Gönderen Konu: Yeni ÖZ-ZÜMRÜT yerli av tüfekleri fabrikası hayırlı olsun  (Okunma sayısı 25070 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
Beyşehir-üzümlü kasabasında  Ali CEYLAN a ait  ÖZ-ZÜMRÜT yerli av tüfekleri sanayi kuruldu. Umarım arge,kalite,sağlamlık ve iyi çalışması ön planda olur. Hayırlı olsun.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Erdinç ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN MİLLET SAKARYA
HAYIRLISI OLSUN ...
erdinç - 1977
0 545 340 00 08

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
Hayırlı olsun.

http://ozzumrutav.com/

1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
Hayırlı olsun
Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Halil KARADENİZ

• Free Üye
  • *
Hayırlı olsun Allah utandırmasın
Halil KARADENİZ 1982-ORDU

resim

Çevrimdışı Ahmet GÜÇLÜ

• Müdavim Üyemiz
Hayırlı olsun
Ahmet GÜCLÜ
1980 DENIZLI
[email protected]

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Yeni ÖZ-ZÜMRÜT yerli av tüfekleri fabrikası hayırlı olsun
« Yanıtla #6 : 24 Haziran 2013, 12:08:58 »
görüntüler ilgi çekici de,
 önde yay yok dedikleri tüfeğin haznesinin üzerinde yay var  ;D

o kadar hafif tüfeğin nasıl şahlanmadığına hayret ettim. 24 gramdı heralde.
« Son Düzenleme: 24 Haziran 2013, 12:12:14 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Eyüp AKAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #7 : 17 Temmuz 2013, 09:57:47 »
slm arkdaşlar  ben aradim  bana verilen cevap bayi ile görüşün diyor türkiyede hangi ilede bayileriniz var diye sordum yok sizin ordakiki bayi sorun dedi bende hangi bayi dedim sizin orlarda sor dedi  gaziantep bayi arkdaşa sordum tanimam dedi böyle bir firmadan tüfek almadan  aradiğima pişman oldum tüfek alsamişim  daha çok resil olurdum ata  gibi büyük firma insanlara öyle iyi davraniyor öyle yardimci oluyorlar  bunun gibi firmalarda insanlarla konuşmaya bile tenezül etmiyorlar deyerli avci ardaşiarim
Eyüp AKAN
1976 GAZİANTEP

Çevrimiçi Sebahattin ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #8 : 17 Temmuz 2013, 12:39:47 »
ustası bile hazineye zor fişek verebiliyor,benim gönlüme pek yatmadı
Sebahattin ÖZTÜRK
1955  ANKARA

Çevrimdışı Yücel SARIÇAM

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #9 : 17 Temmuz 2013, 14:33:53 »
bu fişek denemeleride hiç ilgimi cekmiyo ne kac gr attığı belli ne bişey.akdaş ak 212 test ediyo adam 1400 bar fşekleri atıyo arkaasından 24 gr snra magnum video bu
https://www.facebook.com/photo.php?v=10151233340854074&set=vb.114333218641611&type=3&theater
Yücel SARIÇAM
1990 zonguldak

Çevrimdışı Hamit SAYARER

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 17 Aralık 2013, 20:08:22 »
ben kullanıyorum bu fiyata daha iyisini bulamazsın
1979 İZMİR

Çevrimdışı Muharrem ÇEVİK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #11 : 01 Eylül 2014, 02:23:25 »
Konyadan bir arkadaş vasıtasıyla geçen sezon aldım, geldiğinde namlu şeridinin kasayla aynı hizada olmadığını fark ettim ama geri gönderme gereği duymadım. Domuz avında 1050 bar fişeklerle tutukluk yaptı, yeğenime emaneten verdim diğer ucuz tek kurşunlar ve şavrotinlerin hepsiyle tutukluk yaptığını söyledi. Hatta bir defasında domuza biçilmekten son anda kurtulmuş; domuza atıyor fişek patlıyor fakat ikinci fişeği kurmuyor, yaralanan domuz üzerine doğru gelirken yanındaki arkadaşı vuruyor. Allah(cc) muhafaza yalnız olsa başına gelecekleri siz düşünün. Gariptir taşan avında(32-34 gr) hiç tutukluk yapmadı ve yıkıcılığı gayet başarılı. Ancak sezonun açılmasıyla birlikte bıldırcına attığım hafif fişeklerin abartısız %80'inde yine tutukluk yaptı. Aldığıma alacağıma bin pişmanım. Bidaha ucuz Konya tüfekleri mi? Asla..
  • Sarsılmaz Concorde S
Muharrem ÇEVİK
1978-Nallıhan/ANKARA
İkamet BOLU

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #12 : 01 Eylül 2014, 03:56:27 »
muharrem bey 1050 bar fişek attık tutuklukluk yaptı dediniz attığız bu tek kursun  siyah kovan yaf 29 gr speedy sulug muydu geçen seneki yaf 29 gramlar çok güzeldi bu seneki partisi bozuk belirtmek isterim bende poligonda attım boş kovanlarını çkartırken baya zorlandı benim otomatik çıkan kovanlarda uc katlama kısmı dudak gibi birbirine yapışmış ve kenerlarından 1 cm kadar yırtılmıştı
1985
BURSA

Çevrimdışı Muzaffer KUZU

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #13 : 01 Eylül 2014, 08:34:33 »
Vatana, millete,Türk , Dünya avcısına ve Ali CEYLAN kardeşime hayırlı ugurlu ve bol kazançlı olsun.
  • Huğlu Süperpoze 12 Skeet Özel yapım 71 namlu
  • Huğlu Çifte 12 Çukurbant 71 namlu 1-2 şok
  • Marocchı 12 Süper Poze 71 namlu 2-4 şok
  • Üzümlü Çifte 12 jetli yüksek bant 71 namlu 1-3 şok
İZMİR 1957   0Rh+     05344463032
Branş Kodu:2036

Çevrimdışı Cüneyt ÖZDEMİR 06

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 01 Eylül 2014, 09:05:00 »
bende üzümlünün başka modelini kullanıyorum memnunum tutukluk çok nadir yaptı onunla yaptığım avı browning le yapamıyorum yüksek bant olduğu için ıska geçiyorum :) üzümlüde yüzüme kaldırmamla atmam bir oluyor
  • Breda süper poze
  • Wizard otomatik
  • Deutsch drahthaar Darko
Cüneyt ÖZDEMİR
1985 AFYON-ANKARA

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #15 : 02 Eylül 2014, 01:10:06 »
muharrem bey 1050 bar fişek attık tutuklukluk yaptı dediniz attığız bu tek kursun  siyah kovan yaf 29 gr speedy sulug muydu geçen seneki yaf 29 gramlar çok güzeldi bu seneki partisi bozuk belirtmek isterim bende poligonda attım boş kovanlarını çkartırken baya zorlandı benim otomatik çıkan kovanlarda uc katlama kısmı dudak gibi birbirine yapışmış ve kenerlarından 1 cm kadar yırtılmıştı

Caner Bey ben bu tüfeği hafif olsun diye ikinci tüfek olarak aldım, birinci Tüfeğim Sarsılmaz Concorde-S ve yaklaşık 4 yıldır kullanıyorum ve her türlü hava şartında her türlü fişekle denedim ve bir kez bile tutukluk yapmadı. Öz zümrütle de o fişeklerin devamını attım aynı kutudan yani..
Anlayacağınız mesele fişek hiç değil !..
  • Sarsılmaz Concorde S
Muharrem ÇEVİK
1978-Nallıhan/ANKARA
İkamet BOLU

abdurrahman tanyeri

• Ziyaretçi
« Yanıtla #16 : 25 Ocak 2016, 13:36:14 »
dikkatimi ceken tek sey tufek 3+1 ama 3.fisegi almiyor sanirim mekanik bi sorun var tufekte :)

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #17 : 07 Kasım 2016, 10:27:54 »
Forumdan bir hayli uzak kaldım. Aradan geçen süre zarfında tüfeği tamir için gönderdim. Namlu bağlantı yeri oynuyordu sağolsunlar yapmışlar. Ayrıca bu tüfeğin çift atma sorunu da vardı o da hallolmuş. Namluyu kaynatınca üzerinde Öz Zümrüt Silah sanayii yazan yerini boyayıp geçmişler. Ruhsatı yenilemeye gittim. Memur arkadaş bu tüfeğin hiçbir yerinde yazmıyor markası dedi. Adam haklı.. Neyseki seri numarası tuttuğu için sorun çıkartmadılar..
Tüfeğe güvenim iyice sarsıldığı için pek fazla ava götürmedim. Tamirden geldikten sonra ise;
Hemen hemen her atışta tutukluk yaptı. Fabrikayı tekrar aradım. Bu kez yapacakları tamirin ücretli olacağını söylediler. Tamirden geldikten sonra çalışacağını bilsem göndereyim, para da verelim önemli değil de ona da güvenemiyorum. En azından önceleri birkaç kez atıyordu, tamirden geldikten sonra oldu bir tek kırma..
  • Sarsılmaz Concorde S
Muharrem ÇEVİK
1978-Nallıhan/ANKARA
İkamet BOLU

Çevrimdışı Mehmet USTATÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 07 Kasım 2016, 11:05:27 »
Her tüfek markasına saygı duyarım,  sonuçta belirli bir emek ve işçilik ürünü , ayrıca herkesin bütçesi farklı olduğundan insanlara gücüne göre alım imkanı sunar lakin yola yeni çıkan ve sektörde yer edinmeye çalışan bir firmanın ürünlerinin arkasında durmaması hiç bir şekilde hosgorulemez, zaten bu davranışları yüzünden birçok üzümlü merkezli  firma büyüyüp gelisemiyor ve en sonunda merdivenalti ruhsatsız üretim yapan atölyelere dönüşüyor.
  • Kral Tundra
1986 - Kocaeli