kasıtlıdır.
sayılır av ın yavuzcan fişek sanayii nden hiç bir makine almadığın herhes biliyordur..
faturasız fişek getirileceği konusunda da firma neden faturalı olarak satın aldığı bir ürünü faturasız satsın?.ayrıca ucuz satsın?.kaçak ismini markamıza yaftalamak çok yanlış ve kasıtlı bir karalama olduğunu düşünmekteyim.
türkiye genelinde 1500 aşkın bayisi bulunan bir firmanın malını satan ara toptancı olarak en az 50 firma sayabilirim ve bu firmaların satış şekli ve politikası sayılır av ı bağlamaz .
bildğiniz üzere dünyanın sayılı fişek markalarından baschıerı&pellagrı firmasının türkiye mümessili olarak bu türlü işlerde anılmasıda tamamen talihsizliktir.
mesco fişeklerinin satış adetlerinin iç pazarda ilk üç te olması belkide bu türlü yazıları yazdırmak isteyen firmaların işidir diyede düşünmekteyim.
ayrıca fiyatlardan ve ürünlerden zerre kadar anlamayan orhan köseoğlu bu platformdan özür dileyerek bu yazısını kaldırmasını istiyorum.
gerekli bilgi almak isterse sitelerimizin içeriğinde bulunan telefonlarımızdan bana ulaşarak gerekli bütün bilgileri kendisine verebilirim.
  • MESCO
1978 - Ankara

Çevrimdışı Adem KARACAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 30 Haziran 2017, 16:36:27 »
Merhaba Savaş bey ürünlerinizi ve içeriklerini paylaşırsanız çok memnun olurum.
  • Huğlu 104 A 76 namlu 1/3
Adem KARACAN
1982 Cihanbeyli   LİMİT VİCDANDIR.  AVCI VİCDANSIZ OLAMAZ.

Çevrimdışı İbrahim TUTKUN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Dare in Brocca
« Yanıtla #10 : 30 Haziran 2017, 16:38:39 »
Sayın Orhan KÖSEOĞLU'nu savunmasam da, bu kadar vurguladığınız kurumsal kimliğe yakışır kurumsal bir dil beklerdim sizden. Sonuçta burası bir forum ve insanlar gördüklerini duyduklarını paylaşmakta özgürdür, bu bilgi kirliliği değildir. Av bayileriyle çalışıyorsanız ne şekilde işler yapabildiklerini biliyor olmalısınız sizi bağlamasa da. Size düşen toptancı/temsilci olarak yanlış bir bilgilendirme varsa belgelerle vs bunun yanlış olduğunu ispatlamak. İspatlamam diyorsanız da şu an yaptığınız Mesco firmasını kötü tanıtmaktan ileri gitmiyor belirteyim.
Yönetici olmasam da biliyorum ki bu platformda ilişkiler dostlukla, tatlı sürtüşmelerle yürür. Kullandığınız dil bu platforma yakışmamaktadır.
Saygılar.

sevgili arkadaşlar
mesco fişeklerinin üretiminde ve satışında bulunan biri olarak orhan köseoğlu isimli kişinin yazdığı konular tamamen yanlış ve kasıtlıdır.
sayılır av ın yavuzcan fişek sanayii nden hiç bir makine almadığın herhes biliyordur..
faturasız fişek getirileceği konusunda da firma neden faturalı olarak satın aldığı bir ürünü faturasız satsın?.ayrıca ucuz satsın?.kaçak ismini markamıza yaftalamak çok yanlış ve kasıtlı bir karalama olduğunu düşünmekteyim.
türkiye genelinde 1500 aşkın bayisi bulunan bir firmanın malını satan ara toptancı olarak en az 50 firma sayabilirim ve bu firmaların satış şekli ve politikası sayılır av ı bağlamaz .
bildğiniz üzere dünyanın sayılı fişek markalarından baschıerı&pellagrı firmasının türkiye mümessili olarak bu türlü işlerde anılmasıda tamamen talihsizliktir.
mesco fişeklerinin satış adetlerinin iç pazarda ilk üç te olması belkide bu türlü yazıları yazdırmak isteyen firmaların işidir diyede düşünmekteyim.
ayrıca fiyatlardan ve ürünlerden zerre kadar anlamayan orhan köseoğlu bu platformdan özür dileyerek bu yazısını kaldırmasını istiyorum.
gerekli bilgi almak isterse sitelerimizin içeriğinde bulunan telefonlarımızdan bana ulaşarak gerekli bütün bilgileri kendisine verebilirim.
  • Beretta 686 Silver Pigeon I O/U
1988 Bornova/İzmir / İkamet: Bartın
A rh (-)

How can you turn back when you know in your heart that there is no real turning back?

Çevrimdışı Savaş TOKER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 30 Haziran 2017, 16:56:45 »
SEVGİLİ ARKADAŞIM
BU PLATFORMDA YORUM YAZMAK TABİKİ NORMAL VE HAKTIR.
AMA BİR MARKAYI KAÇAK, FİRMAYI SAHTEKAR VE İŞLERİ İLLEGAL GÖSTERMEK KİMSENİN HADDİNE DEĞİLDİR.
YAZISINDA MARKA KÖTÜ DEMEK TABİKİ KENDİ YORUMUDUR YAZABİLİR.AMA DİĞER İTHAMLARDA BULUNMAK BİRAZ AĞIRDIR.
SORULARI VARSA TELEFONDAN BİZLERE ULAŞABİLİR VE BİZLERDEN ALDIĞI CEVAPLARLA YORUMUNU YAZABİLİRDİ.
TEŞEKKÜRLER.
  • MESCO
1978 - Ankara

The following users thanked this post: Resul TOPAL

Çevrimdışı Savaş TOKER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 30 Haziran 2017, 17:15:24 »

MESCO AV FİŞEKLERİ İÇİN BİZLERİ ARAYABİLİRSİNİZ
03122124046
  • MESCO
1978 - Ankara

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #13 : 30 Haziran 2017, 17:27:55 »
Savaş Bey, öncelikle hoş geldiniz.

Eğer firma yetkilisiyseniz ki yazdığınız yazıdan, firma adına konuştuğunuzu anladım ben; o halde çalıştığınız firmanın tam ünvanını, sizin görevinizi ve ünvanınızı da paylaşmanızı rica edelim sizden.

Çalıştığınız firmanın Sayılır Av olduğunu anladım yazdıklarınızdan. Zira Mesco bir firma değil, bir marka sanırım? Fişek markası? Eğer öyleyse, nerelerdeydiniz bu zamana kadar? :) Zira, Sayılır Av hakkında çok fazla tartışmalar oldu, şirkete yazılar e-mailler atıldı, atılan e-mailler burada paylaşıldı, o e-maillere yanıt dönmedi Sayılır Av, telefonlara yanıtlar verilmedi, bunlar burada paylaşıldı, daha sonra inanmayanlar oldu, kendileri de aradılar ve e-mailler attılar, onlara da yanıtlar verilmedi, "B&P gibi kocaman bir üreticinin dağıtıcılığını nasıl yapıyor böyle bir firma" diyenler dahi oldu.

Bunların aralarında da fişekten de fiyattan da anlayanlar da vardı hani... Yani fiyattan anlamak gibi bir ön şart olması gerektiğini düşünmüyorum da, yazmışsınız, o yönde bir kaygınız ya da merakınız olmasın diye belirteyim dedim.

Orhan Bey'den özür talep etmişsiniz, inanın 3 kere okudum, özür dilemesini gerektirecek neresi olabilir diye, bulamadım, ben kaçırmış olabilirim, birazdan tekrar okuyacağım.

Bu arada, sorduğum sorulara yanıt alabilirsem çok memnun olurum, sitede bulunmanız, tüketicileriniz için de çok iyi olur. Tekrar hoş geldiniz diyorum.

Selamlar.

sevgili arkadaşlar
  • Merkel Custom Made Sidelock Ejector SxS
  • Blaser F3 Game Competition O/U
  • Pieper Bayard Belgium SxS
  • Browning Maxus Carbon Fiber SemiAuto
1978 - Istanbul

Çevrimdışı Tuncay KAHRAMAN

• Expert Üye
« Yanıtla #14 : 30 Haziran 2017, 17:42:28 »
Savaş Bey,
Forum kurallarımız gereği mesajımızın tümünü büyük harfle yazmamız yasaktır..Dikkatiniz için teşekkür ederim.
Tuncay KAHRAMAN
1976 TAVŞANLI

The following users thanked this post: Fatih YAZICI

Çevrimdışı Savaş TOKER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 30 Haziran 2017, 17:48:16 »
HOŞBULDUM İBRAHİM BEY.
TEK TEK CEVAPLAMAK GEREKİRSE İŞ YERİNDEKİ DURUMUM DOLAYISIYLA BU TARZ PLATFORMLARDA BULUNMUYORUM .YANLIŞ DA ANLAŞILMASIN YOĞUNLUK NEDENİYLE.
İLETİŞİM KONUSUNDA DOĞRU SÖYLEDİĞİNİZ TARAFLAR VAR.BİRAZ BU KONUDA ZAYIF KALDIK DİYEBİLİRİZ.
AYRICA BU YAZDIKLARIMI ÇALIŞTIĞIM FİRMA ADINA YAZDIĞIMI DÜŞÜNMEYİN.SADECE YILLARINI BU FİRMADA GEÇİRMİŞ BİRİ OLARAK YAZIYORUM.MAİLLER KONUSUNDA HAKLISINIZ.AMA TELEFONLA ULAŞILDIĞINDA ŞAHSIM GEREKLİ BİLGİ VE AÇIKLAMALARI VERMİŞİMDİR.
YAZDIĞIM CÜMLELER İÇİNDE FİYAT OLAYI YANLIŞ ANLAŞILDI SANIRIM.BENİM KASTETMEK İSTEDİĞİM FATURALI OLUNCA FARKLI OLUYOR KAÇAK OLUNCA FARKLI OLUYOR CÜMLESİNE CEVAPTIR.FİYATTAN ANLAMAMAK TABİKİ ÖN ŞART DEĞİLDİR. :)
ÖZÜR MESELESİDE 3 KEZ OKUMANIZA RAĞMEN İÇERİĞİNDE OLAN ÜRÜNÜN (KAÇAK OLMASI,SAHTEKARLIK YAPILMASI VE İLLEGAL ŞEKİLDE ÜRÜN SATILMASI) HAKKINDA İDİ.TABİKİ ÜRÜNÜN PERFORMANSI VE KALİTESİ HAKKINDA YAZILAN OLUMLU VEYA OLUMSUZ YORUMLARA TABİKİ SAYGI DUYUYORUM.BENİM HASSASİYETİM SENELERDİR EMEK VERDİĞİM BU FİRMANIN ÜRETTİĞİ ÜRÜN HAKKINDA YANLIŞ İTHAMLARDA BULUNULMASIDIR.

KENDİ YORUMUNUN SONUNDA BİLE ÖZ ELEŞTİRİ OLARAK AĞIR CÜMLELER OLDUĞUNU BELİRTMİŞTİR SANIRIM .

AYRICA BU PLATFORMDA OLMAYA ÇALIŞIRIM AMA FAZLA CEVAP VEREBİLME DURUMUM YOĞUNLUK NEDENİ İLE OLMAYABİLİR.TEL ÜZERİNDEN SİZİN GİBİ AVCI DOSTLARINA HER ZAMAN YARDIMCI OLABİLİRİM.
SAYGILAR...

03122124046
  • MESCO
1978 - Ankara

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #16 : 30 Haziran 2017, 18:02:10 »
Savaş Bey, Tuncay Bey'in büyük harflerle ilgili uyarısını göremeden tekrar yazdınız sanırım.

Sorduğum sorular gene arada kaynamış sanırım. :( Çalıştığınız firmanın ünvanı, sizin o firmadaki göreviniz ve ünvanınızı öğrenebilir miyiz ?

1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Fatih YAZICI

Çevrimdışı Savaş TOKER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 30 Haziran 2017, 18:05:22 »
sayılır av spor
satış sorumlusu
  • MESCO
1978 - Ankara

The following users thanked this post: İbrahim AYSU

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
« Yanıtla #18 : 30 Haziran 2017, 18:09:28 »
Kar marjını o kadar artırdılar ki herkes fişek çıkarır oldu.

üyeler birleşip kendi çapımızda avlak forum fişek fabrikasını açsak yeridir artık :D hiç olmazsa içini dışını bilirz :D :D
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

The following users thanked this post: Mustafa AYDIN 54, Adem KARACAN

Çevrimdışı İbrahim AYSU

• yönetici
« Yanıtla #19 : 30 Haziran 2017, 18:22:03 »
Çok teşekkürler.

Bence "bize telefondan ulaşın, buradan yazamayız" demeyin, elinizden geldiğince buradaki tüketicilerinizle ilgilenmeye çalışın derim, şahsi görüşüm ve tavsiyem sadece. Mecburi bir durum olmadığını herkes biliyor.

Zira, her firmanın ya da üreticinin veya satıcının telefon numarası zaten var. İstenildiğinde o numaralar aranabiliyor. Yani bizi arayın demek ekstra bir şey sunmak anlamına gelmiyor. Burada, biz bir aileyiz ve tüm aile içerisinde ortak alanda, verilen tek bir  yanıt on binlerce kişiyi, müşterinizi, tüketicinizi bilgilendirir. Herkese ayrı ayrı telefonda tek tek anlatmak daha zor bir süreç bence.

Tüm bunlara rağmen, "yok ben gene de buraya yazamam, arasınlar" derseniz, bir kısmı arar, bir kısmı aramaktan da vaz geçer...

Burada olmanız, kurumunuz için de, müşterileri için de herkes için de daha iyi olur.

Tabii ki siz bilirsiniz.

Orhan Bey'in mesajını tekrar okudum, kendi görüşü olarak yazmamış, ya da bir bilgi ya da kendi iddiası olarak da yazmamış. Görüştüğü bayii ve toptancının söylediğini aktarmış. Bunu da belirtmiş. Ben de bu yüzden bir şey bulamadım dedim. Ayrıca sitede daha neler neler var, yazılan ve yanıt alınamayan e-mailler ile ilgili... E-mail'ine her yanıt alamayan, her Sayılır Av'dan memnun olmayan özür dileyemez ki! İmkansız yani. Dolayısıyla özür kısmını geçelim bence.

Selamlar.

sayılır av spor
satış sorumlusu

1978 - Istanbul

The following users thanked this post: Alp BALABAN, Mustafa AYDIN 54

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #20 : 30 Haziran 2017, 23:45:38 »
sevgili arkadaşlar

Ne varmış Bu Platformda savaş bey ? Yıllardır takılıyoruz şurda miss gibi neler neler öğrendik biz.. =)  neden bilgi kirliliği olsunki ? Herkes Yorum yapmakta özgürdür kimse kimseye hakaret ve dalga geçmediği sürece forumun kuralları çerçevesinde..Ayrıca Orhan bey duyduğunu söylemiş sadece neden kendi kendine böyle bir ithamda bulunsunki ? Ben sizin bu konuşmanızı kurumsal mı şahsimi olduğunu anlayamadım açıkçası eğer kurumsal konuşuyorsanız bu şekilde müşterileri bilgilendirmek gerekiyor fişekler hakkında yoksa size negatif olarak dönüş yapar en basitininden 22 bin üyeli forum üye olmadan giren ziyartetçi sayısını saymıyorum açıkçası burda konuşulan bilgi kirliliğini kaldırmak amacıyla ispatlarınızı sunarsanız herşey ortadan kalkar çok basit bişey bu..En basitinden geçen gün fişeklere bakarken mesco fişek gördüm araştırdım ve teknik olarak hiçbir bilgiye ulaşamadım sadece bu forumda mesco fişekler hakkında bilgisi olan varmı diye br konu açılmıştı ve üyeler merak edip birbirleriyle iletişime geçmişler ne güzel bişey.. Biz burda bir aileyiz
« Son Düzenleme: 30 Haziran 2017, 23:49:56 Gönderen: Samet BİRİCİK »
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

The following users thanked this post: Mustafa AYDIN 54, Bilal AYDIN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #21 : 01 Temmuz 2017, 00:09:35 »
 merhaba arkadaşlar,
yazdığım mesajı defalarca tekrar okudum. kulaklarımla duyduğumu ve gözlerimle şahit olduğumnu aktardım. yorum olarak kattığım hiç bir şey yok. toptancının söyledikleri bunlar.
  • vursan 92a
  • phenoma
  • fx017
1974 samsun çarşamba

The following users thanked this post: Mustafa AYDIN 54, M.Burak METİLLİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 01 Temmuz 2017, 00:19:30 »
herhangi bir markayı kaçak, firmayı sahtekar, yapılan işleri de illegal veya legal  demek benim yetkim dahilinde değil. fişekten en iyi anlayan fişeği satan değil kullanandır. o yüzden bu forumda bir çok arkadaş var. fişekler hakkında deneyim ve tecrübesi olan. bizler de tecrübeli arkadaşlardan yararlanıyoruz. her üye duyguğu gördüğü veya yaşadığı tecrübeyi paylaşıyor. neden birilerini bu olay rahatsız ediyor çok merak ediyorum.
   geçen yıl f2 classic hakkında yazılanlar, paylaşımlar, e-mailler ve daha başkaları... firmadan kimse cevap verme zahmetine katlanmamıştı.
  • vursan 92a
  • phenoma
  • fx017
1974 samsun çarşamba

The following users thanked this post: Mustafa AYDIN 54, Yaşar KÖKÇEN, M.Burak METİLLİ

Çevrimdışı Savaş TOKER

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #23 : 01 Temmuz 2017, 09:48:08 »
arkadaslar yazdıklarım hala anlasilmamis.ben urun hakkindaki yorumlarinizdan bahsetmiyorum.ben bu sektorde calisan firmalarin islerinin ve satis politikalrinin yanlis izzah edilmesinden bahsediyorum.siz dahi bakkaldan sakiz alirken fatura ve ya fis aliyormusunuz.almadiginiz takdirde mal kacak firma sahtekarmi oluyor.tekrar ve tekrar soyleyerek ayriliyorum.ben fisekten bahsetmiyorum istediginizi yazarsiniz ve ben saygi duyarim.yanliz elestirirken biraz daha dikkatli olalim.
  • MESCO
1978 - Ankara

Çevrimdışı Selçuk KAYGISIZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #24 : 01 Temmuz 2017, 10:00:40 »
Benim icin mesco bitmistir.gerci hic baslamamisti  >:D
  • Kral Arms Signatüre I

1984 KIRŞEHİR