Gönderen Konu: Sarsılmaz SP-WS-512  (Okunma sayısı 2159 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ayberk HALAÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • KARŞIYAKA
Sarsılmaz SP-WS-512
« : 28 Kasım 2016, 19:33:50 »
Merhabalar,

Yivsiz tüfek ruhsatımı yeni çıkarttım ve böyle bir hobi üzerine gitmek istiyorum. Öncelikle konuyu buraya açtım konu ile ilgili ve konu dışı 1 2 sorum olacaktı. Yardımcı olursanız çok memnun olurum. Lütfen cevap verirken hiçbir bilgim olmadıgını göz önüne koyarak cevaplarsanız çok kıymete geçer.

İlk defa tüfek alacağım elime, bundan önce çok defa silah kullandım(poligon). Sizlere sormak istediğim başlıktada belirttiğim SP-WS-512 model silahı alıp almamam konusunda önerileriniz. Öncelikle tüfekler konusunda çok araştırma yaptım gidip gördüm mekanizmasını ve kalitesini anlamasam da tüfekteki zarafete baktıgımda en çok gözüme çarpan sarsılmazın bu modelinin ahşap olanı oldu. Huğlu ve diğer modeller çok kaba dedemin 1950 yılından bize bıraktığı tüfekler gibi. Önerileriniz olursa tabiki çok mutlu olurum dedigim gibi ben sadece göze hitaba bakıyorum kaliteye degil.
Süperpose almak istiyorum kesinlikle ve tüfekten beklentilerim kaliteli olması ve ejektörlü olması. Bu silah aradığım tüm özelliklere mevcut fakat forumda ve genel olarak hiçbir yerde ne kullanım videosu var ne kutu açılışı var , kutusu plastik mi nedir ne değildir hiç bir şeyin bilgisi yok. Forumda Tunç bey anlatmış bir tek ondan başka kullanan var mı yokmu bilmiyorum.

Diğer bir sorum ise benim baskın gözüm sol ve sağ el kullanıyorum. Silahta malum sıkıntı çıkartmıyor poligonda en azından hiç sorun yaşamadım fakat elime tüfeği aldıgımda doğal olarak sağ göz sağ omuza aldıgım için sorun yaratıyor bunun için nasıl bir öneride bulunabilirsiniz?

Şimdiden teşekkür ediyorum...
  • Huğlu 103ce
1993 - Ankara - İzmir - KARŞIYAKA

Ulu TÜRK
TA2ALH

Çevrimdışı Ayberk HALAÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • KARŞIYAKA
Ynt: Sarsılmaz SP-WS-512
« Yanıtla #1 : 01 Aralık 2016, 01:47:26 »
Yokmu koskoca avcılar arasında 1 tanecik SP-WS 512 kullanan abimiz
  • Huğlu 103ce

Ulu TÜRK
TA2ALH

Çevrimdışı Hamza SEDA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 01 Aralık 2016, 02:13:59 »
poze alacaksanız YILDIZ alın.
  • Özkanlar Fx12 (Standart) 66 cm namlu Yarı Kamuflaj
1984 AFYON

Çevrimdışı Cenap SOYLU

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #3 : 01 Aralık 2016, 12:15:19 »
Bence sarsilmazin xs 512 alın.tüfek yılan gibi kullanan arkadaşlarım var sentetik

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

1986 Samsun

The following users thanked this post: Ayberk HALAÇ

Çevrimdışı Ayberk HALAÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • KARŞIYAKA
« Yanıtla #4 : 01 Aralık 2016, 14:33:51 »
Bence sarsilmazin xs 512 alın.tüfek yılan gibi kullanan arkadaşlarım var sentetik

HTC Desire 816G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ben ahşap hastasıyım illaki süperdir fakat ahşap tercih ediyorum hiç ahşapını kullanan gördünüz mü
  • Huğlu 103ce

Ulu TÜRK
TA2ALH