Gönderen Konu: Polly Boot Galaxy Rigger G 601 Haki Su Geçirmez Konçlu -40 Yünlü Kışlık Av Çizme  (Okunma sayısı 14230 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
arkadaşlar bu bot hakkında bilgisi olan yada tavsiye edebileceği bir çizme var mı

« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 20:21:37 Gönderen: Kemal YILMAZ »
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Ahmet ARIKAN

• Müdavim Üyemiz
  • Burdurlu
    • ahmet arıkan
içi yünlü olmayan düz modelini kullanıyorum. Polymer maddeden yapıldığı için soğuk havalarda diğer lastik çizmeler gibi sertleşmiyor. Kalıbının büyüklüğüne göre hafif ve esnek. Sadece biraz fazla terletiyor. Diğer türlü gayet memnunum.
  • Yıldız Elegant A3 TME
  • Akkar Churchill 812
  • Retay Masai Mara Bronze Pure
  • Çifsan ÇSP 555
Ahmet ARIKAN
1987-Burdur / Yeşilova

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
  • Bazıları sürat sever....
    • izmirchoketube
Yürüyeceksen tavsiye etmem ...Ben düz modelini kullanıyorum terletme harici sıkıntı yok kış için gümede ördek beklerken üşümeyim diye polly botun termal çorabını kullanmak için aldım ama daha kullanmak nasip olmadı...
Rastgele ustam..
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
içi yünlü olmayan düz modelini kullanıyorum. Polymer maddeden yapıldığı için soğuk havalarda diğer lastik çizmeler gibi sertleşmiyor. Kalıbının büyüklüğüne göre hafif ve esnek. Sadece biraz fazla terletiyor. Diğer türlü gayet memnunum.

bilgilendirme için teşekkürler ahmet kardeşim, bota göre sence nasıl

Yürüyeceksen tavsiye etmem ...Ben düz modelini kullanıyorum terletme harici sıkıntı yok kış için gümede ördek beklerken üşümeyim diye polly botun termal çorabını kullanmak için aldım ama daha kullanmak nasip olmadı...
Rastgele ustam..

ustam yeri geldiğinde suya girmek gerekiyor bot benim için herzaman iyi ama bazen sulu ortamlarda bot problem oluyor bilirsin
yürüyüş için sende ki nasıl terletme sorunu dışında rahatlık olarak vb.....
sence bot mu çizme mi yürüyüşte şahsen ben alışık olduğum için bot bana gayet normal geliyor ama
« Son Düzenleme: 11 Aralık 2013, 20:56:44 Gönderen: Kemal YILMAZ »
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
Duz modelini kullaniyorum gayet memlunum yunluye bence gerek yok ama bura fethiye onuda goz onunde bulundurun.
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
Duz modelini kullaniyorum gayet memlunum yunluye bence gerek yok ama bura fethiye onuda goz onunde bulundurun.

bilgilendirme için teşekkür ederim
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
    • izmirchoketube

ustam yeri geldiğinde suya girmek gerekiyor bot benim için herzaman iyi ama bazen sulu ortamlarda bot problem oluyor bilirsin
sence bot mu çizme mi yürüyüşte şahsen ben alışık olduğum için bot bana gayet normal geliyor ama
[/quote]

Egede malum her yer makilik diken yürürken rahatsız ediyor keklikte de ben kullanıyorum polly botu.Esasında senin oralarda yünsüz botu iş yapar  gevenlik tiken vs var bacakları korur. Çiğ vs çok olunca da ıslanmıyosun ..yazın ve sonbaharın belli zamanlarında bot. Çiğ  yağmur ve sulak yerlerde çizme ...Ama çizmenin çifti tek bot ağırlığında..
Rastgele ..
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!

Egede malum her yer makilik diken yürürken rahatsız ediyor keklikte de ben kullanıyorum polly botu.Esasında senin oralarda yünsüz botu iş yapar  gevenlik tiken vs var bacakları korur. Çiğ vs çok olunca da ıslanmıyosun ..yazın ve sonbaharın belli zamanlarında bot. Çiğ  yağmur ve sulak yerlerde çizme ...Ama çizmenin çifti tek bot ağırlığında..
Rastgele ..

eyvallah bir tane alalım bakalım
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ

2010 yılından beri aynı çizmenin içi yünsüz düz modelini bek ve çulluk avlarında kullanıyorum ve çok memnunum... Daha pahalı olan hafif alternatiflerine göre tabanının kalın ve dişili olması delinme ve yırtılma gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Çevremdeki kişilere şiddetle tavsiye ediyorum.... Piyasa fiyatı düz olan için şuan sanırım 50-60 TL civarında....
Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

Çevrimdışı Faruk ÖSTLÜER

• Müdavim Üyemiz
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE....
Kemal abi bende düz modelini kullanıyorum 4-5 senedir sadece yağışlı havalarda kullanıyorum hafifliği yer tutuşu falan süper daha önce bunun 2-3 katı DAM çizme bana 2 yıl dayanmıştı :D ona kıyasla süper bek avları için düşünüyorsan yalıtımlı çizme bakalım sana 800 yada 1000 gr thinsulete kadar ayakların kupkuru kalır..Polyy nin fabrikasıda burada istersen fiyatı buradada sorarız..
Faruk ÖSTLÜER MANİSA 1980 0535 563 09 87

image hosting

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!

2010 yılından beri aynı çizmenin içi yünsüz düz modelini bek ve çulluk avlarında kullanıyorum ve çok memnunum... Daha pahalı olan hafif alternatiflerine göre tabanının kalın ve dişili olması delinme ve yırtılma gibi problemleri ortadan kaldırıyor. Çevremdeki kişilere şiddetle tavsiye ediyorum.... Piyasa fiyatı düz olan için şuan sanırım 50-60 TL civarında....
bilgilendirme için sağol taşkın ustam keklikte hiç denedin mi sende ki çizmeyi
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 20:30:24 Gönderen: Kemal YILMAZ »
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
Kemal abi bende düz modelini kullanıyorum 4-5 senedir sadece yağışlı havalarda kullanıyorum hafifliği yer tutuşu falan süper daha önce bunun 2-3 katı DAM çizme bana 2 yıl dayanmıştı :D ona kıyasla süper bek avları için düşünüyorsan yalıtımlı çizme bakalım sana 800 yada 1000 gr thinsulete kadar ayakların kupkuru kalır..Polyy nin fabrikasıda burada istersen fiyatı buradada sorarız..

yünsüz olanı kafi olur gibi uzun yürüyüşlerde özellikle keklikte nasıl olur ağırlık olarak botu geçmediği müddetçe sorun yok hergün botla haşır neşirim ayak alışık ağırlığa :D
« Son Düzenleme: 12 Aralık 2013, 20:48:14 Gönderen: Kemal YILMAZ »
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Muhammet DÖNMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • "Eğitimin gerçek amacı uyandırmaktır."
valla bende tam bu markadan bot almayı duşunuyodum yunlu olsun istiyorum hem sıcak tutsun hemde ustden baglama imkanı var diye hem keklik hemde çullukda kullanmak için.şimdi bunun ustden baglamalı ve içi yunlu mu alsak daha iyi ve sağlam olur yoksa digerini mi.
  • Ataneo 12
  • Stoeger m2000
  • Pointer & Drahtaar
Muhammed DÖNMEZ
1986 KÜTAHYA-İZMİR
laboratuvar teknikeri

Çevrimdışı Muhammet DÖNMEZ

• Müdavim Üyemiz
  • "Eğitimin gerçek amacı uyandırmaktır."
demar ve polly bott kıyaslanırsa durumları nedir bilen bi arkadaşımız yardımcı olabilir mi.alışveriş yaptıgım yerde demar varmış.
  • Ataneo 12
  • Stoeger m2000
  • Pointer & Drahtaar
Muhammed DÖNMEZ
1986 KÜTAHYA-İZMİR
laboratuvar teknikeri

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
valla bende tam bu markadan bot almayı duşunuyodum yunlu olsun istiyorum hem sıcak tutsun hemde ustden baglama imkanı var diye hem keklik hemde çullukda kullanmak için.şimdi bunun ustden baglamalı ve içi yunlu mu alsak daha iyi ve sağlam olur yoksa digerini mi.

ibre yünsüz olandan yana ama
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Osman LİMAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kemal abi ben daha önce orion tulumunu kendime çizmesinide bir arkadaşıma aldım. tulumu deneme imkanım olmadı sadece arasıra canım sıkılınca evin içinde giyiyorum. ama arkadaşıma aldığım içi boş boğazlı çizmeyi bugün arkadaşım giydi (bu arada şimdi ortalama 40 cm kar var) biraz terlettiğini söyledi.
ben bugün kendim dahil toplam 4 adet konçlu(boğazlı) haki renk çizme siparişi verdim. ben ayrıca termal iç çorap aldım.
şimdi sana diyeceğim içi boş olanından bi adet al herzaman kullanabilirsin..bek avı yapacaksan içine bi termal çorap al bekte  kullan.
  • Huğlu 401 b
  • Sarsılmaz charles daly
  • Vursan 92a
  • Drahtar (dişi),pointer(erkek)
Osman LİMAN
1980 Karaman
Artık ANAMUR...

Çevrimdışı Fevzi KALAYCIK

• Müdavim Üyemiz
değerli dostlar sezon başında bir av dergisinin kampanyasından kazandığım polly botun  konçlu içi düz olanını kullanıyorum.degerli arkadaşların dediği gibi biraz fazla terletiyor ama rahatlık  ve kullanım yönünden cok iyi.aynı özellikte Avrupa cizmelerden cok üstün ve çokta hesaplı.almanızı tafsiye ederim.markanın kendi şatış siteside mevcut.
Fevzi KALAYCIK
1978 malatya darende
GECELER ŞAHİTLİK ETMEZ

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
Kemal abi ben daha önce orion tulumunu kendime çizmesinide bir arkadaşıma aldım. tulumu deneme imkanım olmadı sadece arasıra canım sıkılınca evin içinde giyiyorum. ama arkadaşıma aldığım içi boş boğazlı çizmeyi bugün arkadaşım giydi (bu arada şimdi ortalama 40 cm kar var) biraz terlettiğini söyledi.
ben bugün kendim dahil toplam 4 adet konçlu(boğazlı) haki renk çizme siparişi verdim. ben ayrıca termal iç çorap aldım.
şimdi sana diyeceğim içi boş olanından bi adet al herzaman kullanabilirsin..bek avı yapacaksan içine bi termal çorap al bekte  kullan.

teşekkürler osman  kardeşim sağol

değerli dostlar sezon başında bir av dergisinin kampanyasından kazandığım polly botun  konçlu içi düz olanını kullanıyorum.degerli arkadaşların dediği gibi biraz fazla terletiyor ama rahatlık  ve kullanım yönünden cok iyi.aynı özellikte Avrupa cizmelerden cok üstün ve çokta hesaplı.almanızı tafsiye ederim.markanın kendi şatış siteside mevcut.

fevzi bey sağolun bilgilendirme için
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
yünsüz olanından ve termal çoraptan sipariş verdim umarım memnun kalırım
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Serkan ÇİMEN

• Müdavim Üyemiz
    • izmirchoketube
http://www.mekapshop.com/Polly-Boot-is-guvenligi-cizmesi

Hayırlı olsun Kemal ustam ...Belki almak isteyen arkadaşlar olur düşüncesiyle linki paylaşayım dedim.

Hayırlı Cumalar
Sarsılmaz SAR-9 9x19
Sarsılmaz K2-45 45 Acp
Ata Turqua 308 win
Browning A500
Breton Çakır

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
sağolasın serkan ustam cumanız müberek olsun
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Zafer ATASOY

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
    • C:\Documents and Settings\Administrator\Desktop\329CANON\IMG_2885.JPG
Kemal  abi serkanın  paylaştığı  linkteki   botlardan  boğazlı  içi  tüysüz  olanı  bende  geçen  yıl adım  bizim  yaptığımız  avları  takip  ediyorsun  keklik  çulluk  devamlı  giyiyorum  on  numara  gönül  rahatlığıyla  tavsiye  ederim  çizmenin  ter yapmayanı  olmaz  sonuçta  naylon  ve  hava  alamıyor  ayak  dolayısıyla  ter  yapıyor  ama  en  azından  su  alma  riski  ve  ağırlığı  yok
Zafer ATASOY
TRABZON 1983

Çevrimdışı Kemal YILMAZ

• Müdavim Üyemiz
  • Şehit oldu!
Kemal  abi serkanın  paylaştığı  linkteki   botlardan  boğazlı  içi  tüysüz  olanı  bende  geçen  yıl adım  bizim  yaptığımız  avları  takip  ediyorsun  keklik  çulluk  devamlı  giyiyorum  on  numara  gönül  rahatlığıyla  tavsiye  ederim  çizmenin  ter yapmayanı  olmaz  sonuçta  naylon  ve  hava  alamıyor  ayak  dolayısıyla  ter  yapıyor  ama  en  azından  su  alma  riski  ve  ağırlığı  yok

eyvallah zafer kardeşim yünsüz olandan siparişi verdim inşallah bende memnun kalırım
« Son Düzenleme: 13 Aralık 2013, 15:23:35 Gönderen: Kemal YILMAZ »
Kemal YILMAZ
1975 KONYA- ŞEHİT OLDU

Çevrimdışı Emrah GİRGİN

• Müdavim Üyemiz
  • Emrah GİRGİN
hangi siteden sipariş verdiniz link varmı ürünün.

jpg image hosting
Emrah Girgin
DENİZLİ-ÇİVRİL
...İnanmak yağmur duasına giderken şemsiyeyi yanına almaktır...

Çevrimdışı Mahmut ÇETİN

• Müdavim Üyemiz
  • Böyle Bir Kara Sevda...
Serkan kardeşim vermiş linki ama tekrarlıyalım madem
http://www.mekapshop.com/Polly-Boot-is-guvenligi-cizmesi
Ucuz yollu aldım ben aman almaz olaydım ayaklarım donuyor, e mecbur kalkıp dolanmak gerekiyor en fazla 30 dk da bir ne avın zevki kalıyor ne bişeyin. Siparişi yapıştırmak lazım varsın terletsin üşütmesinde.
1981 Burdur
EY RABBIM
IMAN ILE ÖZÜMÜZÜ, HAYAT ILE YÜZÜMÜZÜ 
EDEP ILE SÖZÜMÜZÜ, KUR'AN ILE ÖMRÜMÜZÜ HAYIRLI EYLE