Gönderen Konu: DR.Ali BÜRKEV'den mektup var  (Okunma sayısı 29422 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Deniz CEYLAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • DÜNYANIN ORTASI AKŞEHİR
Ynt: DR.Ali BÜRKEV'den mektup var
« Yanıtla #25 : 21 Şubat 2012, 02:22:15 »
yaban tv aylık 55 000 tl uydu kirası ödüyormuş bu  parayı kazana bilmek için daha neler bulurlar avcı kakalamaya
Deniz CEYLAN 1978 KONYA AKŞEHİR  DD MAÇA KIZI

Çevrimdışı N.Yıldız SÜKAN

• Bayan Üye
  • **
« Yanıtla #26 : 21 Şubat 2012, 08:18:15 »
(İçerik fena değil ama fiyat şimdiki aldığım mama ile aynı içeriklere sahip olduğu halde bu pahalı.)                               Haklısın rıdvan bence de benim aldığım mamaların besin maddelerine göre de pahalı. Entellektüel  zengin avcılar için ucuz görünse de orta halli avcılar için pahalı ürün. Umarım YABANTV yöneticileri tüm ürünlerde ORTA HALLİ avcılarıda düşünürler.
Evli-1968-Çankırı (ikamet çanakkale)

Çevrimdışı Kadir ALP

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 21 Şubat 2012, 09:30:55 »
Yabanı bu ürününden dolayı kutluyorum.

Bir gerçek vardır ki ne kadar fazla marka ve ürün, o kadar rekabet ve kalite demektir.

İsteyen alır istemeyen almaz. Kimseye zorla mal satıldığı yok ama  ürünü kullanmadan görmeden olumsuz yorum çok. Bunuda anlamış değilim.

alıp kullanan arkadaşların objektif yorumlarınıda bekliyoruz.

Kadir ALP
1970-Adana

Çevrimdışı Tanju ÜNEN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #28 : 21 Şubat 2012, 09:41:03 »
Sevgili Kadir abi daha nasıl yorum yapalım inanki anlamış değilim bu mamayı aldım ve kendi yetişkin ve ayrıca yavrularımda test ettim dışkıları az , sert ve kokusuz maşallahları var çok hareketliler yediklerinin yaradığı aşikar gelişimleride bir o kadarda iyi ve bunu resimlerle belgelemek istedim ama çok özür dilerim insanlara iyilik yaranmıyormuş . Bir arkadaş tiye almış ortadaki zayıfmış yaban mamasıyla beslenmiş diye ayrıca yine bu arkadaşla birlikte iki kişi daha reklam yaptığımı düşünmüş reklam yapacak olsam satılık yavru bölümüne koyarım ki buna ihtiyaç duymuyorum sonuçta kalitelerini tüm av camiası az çok bilir  , vallahiiiii pes doğrusu sen gelde bu şekildeki zihniyetlere yorum yapıp paylaşımda bulun . Ben mamadan son derece memnun kaldım kullanmayada devam edeceğim isteyen alır istemeyen almaz doğrusu hiçte umurumda değil hoş yabana herhangi bir ortaklığım yok .
« Son Düzenleme: 21 Şubat 2012, 09:46:27 Gönderen: Tanju ÜNEN »
Bursa 1973 BİRİLERİ ARKANIZDAN KONUŞUYORSA ONLARDAN ÖNDESİNİZ .

Çevrimdışı Kadir ALP

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 21 Şubat 2012, 10:15:09 »
Tanju Bey sizin gibi alıp kullanan arkadaşların yorumları benim gibi bu mamayı almayı düşünenler için mutlaka çok önemli. Başka kullanan arkadaşlarda yorumlarını paylaşırsa çok seviniriz.

Ben yavru köpeğin bırak kendisini resmini görsem çok mutlu oluyorum. Senin fotolardan ben rahatsız olmadım. rahatsız olanlarada ne diyelimki bilemiyom.

Kadir ALP
1970-Adana

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #30 : 21 Şubat 2012, 16:12:49 »
Ortadaki yavrudan ziyade;

Avcıları mahkemeye veren, sitesinde aleyhinde yazı yazdılar diye siteyi, adminlere ve mod'lara tazminat ödetmeye çalışan, avcılıktan başka her türlü proğramlarla store türünde yayın hayatına devam eden , defalarca telefonla ve Yaban Tv'ye yakın insanlarla haber göndererek avcıları soğuttukları ikazını ettiğim halde hala aynı zihniyetle devam ettiği gibi sitelerinde yazdığım yazıya tahammül göstermeyerek silen bir markanın burada reklamını yapıyorsunuz. Yaban Tv yenimi hatırlamış avcıları ve siteleri. Dr Ali bey'in reklamdaki videosunu yeni izledim. Özgeçmişini sıraladığı gibi Pointerdeki duyaenliğini tekrarlatmış ve en iyi köpeklerin kendisinde olduğunu bir kez daha söylemiştir. Avcılık camiasında makbul olan köpekleri başkalarının övmesidir. Benim köpeklerimmmm.. Ben getirdimmm.. vs gibi laflar. Ayrıca 55 tl'ye PINAR şirketlerinin COOLDOG gibi maması varken Yabana verecek 85 liram yok. Herkes görüşünü yazsın. Benim görüşün. YABAN markasıysa o olaya çok yaban olduğum

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Ahmet GÜÇLÜ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #31 : 21 Şubat 2012, 16:23:33 »
Sitelerinede takilmiyorum ve yaban tv.yi iki yil oldu sileli izlemiyorum, köpegime ezelden beride mama ile beslemem ben ne yersem oda onu yer.Ridvanada sonuna kadar katiliyorum....
Ahmet GÜCLÜ
1980 DENIZLI
[email protected]

Çevrimdışı Sinan AVVURAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #32 : 21 Şubat 2012, 16:31:23 »
YA BU KADAR DÜŞTÜ YABAN TV ZATEN AÇTIĞINDA HEP AYNI PROGRAMLAR MAHMUTPAŞA PAZARINI GEÇTİLER ARTIK SEYRETMİYORUM RAHATIM.

resim upload servisleri
Sinan AVVURAN
1979 İSTANBUL

Çevrimdışı Ali AKTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 21 Şubat 2012, 16:49:18 »
Site de o kadar eleştiri yaptık haklarında cevap vermediler...Para kazanacakları zaman mımektup yazmışlar...

Ayrıca bir çcoğumuzda tepki gösteriyor bu mektuba, bence siteden kaldırılmalı...
Ali AKTÜRK 1977 KAYSERİ
Sözün bilmez bazı nâdan elinden
Yol ağlar, usûl ağlar, erkân ağlar...

Çevrimdışı Gökhan KAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #34 : 21 Şubat 2012, 16:55:09 »
SAYIN YÖNETİÇİLER ve site sakinleri yaban ve ürünlerin le alakalı oylama yapalım.
cogunluk ne derse o olsun. şahsım adına ben yaban ürünlerini ve haberleri bu sitede görmek istemiyorum.
  • REMİNGTON 1187 SPECİAL PURPOSE.(71CM) 51CM FULLY RİFLED.
  • VURSAN 92-A (71-61CM)
  • AVSAN.S.POZE.(76-61) TRAP VE SKEET.
  • İNG.SETTER.
Gökhan KAN
1978-Sakarya-AKYAZI
DEL FABIOMASSIMO.
--------CİNA-----------

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #35 : 21 Şubat 2012, 17:48:41 »
Yabanı bu ürününden dolayı kutluyorum.

Bir gerçek vardır ki ne kadar fazla marka ve ürün, o kadar rekabet ve kalite demektir.

İsteyen alır istemeyen almaz. Kimseye zorla mal satıldığı yok ama  ürünü kullanmadan görmeden olumsuz yorum çok. Bunuda anlamış değilim.

alıp kullanan arkadaşların objektif yorumlarınıda bekliyoruz.
o zaman alın deneyin ve objektif yorumları sizden dinleyelim ben almak istmeyenlerdenim sizde almak isteyenlerdenseniz zaten sizi tutanda yok bekliyoruz.
  • Falcor 958 (Robust) (Poze) (70)
  • Vursan 92 A Europa (65)
  • Vursan 92 A Europa (71)
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)
Emin OLGAÇ B Rh (+)  1967 TEİAŞ/MARDİN  

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #36 : 21 Şubat 2012, 17:55:43 »
av kanalı ne imiş görmek istyenler chasse&peche izlesin av kanalı avcılık av koruma av üretme çoğaltma ava saygı doğaya saygı eğitim öğretim bilinçli avcılık ve bir çok şey şahsen d smartta izliyorum o kadar olur... reklamlar bir iki dakika satışmı store mi esamesi bile YOK avcılık kanalı= chasse&peche
  • Falcor 958 (Robust) (Poze) (70)
  • Vursan 92 A Europa (65)
  • Vursan 92 A Europa (71)
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)
Emin OLGAÇ B Rh (+)  1967 TEİAŞ/MARDİN  

Çevrimdışı Rıdvan KOCATAŞ

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
« Yanıtla #37 : 21 Şubat 2012, 18:12:06 »
av kanalı ne imiş görmek istyenler chasse&peche izlesin av kanalı avcılık av koruma av üretme çoğaltma ava saygı doğaya saygı eğitim öğretim bilinçli avcılık ve bir çok şey şahsen d smartta izliyorum o kadar olur... reklamlar bir iki dakika satışmı store mi esamesi bile YOK avcılık kanalı= chasse&peche

Emin abi Chasse&Peche'yi zamanında izleyebilmek için 2. bir çanak almıştık. Yılların eskitemediği av kanalı. Gerçek av ve avcı kanalı. Chasse ile Yaban'ı kıyaslamak mümkünmü. Bu arada Chasse mamaları varsa alsak bi kaç tane hehehehe

Rıdvan KOCATAŞ - 0545 464 4805
1980 Antalya - İkamet  ISPARTA

Çevrimdışı Kadir ALP

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #38 : 21 Şubat 2012, 21:20:59 »
o zaman alın deneyin ve objektif yorumları sizden dinleyelim ben almak istmeyenlerdenim sizde almak isteyenlerdenseniz zaten sizi tutanda yok bekliyoruz.

mamalarını sizin almak istemediğinizi duyarlarsa kesin çok üzülürler.

Kadir ALP
1970-Adana

Çevrimdışı Berkay PORSUK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #39 : 22 Şubat 2012, 00:55:17 »
SAYIN YÖNETİÇİLER ve site sakinleri yaban ve ürünlerin le alakalı oylama yapalım.
cogunluk ne derse o olsun. şahsım adına ben yaban ürünlerini ve haberleri bu sitede görmek istemiyorum.
Berkay PORSUK
1977-Gemlik

Çevrimdışı Nuri ÖNEL

• Müdavim Üyemiz
    • www.ekomakkazan.com.tr
« Yanıtla #40 : 22 Şubat 2012, 08:30:42 »
HEPİNİZE RASGELE
Nuri ÖNEL
1957 NAZİLLİ

Çevrimdışı Yasin MUTLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #41 : 22 Şubat 2012, 09:21:18 »
reklamını ilk izlediğimde de dikkatimi çekmişti yine aynı rahatsızlığı yaşıyorum.
Dr.Ali Bürkev'e göre Türkiyedeki pointer,setter vb. birçok ırkın atalarının kendisi tarafından getirildiğini  söylüyor. ve diyorki üstüme vazife değildi ama yaptım...
neyse vazife yada değil bu ayrı bir konu amaTürkiye'deki bütün köpeklerin atalarının kendi köpeklerinin soyundan olduğunu idda etmesi çok hoş değil.

bizim yaşadığımız yerlerde bütün oranj setterlerin,hatta oranj olmayanların bile reklamını yaparken Doktor Ali'nin köpeklerinden diye alaka kuruyorlardı, bende kulak arkasıyla dinliyordum ve kendi kendime Dr.Ali'nin köpeklerinin herhalde hiç boş günü yok,hep çiftleşmişler diyordum.
Meğer doğruymuş.DR.Ali beyde bunu reklamdaki anlattıklarıyla doğrulamış oldu.Artık bütün setterler onun köpeğinin soyundan herhalde.Ha tabi pointerlerde.

Mama konusuna gelince Pazarlama kanalı olmaktan öteye geçmemiş bir kanal olduğu için bence yapılan işler pazarlama mantığına uygun ve yerinde ürünler.Bizim bu konudaki sıkıntımız Yaban'ı hala av kanalı olarak düşünmemizden kaynaklanıyor.

Bence çok ciddiye almayalım salalım gitsin.Ben yaban tv 'yide shopping tv'yide aynı sıklıkta izliyorum.
İNSANIN TAMAMEN DEĞİŞTİREBİLECEĞİ TEK ŞEY
KENDİSİDİR.

Yasin MUTLU 1980
SINIF ÖĞRETMENİ MANAVGAT

Çevrimdışı E.Sedat ERTİZMAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #42 : 22 Şubat 2012, 11:51:24 »
iş bilenin kılıç kuşananın. bizim insanımız kovalaktır parası bol olanın parasını bi şekilde alıcaksın abi... bu insanlarda bunu yapıyor yapabilene helal olsun dicez geçicez  .dr.ali köpeklere verdiği parayı mamadan çıkarıcak anlaşılan...başarılar
Enver Sedat ERTİZMAN
1972 Bandırma/BALIKESİR
A-(RH) 0541 2706172--0536 3948730

gif image hosting

Çevrimdışı Sebahattin ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #43 : 22 Şubat 2012, 12:07:13 »
 ;
iş bilenin kılıç kuşananın. bizim insanımız kovalaktır parası bol olanın parasını bi şekilde alıcaksın abi... bu insanlarda bunu yapıyor yapabilene helal olsun dicez geçicez  .dr.ali köpeklere verdiği parayı mamadan çıkarıcak anlaşılan...başarılar
;)
Sebahattin ÖZTÜRK
1955  ANKARA

Çevrimdışı Cüneyt KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Tek Bildiğim Hiç Birşey Bilmediğim dir
« Yanıtla #44 : 22 Şubat 2012, 12:23:12 »
ben bundan sonra bu marka almayı düşüniyorum ...  verilen bu hizmeten dolayı emeği gecen herkese teşekür ederim ... ancak bayilik sistemi biraz daha genişlerse sanırım daha iyi olcak  sitede bayii haritası göremedim
sevgiler cüneyt
Cüneyt KESKİN
1966 kocaeli izmit

Çevrimdışı Ersin TETİK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #45 : 22 Şubat 2012, 16:36:39 »
Bence bayi olmayacak sadece internetten satış yapılabilr.Bayiye verceğği kar ı da kendisi alır.Bayi olursa daha pahalıya gelebilir diye düşünüyorum.
  • Duetsch Drahthaar
Ersin
1982 KOCAELİ

Çevrimdışı Dağhan ÇAKMAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #46 : 22 Şubat 2012, 16:44:29 »
bende neden bılmıyorum ama yaban a karsı asırı derecede sogumus durumdayım  ,avcıların paylasım platformu olmaktan cıkıp olayı tamamen ticari boyutlara tasıdı ...
Dağhan ÇAKMAK
1982-Erzincan

Çevrimdışı Cüneyt KESKİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Tek Bildiğim Hiç Birşey Bilmediğim dir
« Yanıtla #47 : 22 Şubat 2012, 20:45:52 »
alıp denemeden; başka bir şey yazmak istemiyorum .. ancak bence goody den iyi , hills ve proplan dan ucuz gibi
Cüneyt KESKİN
1966 kocaeli izmit

Çevrimdışı Serkan ÇAKAR

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #48 : 22 Şubat 2012, 22:17:48 »
kim satıyorsa mama yı free üye olması gerekmez mi ?
serkan çakar 1979 MERZİFON / AMASYA
05423436587

Çevrimdışı Mustafa BİTMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • POLATLILI
« Yanıtla #49 : 22 Şubat 2012, 23:15:35 »
YA BEN YABANI ZERRE KADAR SEVMİYORUM ADAMLAR Bİ TAKVİM ÇIKARMIŞLAR SANKİ TÜRKİYEDE YALNIZCA POİNTER VEYA SETER VAR DRAHTAAR VEYA KURZAHAAR YOK DEMEKKİ BU KANAL KENDİ KÖPEKLERİNİ ÖVEN Bİ KANAL ŞEKİLDE GÖRÜLDÜGÜ GİBİ SAYGILAR

free image hosting
hosting images
  • Beretta pigeon 2 drahtaar tibet
  • Beratta A400unico ultimec kick of drahtaar amon
  • Çifsan poze Drahtaar meks
Mustafa BİTMEZ
1977 ankara
polatlı.
MEJNUN NASIL LEYLAYA AŞIKSA BENDE DRAHTARA AŞIGIM:)