Gönderen Konu: Kamuflajlı kaplama bandı  (Okunma sayısı 12163 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Kamuflajlı kaplama bandı
« Yanıtla #25 : 07 Ocak 2016, 15:19:57 »
hi , friend, we see you open a case,sorry make you worry about the delivery, we have extend protect time by 30days .could you wait in few days more again?if you agreed that and trust me please help me kindly cancel this case now,if you want you can open again. thx for understanding
para iadesi talep ettim ilk bunu yazdı sonra asagıdakı mesajı attı
Dear customer,
Thanks for your letter.
could you wait 7 days again , after that still nothing we can refund you or reship your parcel as your choice.
And we will extend the delivery date for you,don't worry!
1992 HATAY

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #26 : 07 Ocak 2016, 15:21:37 »
çeviri yaptım ama cok saglıklı değil tek anladıgım bıze guven 1 hafta daha bekle dedıgı..
1992 HATAY

Çevrimdışı Oktay KEMAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 10 Ocak 2016, 22:39:26 »
Bazen ürünler geç gelebiliyor. Sitedeki ürün sipariş bilgisinde yer alan gönderi takip numarasını (Shipping veya Tracking ID) kopyalayıp aşağıdaki PTT sitesine yapıştırıp sorgu yapın.

http://www1.ptt.gov.tr/tr/interaktif/kayitliposta_yeniweb221214.php

Ürün Türkiyeye geldi ise nerede olduğunu görebilirsiniz. Bu raporda bazen ''Alıcıya ulaşamadık'' gibi bilgi oluyor siz de bu numara ile gidip PTT'den ürünü teslim alabilirsiniz. Eğer çıkmadıysa ''Buyer Protection'' süresi geçince (son cevabında 30 gün sonra) paranızı iade edecektir.

Slm.
Oktay
1977 İstanbul

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 10 Ocak 2016, 23:59:58 »
oktay bey merhaba geri sayım uzatıldı ve sipariş vereli 46 gün oldu sipariş koduyla arama yaptım türkiye havalimanına indi diyor geçtiğimiz aralık ayında, ama ptt sorgusunda çıkmıyor  ptt müşteri hizmetlerini aradım takip no değil barkod no lazım dedi bende satıcıdan barkod no istedim cevap vermiyor vaziyet bu...
1992 HATAY

Çevrimdışı Oktay KEMAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 19 Ocak 2016, 00:06:18 »
oktay bey merhaba geri sayım uzatıldı ve sipariş vereli 46 gün oldu sipariş koduyla arama yaptım türkiye havalimanına indi diyor geçtiğimiz aralık ayında, ama ptt sorgusunda çıkmıyor  ptt müşteri hizmetlerini aradım takip no değil barkod no lazım dedi bende satıcıdan barkod no istedim cevap vermiyor vaziyet bu...

Merhaba Muhsin Bey,

Hala ulaşmadığına üzüldüm. Eğer PTT sitesinde arama yapınca Türkiye havalimanına indi diyorsa ürün PTT'de olabilir. Bence vaktiniz varsa  PTT'ye uğrayıp orada bu elinizdeki sipariş no ve sizin siminiz ile sorgulatın. Bu arada bu geri sayım süresi sonunda satıcı size ya paranızı iade eder ya da yeni ürün gönderir.

1977 İstanbul

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 19 Ocak 2016, 17:33:35 »
merhaba oktay bey satıcı cevap yazmıyor ve açık anlaşmazlık süresi de bitti ama param iade olmadı halen teslim bekleniyor diyor ne müşteri hizmetleri numarası var ne başka bir muhatap ptt de isimden sorgulamıyor bende bankamı aradım bugün, vaziyeti açıklayan ve ekte sanal dekontu olan fax istediler dolandırıcılık kapsamında değerlendirilecekmiş o şekilde paramı belki alabilirim ki 3 ay önce ödediğim 40 lira da umrumda değil artık açıkçası ama istiyorum ki bu kadar da rahat olmasın sorumluları...
1992 HATAY

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 20 Ocak 2016, 16:17:29 »
bugün bankaya fax çektim ve şikayette bulundum 1saat sonra ürünler elime ulaştı fakat 8 bant yerine 4 bant gelmiş ve talep ettiğim desenler değil.Bankayı arayıp şikayetimi geri çektim şimdi.Aliexpress sayfasına girdim satıcı mesaj atmış özür dilemiş dilersen yenisini yollarım şikayet etme demiş bende hiç eksik ve hatalı ürün teslim aldığımı söylemedim tamam kabul ediyorum dedim.Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum???(dilekçem işleme konulmadan geri çektim ürünün 1 saat sonra gelmesi tesadüf satıcının şikayet etme demesi daha önce ona şikayet edeceğimi belirtmemden kaynaklı)
« Son Düzenleme: 20 Ocak 2016, 16:20:03 Gönderen: Muhsin UYSAL »
1992 HATAY

Çevrimdışı Elver ENGİN

• AvlakForum Üye
  • *
  • Amaç spor
« Yanıtla #32 : 20 Ocak 2016, 16:25:15 »
Aliexpresste olumsuz bir yorumun ucu yok sonuçları satıcı için dükkan kapatmaya gider
Bende dün meraktan iki tane aldım
0.91$ dan aldık bakalım ne gelicek

TURKCELL T50 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

• YILDIZ SPZ-ME
  • ÖZKANLAR FX17
1976 İZMİR KARŞIYAKA ÖRNEK AVCILAR DERNEĞİ

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 22 Ocak 2016, 23:16:44 »

1992 HATAY

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 22 Ocak 2016, 23:19:03 »
tufegimi kapladim sizinle paylasmak istedim malzeme yapiskanli degil ozelligi sadece kendine yapismasi sararken pay birakiyorsunuz ve kendi ustune yapisarak tutunuyor sokunce iz felan kalmiyor yani..
1992 HATAY

Çevrimdışı Oktay KEMAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 27 Ocak 2016, 11:06:31 »
bugün bankaya fax çektim ve şikayette bulundum 1saat sonra ürünler elime ulaştı fakat 8 bant yerine 4 bant gelmiş ve talep ettiğim desenler değil.Bankayı arayıp şikayetimi geri çektim şimdi.Aliexpress sayfasına girdim satıcı mesaj atmış özür dilemiş dilersen yenisini yollarım şikayet etme demiş bende hiç eksik ve hatalı ürün teslim aldığımı söylemedim tamam kabul ediyorum dedim.Bu konuda yorumlarınızı bekliyorum???(dilekçem işleme konulmadan geri çektim ürünün 1 saat sonra gelmesi tesadüf satıcının şikayet etme demesi daha önce ona şikayet edeceğimi belirtmemden kaynaklı)

Ürünlerin sonunda size ulaştığına sevindim Muhsin Bey.

Bu Aliexpress'teki değerlendirme işlerine çok önem veriyorlar ve yenisini de yolluyorlar abi. Ben geçen bir mermi taşıma kemeri istemiştim. Yeşil yerine kahverengi göndermişlerdi. Durumu bildirince bana ''Lütfen negatif puan verme o sende kalsın ben hemen yenisini gönderiyorum'' dedi ve gerçekten de gönderdi :)

Başıma gelen bir diğer konu da eBay^den açık artırma ile çok ucuza bir Suunto saat kazanmıştım. Bu gönderi bana bir ay boyunca ulaşmayınca barkod numarasından önce USPS sitesinden sorguladım. Oradan 3 gün sonra Türkiye'ye iletildiğini gördüm. Yani ürün 27 gündür Türkiyedeydi. Sonra PTT sitesinden aynı barkod ile sorgulayınca Bahçelievler PTT'de olduğunu gördüm. Telefonla arayıp bilgi istediğimde önce bana böyle bi gönderinin olmadığını söylediler. Hemen soluğu orada aldım ve bu gönderi burada ve bunu bulacaksınız diye diretince çok geçmeden bulup getirdiler. Neden getirmediniz diye sorunca da biz 3 defa uğramışız ama yokmuşsunuz gibi bir yalan söylediler. Yorumu size bırakıyorum...

Slm.
Oktay 

1977 İstanbul

The following users thanked this post: Muhsin UYSAL

Çevrimdışı Muhsin UYSAL

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #36 : 27 Ocak 2016, 23:19:32 »
tesekkur ederim oktay bey eksik ve hatali aldigimi saticiya soyledim sonra tmm yenisini yollicaz bengenmediyseniz dusuk puan vermeyin begendiyseniz 5 yildiz verin gibi bisey soyledi bende tmm dedim ne zaman gelir bilinmez tabi ama ben sunu anladim sorun onlarda degil ptt de cunku bende siparis koduyla sordurdugumda turkiye ye vardi diyordu ama 3 ayda elime ulasti demekki ptt de bekliyormus ve aradigimda ptt barcod lazim isim soyisim tc den cikmaz dedi elim kolum baglandi benimde siz subeye gitmissiniz ama ben hangi subede bilmiyorum ki gideyim ptt oldu olasi boyleydi zaten adrese getirmiyor subede depoya atip birakiyor gidip sorarsan alirsin yoksa umursamiyorlar velhasil ugrasmaya degmez bulasmam bidaha :)
1992 HATAY