Gönderen Konu: TEMİZ MAMA HAKKINDA...  (Okunma sayısı 108808 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kadri GEDİK

• Müdavim Üyemiz
Ynt: TEMİZ MAMA HAKKINDA...
« Yanıtla #25 : 19 Mayıs 2009, 22:29:15 »
arkadaşlar benmi adres veya telefon göremedim yoksa yokmu?yada iyisimi bana da yardımcı olunda bende alayım.hiç değilse param kendi memleketimde kalsın.lütfen yardımlarınızı bekliyorum.selamlar.köpeğim yavru değil hangisini alayım onuda yazıverirseniz sevinirim.
Kadri GEDİK
1969 BURSA

Çevrimdışı Volkan YOLCU

• Volkan YOLCU
  • Müdavim Üyemiz
  • Dürüst Olan Hep Kazanır...
    • İZMİR AV KÖPEĞİ YETİŞTİRİCİLİĞİ
« Yanıtla #26 : 01 Haziran 2009, 03:08:42 »

yaklaşık 4 aydır kullanıyorum çok memnunum özellikle dışkı problemi.ilgilenen ve düşünenlere tavsiye ederim.

BonaCibo Yetişkin Köpekler (Yüksek Enerjili) - Dog HE Adult
Büyük ırk yetişkin köpekler için hazırlanmıştır.
Bonacibo High Energy Adult yüksek protein ve enerji gibi besinsel gereksinimleri tam olarak sağlarken, büyük ırk köpeklerin kas ve kalp sağlığını, eklem ve kemik gelişimini destekleyici tüm takviyeleri içermektedir.

Fiyatı 15,0 Kg. 59,95 Tl. 

Volkan YOLCU
       İZMİR
0 505 632 39 73
              https://www.facebook.com/avkopegimcom

Çevrimdışı Umut BAKIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #27 : 01 Haziran 2009, 14:29:33 »
bende 2  çuval aldım bence fiyatına göre çok uygun kargo masrafınında  olmaması ayrı bi güzellik
gerçi elimde olmayan nedenlerden dolayı köpeyim öldü ama sanırım mamalar yeni alacağım köpeğe kısmet olacak
Umut BAKIR
1980 DİYARBAKIR

Çevrimdışı Barış KASABOĞLU

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #28 : 03 Haziran 2009, 08:36:30 »
ARKADAŞLAR BENDE DENEDİM VE GEÇEKTEN MEMNUNUM.MAMANIN İYİSİNİ KÖPEĞİN PİSLİĞİNDEN ANLARIM BEN GERÇEKTEN GÜZEL MAMA.KÖPEKELRİN DIŞKI AZ VE KOKUSUZ,BU DA KÖPEKLERİN MAMAYI HAZMETTİĞİNİ İÇİNDER POSA OLACAK HAZMEDİLEMİYCEK ŞEYLERİN OLMADIĞINI GÖSTERİR.KÖPEKLERDE MAMANIN ÖLÇÜSÜNÜ AZALTTIM ANCAK DAHA ÖNCE DAHA FAZLA ÖLÇÜYLE DOYURAMADIĞIM KÖPEKLERİM ,ARTIK DAHA KOLAY   DOYUYOR.
B.KASABOĞ[email protected] kuşadası AYDIN.
0536 3698956.

Çevrimdışı Hakan AKIŞ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #29 : 14 Haziran 2009, 12:55:13 »
bende doğumdan sonra köpeğime bonacibopupy kullanıyorum hem süttünde sıkınta yok hemde tüy yapısı ve iştahı çok güzel bende tavsiye ederim
Hakan AKIŞ
1976 ANKARA 
0533 5479939

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #30 : 14 Haziran 2009, 23:23:10 »
her pahalı mamanın iyi mama olmadığı gibi her ucuz mamada kalitesiz değildir.
belki hatırlayanınız vardır ACANA diye bir mama vardı tavsiye üzerine epey kullandım harika bir mamaydı. süper besleyici ve geliştiren bir yapısı vardı ne oldu mamayı öve öve bitiremedik. ünü yayıldı ve olan oldu ithalatçılar  fırsatı değerlendirip fiyatını 100 tl nin üzerine çıkarıverdiler alamaz olduk..
şimdi temizmama diye bir sitede izmirde oturan kendisi veteriner bir avcı olan arkadaşım tavsiye etti kennel diye bir mama kullanmış çok memnun kalmış dışkı yok tüyler süper olmuş bazılarıda bonocibo falan diyorlar fiyat makul kalite iyi diye ne kadar iyi olursa olsun yakında bozarlar fiyatıda artar.peki ne kullanalım diyeceksiniz.araştıracağız bir markaya körü körüne bağımlı olmayacağız sadece mama yerine tavuk,kasap,atıkları ev yemekleri takviye ederek dostlarımızı besleyeceğiz .
  • Falcor 958 (Robust) (Poze) (70)
  • Vursan 92 A Europa (65)
  • Vursan 92 A Europa (71)
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)
Emin OLGAÇ B Rh (+)  1967 TEİAŞ/MARDİN  

Çevrimdışı Murat ESENLİ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #31 : 23 Haziran 2009, 09:26:54 »
Bonacibo kullanmaya başladım,çok memnunum herkese tavsiye ederim.Dışkı az ve koku yok..Ayrıca 5 paket halinde olması mamanın bayatlamamasını sağlıyor.İnşallah bozmazlar fiyatıda uygun bence.
Murat ESENLİ /  İzmir

1972  KONYA

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #32 : 23 Haziran 2009, 22:20:54 »
rıdvan dostum bende kullanmaya başladım sorun yok.
selamlar.
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)

Çevrimdışı Taner YARIMAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #33 : 30 Haziran 2009, 17:12:44 »
temiz  mama  10 temmuz  a kadar üretimine  yenilenmek adına ara vermişler ?????

1974  BARTIN
TANER YARI

Çevrimdışı Taner YARIMAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #34 : 04 Temmuz 2009, 19:51:39 »
Anlaşıldı fiyat yükselecek
bilmiyorum valla ama 11 temmuz da  arayıp sorucam bakalım fiat ne olmuş yazarım buradan

1974  BARTIN
TANER YARI

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #35 : 08 Temmuz 2009, 00:17:15 »
Arkadaşlar son günlerde kullanmaya başladığım  mamalar, temiz mamadan
bona cibo,kucho,ve kennel fiyatları makul kaliteleri iyi dışkı yok koku yok tüyler parlak köpek canlı
arkadaşlara tavsiye ederim.
fiyatının yükseleceğini sanmıyorum profesyonel yönetim teknikleri var. ithal pahalı mamalardan kurtardı diyebilirim. kendilerine türk avcılarına verdikleri destek için teşekkür ederim kalitenin ve fiyatının devamını  dilerim.
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)

Çevrimdışı Ercüment YÜKSEKÇINAR

• Ercüment YÜKSEKÇINAR
  • Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #36 : 08 Temmuz 2009, 09:05:52 »
ben bonacibo ve kennel ikisinide kullanıyorum çok memnunum inşallah çizgilerinde devam ederler ve hem bizleri hem kendileri memnun kalırlar.............
Ercüment YÜKSEKÇINAR
A Rh -  1973   ISPARTA
0 544 544 35 32

ISPARTA AVCILIK ATICILIK İHTİSAS DERNEĞİ BAŞKANI

Çevrimdışı Taner YARIMAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #37 : 10 Temmuz 2009, 16:04:08 »
temiz  mama  10 temmuz  a kadar üretimine  yenilenmek adına ara vermişler ?????
bilmiyorum valla ama 11 temmuz da  arayıp sorucam bakalım fiat ne olmuş yazarım buradan

siteye  yeni  girdim 10 temmoz olan  süre 31/ temmuza  kadar uzatılmış  ??? ??????

1974  BARTIN
TANER YARI

tahir yakan

• Ziyaretçi
« Yanıtla #38 : 13 Temmuz 2009, 00:12:45 »
mrb arkadaşlar fiyatta deyişiklik yok halen ben ikitane sipariş verdim ama henüz gelmedi
peki dikkat ettinizmi bitanesi hariç oda kırmızı et var içinde diyerlerinin hepsinin içerigi aynı hiç dikkat
ettinizmi neden fiyatları farklı ama kullanan arkadaşlar memnunlar bende deneyecegim ama hala içerikleri tavuk ürünlü geneli aynı en ucuz olanla fiyatı yüksek olanını aldım iki köpegim var her birine ayrı mamalar verip farkına bakmak istiyorum

Çevrimdışı Gürkan GÜRSÜL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIKTIR...
« Yanıtla #39 : 13 Temmuz 2009, 09:49:48 »
Değerli Dostlar ben bu Mamayı 15 kglık BONOCİBO pappy yavru Mamasını 2.5 Aydır kullanıyorum 11.5 Aylık Setterim vaR .... Mama bitmek üzere Bir iki günlük ölçülü Maması kaldı... Ancak tekrardan bu mamadan Almayı düşünmüyorum , yavru pappy Maması olarak Yavru köpeğime kullanmayı düşünmüyorum ve kimseye BONACİBO pappy Mamalarını önermiyorum evet Mama güzel iştahla köpek yiyor Hatta , dışkı problemi yok ancak gelişim Açısından köpeğe hiç bir etki yapmadığını düşnüyorum 15 kg'lık Mama yedirdim gelişimi etkilemedi ücret olarak çok uygun ve kargo bakımından Avantajlı ama gelişime faydası yok... Mama işe yaramadıkca takviye yapmak zorunda kaldım kemiklendirici ve calsyum verdim o yüzden  Yawru maması yani pappy Mamalarını kimseye önermiyorum ancak yetişkin köpek Mamalarına birşey diyemem kullananlara sormak Lazım...
« Son Düzenleme: 13 Temmuz 2009, 10:05:19 Gönderen: Gürkan GÜRSÜL »
Gürkan GÜRSÜL
1986 Kastamonu/Merkez
5447803700

....BENEK....                        O GERÇEK BİR FENOMEN

Çevrimdışı Ekrem YENİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • Daday/ Kastamonu Samsun
« Yanıtla #40 : 16 Temmuz 2009, 12:00:10 »
Aslınd mamaya başlarken ümitli idim, yerli malı dedik ama, yavruda gelişim yok, takviyelerle gidyoruz, mama bitmek üzere ii bi mama ile değişmeyi düşünüyorum, yavru için kullanacak varsa tavsiye etmem, yetişkin mamamsını bilmiyorum. selamlar
1976-Daday / KASTAMONU

Çevrimdışı M.Emin OLGAÇ

• Müdavim Üyemiz
  • (Keklik Uzmanı)
« Yanıtla #41 : 18 Temmuz 2009, 14:41:13 »
yavruyu bilemem ama yetişkin köpeklerimde kullanıyorum. bir sorun yok kullanmayada devam edeceğim.tüy yapısından ve enerjik olduklarından beslendikleri belli. herkes dilediğini kullanır netice itibariyle ekonomik durum ve tercihler nedeni ile farklılıklar olabilir. yeni sipariş verdim üretim başlamış demekki.
  • Üzümlü MKE çifte (71)
  • İngiliz Setter (MARKO)

Çevrimdışı Tuncay ÇAVUŞ

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #42 : 18 Temmuz 2009, 15:27:35 »
Epagneul Breton 8 aylik kopegim var. Yavru mamasini ben de begenmedim. Diski kotu, hayvan iki gunde bir ihsal ve en kotusu gelisim durumu iyi degil. Birkac paket kullandim, mamalar duruyor evde.. Ama yetiskinini begenen cok.
Tuncay ÇAVUŞ
1985 İSTANBUL

Avlarım İçin Buraya Tıkla

Çevrimdışı Taner YARIMAY

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #43 : 19 Temmuz 2009, 20:12:14 »
bu  temiz  mama işinde  var bir çapanoğlu ama hayırlısı  bakalım  ilerde kokusu çıkar mutlak

1974  BARTIN
TANER YARI

Çevrimdışı Murat AKGÜN

• Free Üye
  • *
« Yanıtla #44 : 10 Eylül 2009, 16:54:57 »
ben devamlı temiz mamanın kennel, bona cibo, pupy, petikare  mamalarının yavruda ve yetişkinde etkisi süper köpekler  severek yiyor ve kakaları normal olması gerktigi gibi tüyler parlak ..ve birde mama çok taze geliyo beklemiş havası yok...herkese selamlar..
Murat AKGÜN
1981-ısparta/Yalvaç cep: 0 533 212 42 22     

Çevrimdışı Barış BATTAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #45 : 14 Eylül 2009, 20:27:39 »
sportmix mamayı geçen gün istanbulda metrocity alışveriş merkezinde bir petshopa sordum ellerinde olduğunu ancak içindeki tatlandırcılardan dolayı köpeğin çok iştahlı yediğini ama yediği kadar etkili olmadığını anlattılar bende kullandım yerken çok iştahlı yiyodu hatta mama kabını da yiyecek zannediodum ama çokta etkili olduğu kanısında deilim bu mamayı da denemek istiyorum hatta hem yavrus hemde yetişkin köpeğim için spariş verdim umarım bi aksilikle karşılaşmayız

Barış BATTAL
1980 SAKARYA
İSTANBUL

Çevrimdışı Salih CANDIR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #46 : 14 Eylül 2009, 20:52:51 »
veteriner kardeşi olarak arkadaşlar bu konuda size net ve garanti bir açıklama yapabilirim temizmama sirketinin mamalarından en çok bonocibo mamayı tercih edebilirim size dğerlerini hiç denemedik abim bile bu sirketten alıs veriş yapıyor fiyatları cok uygun ama daha da iyisi kargonun cok hızlı oluşu şiddetle öneririm ama su acıklamayıda yapayım eskıden balık eti olarak hamsi kullanıyolardı sanırım şimdi ise sardalya kullanıyolar tadı değişti hamsiyle sardalyanın tadı arasındaki farkı biliyosunuzdur
« Son Düzenleme: 14 Eylül 2009, 20:55:45 Gönderen: Salih CANDIR »
Salih CANDIR 1984 ANTALYA

DİA

Çevrimdışı Gürkan GÜRSÜL

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK TEDAVİSİ OLMAYAN BİR HASTALIKTIR...
« Yanıtla #47 : 08 Ekim 2009, 08:36:32 »
Bonacibo Mamaları'nın pappy yavru maması olanını kullandım köpeğe hiçbir etkisi olduğunu söyleyemem gelişime hiçbir faydası olmadı kimseye tavsiye etmem...Dışkı az bırakıyor Koku yok bu gibi sorunları yok ama gelişime faydasını görmedim.
Ancak Yetişkin köpek Mamaları ya da Yüksek enerjili olanları Nasıldır bilmiyorum kullanan varmı tavsiye edermisiniz ? ? ?
« Son Düzenleme: 08 Ekim 2009, 08:44:27 Gönderen: Gürkan GÜRSÜL »
Gürkan GÜRSÜL
1986 Kastamonu/Merkez
5447803700

....BENEK....                        O GERÇEK BİR FENOMEN

osman özay15

• Ziyaretçi
« Yanıtla #48 : 11 Ekim 2009, 13:06:50 »
BEN BONACİBO PUPY KULLANIYORUM ÇOK MEMNUNUM .YAVSİYE EDERİM

Çevrimdışı Ergin KIRAY

• Free Üye
  • *
  • Özü sözü doğru olanlayım
« Yanıtla #49 : 11 Ekim 2009, 13:52:00 »
BONA CİBO YU  iki farklı yerden aldım ikiside kokusu ve şekli farklı çıktı zannedersem her zaman aynı şekilde üretilmiyorlar
aynı olay biopet mamadada olmuştu herzaman aynı şekil ve kalitede olmaya biliyorlar ilk aldığım bona cibo puppy hıgh enerj daha yağlı parlak görünümdeydi aliminyumu vakumluydu delince paket gevşiyor ikinci aldığımı internetten temiz mamadan aldım aliminyum folyalar iyi vakumlanmamış mamanın şekli yuvarlak ve parlak yağlı görünüm yoktu köpekler yiyor ama renk koku şekil farklılıkları tedirgin ediyor insanı herzaman aynı hammadde kullanılmıyormu acaba yada ben ucuz mama aramakla hatamı ediyorum bu fiata kalitesine güvenebileceğimiz bir mama bulamayacakmıyız Sağlıklı köpekler Sağlıklı avlar diliyorum selamlar
Ergin Kıray 1969 Lüleburgaz 0535 550 6456