Gönderen Konu: Kral süperpoze çelik kasa yardım ?  (Okunma sayısı 3438 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mehmet AYAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kral süperpoze çelik kasa yardım ?
« : 25 Ocak 2015, 12:37:25 »
Kralın çelik kasa süperpoze 71 cm namlu boyu av tüfeğini sipariş verdim çift patlatma ve ağırlığından şikayetçi olanlar duydum bir de enjektor hatası veriyor diye enjektorsuz modelini aldım bu silah hakkındaki düşünceleriniz neledir teşekkürler...
« Son Düzenleme: 25 Ocak 2015, 13:03:23 Gönderen: Mehmet AYAN »
1987 Gümüşhane

Çevrimdışı Kenan ÖZKAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: Kral süperpoze çelik kasa yardım ?
« Yanıtla #1 : 25 Ocak 2015, 13:29:05 »
Bence en düşük huğlu al geçensene amcam pozesini aldı atmak nasip olmadı babaannem vefat etmişti tüfeğin işçiliği çok berbattı tüfeği omuzladım bant yamukdu şoklar berbattı kasanın içi berbattı tesviye yada cnc takım izi vardı boyası dandiktdi tüfeği temizledim kromu toz gibi bişeler vardı tüfek harbisi ile tel fırça diğer ıvır zıvırı ile temizledim silahın içi parmamıyordu huğlu da gördüm sarsılmazda ışıl ışıl birde torun almıştı arkadaşım onun tüfekte aynı bence kral torundan uzakdur he yok alıyım dersen onada bişe demem
_____SiVeR öLüMüNe SeVeR____ KeNaN ÖzKaN 1989 B Rh+ istanbul  SİVASLI YİĞİDO

Çevrimdışı Mehmet DİLSİZ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 25 Ocak 2015, 13:31:11 »
Alüminyun kasa kullanan arkadaşlar var şimdilik patlatmama ve enjektör arızası yaşamadılar, iş şansa kalmış
bencede böylesi bir tüfeği çelik kasa ve enjektörsüz alın hatta 66 namlu zira mesafeyi şoklare belirliyor artık

1976-D.Bakır

Çevrimdışı Sefa GÖKÇE

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 25 Ocak 2015, 13:35:34 »
Yaklaşık 4 yıldır kral queen otomatik kullanıyorum çokta menmunum pozezisini bilemem ama .
1993 ANKARA

The following users thanked this post: Adem YÜCELEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #4 : 28 Şubat 2015, 13:53:46 »
Mehmet bey ilk çıkan pozelerinde evet bu tür sorunlar yaşanıyordu Ramazan Aknarçay usta kendiside söyledi bunu zaten..ama yeni ürünlerinde ister ailminyum kasa ister çelik kasa olsun böyle bir sorun asla olmuyor ,sistemi değiştirmişler.kaç gram atarsanız atın her iki silahlada...4 yıldır filan böyle bir sorunla karşılaşmadık..2 yıl önce aliminyum kasa S.Pozesini aldım..şimdi yeğen kullanıyor 28,36gram ne bulursa atar..enjentör arızası ve çift patlatma yapmadı silah daha en ufak bir arızası yok..ben bu sezon çelik kasası aldım..en ufak bir sorun yok..iyikide almışım çok memnunum silahımdan..kesinlikle tavsiye ederim..içiniz rahat olsun.. ha torun deseydiniz bu aklnızı kurcalayan arızalar sık sık çıkar torunda..arkadaşımda var yılın 3,5 aynı fabrikada geçirir silah..
« Son Düzenleme: 28 Şubat 2015, 14:06:46 Gönderen: Şahin BİTEN »

Çevrimdışı Caner COŞAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 28 Şubat 2015, 14:09:48 »
mehmet bey bende kral çelik kasa kullanıp sattım kulladığım süre zarfında 2 defa çift patlama yapmıştı ama herzaman yapmadı fakat av performansı çok iyiyidi saçmayı güzel yakıyor krallın pozeleri tek sevmediğim yanı baya ağır olmasıydı 3500 gr civarlarında o yüzden satmıştım fiyatına göre fena sayılmaz  eğer bütçeniz elverirse 200 lira daha verip fias cesa fovorit modelini almanız ömür boyu kulnırsınız rastgele
1985
BURSA

Şahin BİTEN

• Ziyaretçi
« Yanıtla #6 : 28 Şubat 2015, 14:16:17 »
mehmet bey bende kral çelik kasa kullanıp sattım kulladığım süre zarfında 2 defa çift patlama yapmıştı ama herzaman yapmadı fakat av performansı çok iyiyidi saçmayı güzel yakıyor krallın pozeleri tek sevmediğim yanı baya ağır olmasıydı 3500 gr civarlarında o yüzden satmıştım fiyatına göre fena sayılmaz  eğer bütçeniz elverirse 200 lira daha verip fias cesa fovorit modelini almanız ömür boyu kulnırsınız rastgele

yenileri 3.350gr civarı..bendeki öyle..