Gönderen Konu: Sarsılmaz magic grupman..  (Okunma sayısı 3217 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Remzi KARSLI

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
Sarsılmaz magic grupman..
« : 04 Ekim 2016, 00:27:33 »
Uzun süredir sarsılmaz magicleri inceliyorum..Bir tane almak istiyorum çünkü herkes çok memmun olduğunu söylüyor.Bunca kullanan hep övgüyle bahsederken neden kimse grupmanı deneyip foruma koymamış merak ediyorum..Aklıma acaba alanlar memmun değil mi sorusu geliyor..Bu konu hakkında açılan çoğu başlığa göz attım eğer gözden kaçırmadıysam grupmanını gösteren deneme atışlarına raslamadım..kullananlardan samimi yorum bekliyorum..saygılar
  • Huglu
1966-Kahramanmaras

Çevrimdışı Ekrem SOLMAZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Sarsılmaz magic grupman..
« Yanıtla #1 : 04 Ekim 2016, 02:39:09 »
Remzi bey mrb ilk ismini duyduğumda franchi black Magic den esenlenerek yapıldığını duydum.  .Ayrıca eskiden sarsilmazin Concorde modelleri franchi İtalyan namlulu olarak piyasaya sürmüştü . Bu tüfek çıkınca aynısı olacağını düşündüm fiyati filan hiç merak etmedim kesin alicaktim İtalyan namlulu olsaydı . ama düşündüğüm gibi olmadı.o yüzden vazgeçtim. tüfek fiyatına göre uygun bence yerliler içinde iyi tufeklerden bi tanesi.gurupmanı için arkadaşlar bilgilerini şüphesiz paylasacaklardir.
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2016, 02:40:46 Gönderen: Ekrem SOLMAZ »
1986 FRANSA/AFYON

Çevrimiçi Özgür ATAŞ

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Sarsılmaz magic grupman..
« Yanıtla #2 : 04 Ekim 2016, 18:57:22 »
geçen gene denedim desteksiz atış yaptım 66 magicle 3-ve 4 şokla 35 mt  de  ben beğenmedim bu tüfeği ne grupmanını nede mekanizma sistemini  takılı  kalıyor sıkıntılı  takozu bile alimunyumdan şakır şakır boşdayken ses yapıyor   benim diğer tüfeğim şafak arms bundan çok daha fazla  güven veriyor ve avdada bundan daha etkilidir eminim
« Son Düzenleme: 04 Ekim 2016, 20:01:42 Gönderen: Özgür ATAŞ »
Özgür ATAŞ
1976 MANİSA  Retay masaı mara 66 namlu   , Retay Antalya ss 71-66 ve 61 namlu ,   huğlu ventus çulluk , Browning maxus
[img width=250 height=250]https://preview.ibb.co/bV45Bx/8_D94_F9_EF_84_BD_4407_8_FF6_1_FA05_