Gönderen Konu: akdaş otomatik seçiminde yardım  (Okunma sayısı 22272 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı M.Ziya DONMA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: akdaş otomatik seçiminde yardım
« Yanıtla #25 : 21 Ocak 2015, 04:47:42 »
akdaş 212 w modelinide bayii bir arkadaşım gösterdi burdan baktım izlenimlerim müşteri memnuniyetini gösterdi tüfeğide inceledim beğendim ve siparişimizi verdik bizim 130 bin nüfuslu ilçede siftah benden olacak bakalım inşallah allah utandırmaz akdaş tüfek sanayiden ismail beylede görüştük haftaya pazartesi elimizde olacak inşallah tüfeği inceleme şansım olmadığı için ama akdaş silahın bana verdiği güvence ve itimata istinaden aldım diyelim
Hayırlı olsun Ahmet bey güle güle kullanın... ama bişey söylemeden  edemicem, valla sayenizde sizin ilçenin nüfusunu ezberledim 😊
Şaka bir tarafa 80 bin nüfuslu ığdırda da ilk ben alıcam sanırım 😊
1985-Ceyhan

Çevrimdışı Ender UYSAL

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #26 : 21 Ocak 2015, 11:32:45 »
s.a ahmet bey sezon başlamadan  akdaş ak 212 aldım herhangi sıkıntıile karşılaşmadım saglam bir tüfek yapmış sadık usta bu arada bende havzalıyım.hayırlı olsundiyelim.
« Son Düzenleme: 21 Ocak 2015, 11:35:28 Gönderen: Ender UYSAL »
  • Baikal IZH 43 em 1C SxS
  • St Etienne çifte 16 cal 76 namlu
  • Deutsch Kurzhaar (OSKAR)
1978 SAMSUN

Çevrimdışı Musa DİKİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #27 : 21 Ocak 2015, 23:50:20 »
Abicim dediğin tüfeği bende alıcam ben Konya da ikamet ediyorum fabrikası beyşehirde bugün aradım fabrikayı yanlış hatırlamıyorsam bana 1250 gibi bir fiyat çektiler moralim bozuldu. İnternette araştırdım aynı tüfeği 970 tl satan bayi buldum. 1000 tl ye 1100 e satan bayilerde var. O yüzden soruyorum Ahmet abi sen kaça aldım fabrikadan
1988 KONYA

Çevrimdışı Musa DİKİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #28 : 21 Ocak 2015, 23:52:06 »
Ayrıca 970 e satan bayi ve diğer bayilerde yanında kılıf, yağ, kayış ve temizleme aletleri adı aklıma gelmedi şimdi onları hediye veriyor. Kargo da onlara ait
1988 KONYA

Çevrimdışı Musa DİKİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #29 : 22 Ocak 2015, 17:59:07 »
Hayırlı uğurlu olsun abi. Kazasız belasız bol avlar. Abi tüfek geldikten sonra da deneme atışlarından falan sonra da görüşlerini yazarsan sevinirim bende alacağım bilgi olur.
1988 KONYA

Çevrimdışı Musa DİKİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #30 : 22 Ocak 2015, 20:33:26 »
Abi ben konya merkezdeyim fabrikası bana bir saat beyşehirde ama ben insanlardan soğudum bana telefonda 1275 fiyat çektiler. Çeşitli bayilerde fiyatlar 990 1000 1100 bana bayilerden alın o zaman diyor telefondaki kadın bayiler toplu aldığı için uygun alıyor diyor bende kadına onlara zararına mı satıyorsunuz dedim bi piyasanın ortalamasını yapın bari ayıp yok yapamıyorsanız perakende satmayın mail attım zaten dönen olmadı. Yani düşünün bu tüfeğin maliyetini bayilerede onlar satıyor zararına satcak halleri yok bayiler ortalama 1000 tl ye satıyor fabrika perakende 1275 tl ye satıyor bu kadar ayıp olur o yüzden almayacağım.
1988 KONYA

Çevrimdışı Ömer ÇELEBİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #31 : 22 Ocak 2015, 20:44:56 »
     Musa 1275 olan gravürlü olanın fiyatı, standart olan 1000-1100 tl civarında.

1984 Ankara

Çevrimdışı Musa DİKİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #32 : 23 Ocak 2015, 00:26:47 »
evet abi 1275 olan ak 212-el ama yarın arycam ak 212-w modelinin fıyatınıda sorucam uçurum olursa bayilerle arasındaki fiyat farkı bence küfürü hak ettiler sizleri bilgilendireceğim.
1988 KONYA

Çevrimdışı Ömer ÇELEBİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #33 : 23 Ocak 2015, 00:56:31 »
evet abi 1275 olan ak 212-el ama yarın arycam ak 212-w modelinin fıyatınıda sorucam uçurum olursa bayilerle arasındaki fiyat farkı bence küfürü hak ettiler sizleri bilgilendireceğim.

Ben bu şekilde konuşmanı tasvip etmiyorum,küfrü hak ettiler ne demek

1984 Ankara

Çevrimdışı Musa DİKİCİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #34 : 23 Ocak 2015, 02:14:59 »
Ömer abicim tekrar oku yorumumu eğer bayilerin satış fiyatlarıyla fabrikanın satış fiyatı arasında uçurum varsa küfür ederim dedim ki varsa da edeceğim bu benim yorumum benim görüşüm. Yazık değil mi? Şimdi herkes interneti çok kullanıp araştırma yapamıyor. Fabrika bayilere satarken bi para kazanıyor. Bayiler o fiyatın üzerine bir fiyat koyup satıyor onlarda kazanıyor. Şimdi fabrikanın perakende satış fiyatı ile bayilerin satış fiyatının arasında uçurum olursa yani fabrika daha pahalıya satıyorsa oradan alan garibana yazık değil mi ? Telefonda müşteri temsilcisi bana diyor ki bayiler çok aldığı için ucuza alıyor o yüzden bayiler daha ucuza satabiliyor dedi. Bende ona dedim ki bayilere zararına mı verdiniz dedim sustu. Dedim zararına vermediniz herhalde niye susuyorsunuz bir piyasa araştırması yapın fiyatlarınızı dengeleyin uçurum olmasın dedim. Bunu yapıyorsanız perakende satışı kaldırın sadece bayilere satın dedim. Oraya gidip bilmeden araştırmadan tüfek alan garibanlara yazık dedim. Birde Ömer abicim şu var onuda yazdım yorumlara ben onlara sorduğum tüfek ak 212-el benim bayilerden baktığım tüfek ak 212_w imiş. Yanlış bakmışım dedim üsteki yorumumda. Ama yarın fabrikayı arayıp ak 212-w nin fiyatını soracam bayiler ortalama 1000tl ye satıyor bu tüfeği yarın fabrika bu dediğim tüfeğe örneğin 1200 tl gibi fiyat çekerse o zaman verir veriştiririm. Bu benim felsefem abi çünkü gerçekten internette falan fiyat araştırması yapmayı bilmeyen insanlar var oraya gidip beğenip parasını ödeyip alıp çıkan insanlar var yazık üzülüyorum eğer fiyat farkı çok oluyorsa. Ben Konyalıyım abi benim köyde ki Mehmet amcam ne bilsin araştırmayı gider bakar alır örneğin, anlatmak istediğim konuyu anlatabildiği mi düşünüyorum.
1988 KONYA

Çevrimdışı Ömer ÇELEBİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #35 : 23 Ocak 2015, 05:14:31 »
    Senin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum hevesini heyecanını da anlayabiliyorum. Yalnız bazı şeyleri yanlış anlamışsın tıpkı fiyat konusunu yanlış anladığın gibi, fabrikanın müşteriye doğrudan silah satmak gibi öncelikli bir gayesi yok.Fabrikadan almak istediğinde de ilk olarak bir bayiye yönlendirirler seni. Faturan orada kesilir tüfeğini teslim alırsın. Herhangi bir bayiye ulaşamıyorsan vs... o ayrı. Sen doğrudan İsmail beyle konuş lisanı münasiple, o sana yardımcı olur. Akdaş ve bir çok yerli firmamız kurumsallaşmış ciddi  firmalar kimseyi kandırmak gibi bir tutum içinde olmazlar emin ol.

1984 Ankara

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #36 : 23 Ocak 2015, 08:53:31 »
    Senin kötü niyetli olduğunu düşünmüyorum hevesini heyecanını da anlayabiliyorum. Yalnız bazı şeyleri yanlış anlamışsın tıpkı fiyat konusunu yanlış anladığın gibi, fabrikanın müşteriye doğrudan silah satmak gibi öncelikli bir gayesi yok.Fabrikadan almak istediğinde de ilk olarak bir bayiye yönlendirirler seni. Faturan orada kesilir tüfeğini teslim alırsın. Herhangi bir bayiye ulaşamıyorsan vs... o ayrı. Sen doğrudan İsmail beyle konuş lisanı münasiple, o sana yardımcı olur. Akdaş ve bir çok yerli firmamız kurumsallaşmış ciddi  firmalar kimseyi kandırmak gibi bir tutum içinde olmazlar emin ol.
''Akdaş ve bir çok yerli firmamız kurumsallaşmış ciddi  firmalar kimseyi kandırmak gibi bir tutum içinde olmazlar emin ol.''Siz bence bu sözünüzü bi daha düşünün şok yatağı yamuk namululu tüfeği gönderip üstüne sen bununla kurşun atıyor musun sorusunu sormak sence kandırmaya çalışmaktan başka nedir?
  • Ata NEO 12 Cal /66 Namlu
  • Deutsch Drahthaar - Tony
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #37 : 26 Ocak 2015, 09:15:28 »
''Akdaş ve bir çok yerli firmamız kurumsallaşmış ciddi  firmalar kimseyi kandırmak gibi bir tutum içinde olmazlar emin ol.''Siz bence bu sözünüzü bi daha düşünün şok yatağı yamuk namululu tüfeği gönderip üstüne sen bununla kurşun atıyor musun sorusunu sormak sence kandırmaya çalışmaktan başka nedir?

Gökhan Bey merhaba,

İsmail Bey ile ne görüştünüz bilemiyorum, ancak tüfeğinizdeki şok yatağının yamuk olduğundan eminseniz (ki hedefi vuramamanın bir nedeni budur) tüfeği fabrikaya gönderin; tamir edilsin veyahut namlu tamamen değişsin. Bir anlaşmazlık olabilir, teknik bilgi eksikliği olabilir, ancak kandırmaya çalışmak ifadesini bir daha düşünün. Az sayıda da olsa benzer sorun yaşadık ve sorunu tamamen çözüp müşterilerimize gerekli hizmeti sunduk.

Saygılarımla

İyi günler dilerim

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #38 : 26 Ocak 2015, 10:11:36 »
Gökhan Bey merhaba,

İsmail Bey ile ne görüştünüz bilemiyorum, ancak tüfeğinizdeki şok yatağının yamuk olduğundan eminseniz (ki hedefi vuramamanın bir nedeni budur) tüfeği fabrikaya gönderin; tamir edilsin veyahut namlu tamamen değişsin. Bir anlaşmazlık olabilir, teknik bilgi eksikliği olabilir, ancak kandırmaya çalışmak ifadesini bir daha düşünün. Az sayıda da olsa benzer sorun yaşadık ve sorunu tamamen çözüp müşterilerimize gerekli hizmeti sunduk.

Saygılarımla

İyi günler dilerim
Merhaba Ömer Bey ;
Tüfeği gönderecem ama malesef başka tüfeğim yok bu sebebten dolayı gönderemiyorum, artık sezon sonu gönderecem . Aralık 21 gibi  Konya'ya gelip ordan da fabrikanıza uğrayacaktım ama bazı sebeblerden dolayı bu planı iptal etmek zorunda kaldım.
Daha önce Mehmet Bey'le görüştüm bana malının arkasında olduğunu gerekli işlemlerin yapılacağını beyan etti, daha sonra beni Sadık Bey'e yönlendirdi, O da bana tüfekle kurşun atıp atmadığımı sordu kurşun atmıyorsam hatanın önemli olmadığını söyledi, fabrikaya davet etti herneyse zaten gelme işi yattı.
Benim size sorum şu hatanın olduğu görülüyor, kabul ediliyor ama müdahale edilmeden tüfek bana geri gönderiliyor. Sizce bu nedir?
Tüfeği gönderecem yapılır yada yapılmaz artık önemli değil yapılırsa satacam yapılmazsada yasal haklarım neyse onları araştıracam.
Sizede iyi günler.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 10:25:08 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Ömer AKDAŞ

• Free Üye
  • *
  • Yeminli Mütercim Tercüman AKDAŞ SİLAH
    • Akdaş Silah
« Yanıtla #39 : 26 Ocak 2015, 15:24:41 »
Gökhan Bey siz tüfeği taleplerinizi açıkça dile getirir şekilde gönderin ve gereken yapılsın. Daha sonra ne yapacağınıza elbet siz karar verirsiniz.

Sadık Usta ile ne konuştunuz elbet bilmiyorum, ancak şunu size söylemiş olabilir: Öncelik tek kurşun atışı ise özel şoksuz tek kurşun namluları her zaman daha iyi sonuç verir, şoklu standart av namlularında tek kurşun atışında minik sapmaların yaşanması daha olasıdır.

Her neyse, konuyu bilemiyorum. Umarım istediğiniz şekilde sonuçlanır.

Saygılarımla

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #40 : 26 Ocak 2015, 15:32:12 »
Gökhan Bey siz tüfeği taleplerinizi açıkça dile getirir şekilde gönderin ve gereken yapılsın. Daha sonra ne yapacağınıza elbet siz karar verirsiniz.

Sadık Usta ile ne konuştunuz elbet bilmiyorum, ancak şunu size söylemiş olabilir: Öncelik tek kurşun atışı ise özel şoksuz tek kurşun namluları her zaman daha iyi sonuç verir, şoklu standart av namlularında tek kurşun atışında minik sapmaların yaşanması daha olasıdır.

Her neyse, konuyu bilemiyorum. Umarım istediğiniz şekilde sonuçlanır.

Saygılarımla
Tüfeği en kısa sürede bi dilekçe ekinde gönderecem,küçük sapmalar 50 adımda pek küçük olmuyor ama her neyse tüfeği gözden çıkardığım için yapılasa da önemi yok zaten benden sonra ki hayrını görür. İyi günler.
« Son Düzenleme: 26 Ocak 2015, 15:33:25 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #41 : 26 Ocak 2015, 19:27:59 »
tüfeği sezon sonu göndercem başka tüfeğim yok diyorsunuz????? çalışmayan bir tüfek sezon bitinceye kadar ne işinize yarar ki?
Ahmet bey sanirim anlamadiniz tufek calismiyor demedim, ust namlu nisanladigin hedefin sag ust kusmini vuruyor. Bunuda sezon boyunca ust namluda bes no takarak gidermeye calistim aciklamam umarim yeterli olmustur.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Cengiz DUVA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #42 : 27 Şubat 2015, 13:48:45 »
slm.gökan kardeşim hala sen bu tüfeklemi ugraşıyorsun.tüfegin üretim hatasını kabul ediyorlar we sen bunu fabrikaya gönderdin aynen geri gönderdiyseler.sana tafsiyem nam olsun kar olamasın hurdacıya wer gitsin.git bir tek kırma bile olsa al.şuraya bakarmısın adamın hatalı ürettigi tüfegi aldın diye suçlu sensin.çooook yazıkkk
1970 İZMİR

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #43 : 27 Şubat 2015, 15:48:34 »
slm.gökan kardeşim hala sen bu tüfeklemi ugraşıyorsun.tüfegin üretim hatasını kabul ediyorlar we sen bunu fabrikaya gönderdin aynen geri gönderdiyseler.sana tafsiyem nam olsun kar olamasın hurdacıya wer gitsin.git bir tek kırma bile olsa al.şuraya bakarmısın adamın hatalı ürettigi tüfegi aldın diye suçlu sensin.çooook yazıkkk
Bugün tekrar verdik kargoya dilekçe yazdım gönderilen ayıplı/kusurlu malın değiştirilmesi yada paramın iadesi diye eğer yine yapmazlarsa bir defa tekrar gönderip yasal  hakkım neyse onu kullanacam, bundan sonra yerlıye tövbe ettim hurda bi avru alıp kullanacam. Bizim yerlilerin hepsine bin basar.
« Son Düzenleme: 27 Şubat 2015, 15:49:37 Gönderen: Gökhan AKDOĞAN »
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

The following users thanked this post: Selim UYGUN

Çevrimdışı Ömer ÇELEBİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #44 : 27 Şubat 2015, 16:30:39 »
Bugün tekrar verdik kargoya dilekçe yazdım gönderilen ayıplı/kusurlu malın değiştirilmesi yada paramın iadesi diye eğer yine yapmazlarsa bir defa tekrar gönderip yasal  hakkım neyse onu kullanacam, bundan sonra yerlıye tövbe ettim hurda bi avru alıp kullanacam. Bizim yerlilerin hepsine bin basar.

Gökhan bey, su an satışta olan 2. el bir benelli rafaelo var. Arkadaş unutmuş olacak ki ilan detaylarına değil de sayfanın devamına yorum olarak eklemiş tüfeğin bir hatadan ötürü hem kasası hem de namlusu değişmiş. Bahsettiğim tüfeğin fiyatı, markası, menşei malum.

1984 Ankara

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #45 : 27 Şubat 2015, 16:35:32 »
    Gökhan bey, su an satışta olan 2. el bir benelli rafaelo var. Arkadaş unutmuş olacak ki ilan detaylarına değil de sayfanın devamına yorum olarak eklemiş tüfeğin bir hatadan ötürü hem kasası hem de namlusu değişmiş. Bahsettiğim tüfeğin fiyatı, markası, menşei malum.
Bakın kendiniz söylüyorsunuz,İtalyadaki adam türkiyeye gönderdiği tüfeğinin arakasında ben türkiyedeki fabrikaya gönderdim namlu hatalı diye bana aynen geri gönderdiler, anladınız umarım. Bişeyler yazmadan önce kendinizi karşı tarafın yerine koyun bence.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimdışı Ömer ÇELEBİ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #46 : 27 Şubat 2015, 17:23:42 »
Bakın kendiniz söylüyorsunuz,İtalyadaki adam türkiyeye gönderdiği tüfeğinin arakasında ben türkiyedeki fabrikaya gönderdim namlu hatalı diye bana aynen geri gönderdiler, anladınız umarım. Bişeyler yazmadan önce kendinizi karşı tarafın yerine koyun bence.

Ben anladım da siz benim ne demek istediğimi anlamamışsınız. Avrupa tüfek alsanız da bu tür talihsizliklerle karşılaşabilirsiniz.Nereden bliyorsunuz bahsettiğim tüfeğin sorunu ne kadar sürdü, kim bilir sahibi kaç ay bekledi. Ben sizin tüfeğinizde hata yok demedim veya size mualif tavır takınmadım sorununuz özelinde.Muhakkak tüfeğinizde sevmediğiniz içinize sinmeyen bir durum var ki serzenişte bulunuyorsunuz. Benim takıldığım nokta tek bir tüfek yüzünden tüm yerli tüfekleri kötülemeniz.Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.

1984 Ankara

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #47 : 27 Şubat 2015, 18:19:24 »
       Ben anladım da siz benim ne demek istediğimi anlamamışsınız. Avrupa tüfek alsanız da bu tür talihsizliklerle karşılaşabilirsiniz.Nereden bliyorsunuz bahsettiğim tüfeğin sorunu ne kadar sürdü, kim bilir sahibi kaç ay bekledi. Ben sizin tüfeğinizde hata yok demedim veya size mualif tavır takınmadım sorununuz özelinde.Muhakkak tüfeğinizde sevmediğiniz içinize sinmeyen bir durum var ki serzenişte bulunuyorsunuz. Benim takıldığım nokta tek bir tüfek yüzünden tüm yerli tüfekleri kötülemeniz.Umarım sorununuz en kısa sürede çözülür.
Benimde serzenisimi siz anlamadiniz fabrika hatayi kabul etmesine ragmen tufegi o sekilde bana gondermesi.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #48 : 27 Şubat 2015, 19:21:55 »
hatayı kabul ettiler sonra sana geri gönderdiler al kullan diyemi ? bir tuhaflık var bu konuda ama tüfek hatalıysa sana neden geri göndersinler acaba yapıldı diye yollamasınlar anlamadım ya ömer bey açıklar sanırım
Ahmet bey keske fabrikaya gondermeden once size gonderseydim daha onceki tamir irsaliyrsiyle birlikte belki inanirdiniz, yapmayin Allah askina.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA

Çevrimiçi Gökhan AKDOĞAN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #49 : 27 Şubat 2015, 19:25:59 »
Bana soruyorlar sen bununla kursun atiyor musun diye bende dedim ki kiyamadigim icin atmiyorum bana verdikleri cevap o zman o kadar sapma onemli degil ve tufek bana geri gonderildi. Sezon boyunca ust namlu 5 numara sik takiliydi hatayi telafi etmek icin paramizla rezil bi sezon gecirdim tufekten sogudum buda cabasi oldu.
Gökhan AKDOĞAN
1988  / 0 RH (+)
Fethiye / MUĞLA