Gönderen Konu: 2015-2016-20.12.2015 SEZONDA 11.AVIMIZ-SİVAS DİVRİĞİ  (Okunma sayısı 4318 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Saygıdeğer dostlar. 11. Avımı Sivas ili Divriği bölgesinde Malatya da bulunan Muhterem abi ve ekibi ile gerçekleştirdik. Beni bu ava davet eden başta Muhterem abi olmak üzere İbrahim, Mete, Yusuf abilere teşekkürü bir borç biliyor ve avlakforum.com ailesi nezdinde kendilerine şükranları
mı sunuyorum. Bu avda bulunan 18 kişilik gruptan isimlerini bildiğim avcılar; Muhterem abi, ibrahim abi, Mete abi, Yusuf abi, İlhan abi, Özgür, Burhan, Turgay abi, Cemal abi, Pala Remzi Dayı, Ahmet abi, Ali abi, Sadık, Talat hoca ve diğer arkadaşlarada ayrıca teşekkür ediyorum. Avımızı limitler dahilinde yaptık ve bu günün anısını siz avlakforum.com ailesi ile paylaşalım istedik. Av öncesi yapılan kahvaltı, yemek ve en önemlisi -8 gibi bir havada av dönüşü yediğimiz sıcak fıstıklı kadayıf çok güzeldi. Emeği geçen avcı arkadaşlara sizlerin nezdinde tekrar teşekkür ediyorum. Herkese bol ve bereketli avlar temennisi ile...

AV ÖNCESİ MALATYA DA İHSAN ABİNİN İŞYERİNDE KIYMALI YUMURTA İLE YAPILAN KAHVALTI SONRASI     

AV SONRASI YENEN YEMEK SONRASI İÇİLEN ÇAY FASLI

AV DÖNÜŞÜ SICAK TEREYAĞLI FISTIKLI KADAYIF YEMEK İÇİN YAKILAN ATEŞ (HAVA AŞIRI SOĞUK)

TEPSİYİ ISITMAK İÇİN KÖZ HAZIRLANIYOR

KADAYIF TEPSİSİ ISITILMAYA BAŞLANDI

KADAYIF SERVİSE HAZIRLANIYOR
                                               (İBRAHİM-METE VE İHSAN ABİ)

TATLI SONRASI ELAZIĞ AVCILARINDAN BABA DOSTU NACİ TURGUT İLE KARŞILAŞMAMIZ
                                                     (NACİ TURGUT-TURGUTLAR AV-GRAVÜR-SİLAH BAKIM-TAMİR VE BOYA VE AV MALZEME-MKE BAYİİ)

DİVRİĞİ DAĞLARINDAN MANZARALAR

1976-Elazığ/Palu (Malatya da ikamet eder)

The following users thanked this post: Ali Rıza ÖZDAMAR

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
Ynt: 2015-2016-20.12.2015 SEZONDA 11.AVIMIZ-SİVAS DİVRİĞİ
« Yanıtla #1 : 23 Aralık 2015, 16:27:39 »
   Paylaşım için teşekkürler.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 23 Aralık 2015, 17:36:37 »
18 kişilik av grubu olmaz o grubun girdiği yerde katliyam olur kanatimce posta ile avcılık yasaklanmalıdır av grubu en çok 7 kişiye kadar olmalıdır bu yıl açılışta eskişehir kaya kentte avcılığımdan utandım ve kendime ben insan mıyım vicdanım var mı diye sordum
Taner MEMET
Bursa-1988

The following users thanked this post: Ali TEK, Reha GÜREL

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 29 Aralık 2015, 17:00:37 »
Taner bey katliam yok. Avcılık öncelikle nasip işi. Tabi nasibe inanacaksınız. Tıpkı 3 hafta önce 12 fişek atıpta vuramadığım gibi, tıpkı yine 4 hafta kadar evvel 8-10 fişek atıpta vuramadığım gibi, tıpkı av bitti fişek atamadım derken araca 400 mt kala 2 keklik avlamam gibi. tıpkı av arkadaşlarımdan olan Yaşar abinin biz keklik vurduğumuzda o hiç fişek atmadığı gibi. Çok şükür bilinçli avcılık ve bilinçli arkadaşlarla avlanıyoruz. Dediğim gibi nasip olacak ve av yapacaksınız. Örneğim yine divriğiye gittim ancak 1 tane fişek attım. Başka keklik görmedim. Onuda yaralı giden başka bir avcının avını vurdum ve avı ilk vuran arkadaşa teslim ettim. Bu iş NASİP İŞİ... Ava çıkacaksın ve nasibini yaradandan talep edeceksin...

Çevrimdışı Taner MEMET

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 29 Aralık 2015, 20:17:43 »
Nasipte hiç 2 üstü yoktu diyosunuz yani divriğde avlandım orada keklik vuramayan ankarada kanat görmez  ;D ;D ;D ;D ;D ;D
Taner MEMET
Bursa-1988

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #5 : 31 Aralık 2015, 09:53:48 »
GEL DİVRİĞİ YE SENDE NASİBİNİ ARA...BEN BU SİTEDE avlakforum.com AİLESİ MENSUBU OLARAK KENDİMİ HİZXSSETTİĞİM İÇİN YAZIYORUM VE DE PAYLAŞIMLARIMI YAPIYORUM. AMAÇ PAYLAŞMAK. BİLGİ VB. PAYLAŞTIKÇA ÇOĞALIR. AMAÇ DOSTLUK KURMAK VE GÜZEL ANILARI PAYLAŞMAK. SİZE GÖRE KATLİAM İSE BUNUN SORUMLULUĞU VE VİCDANI BANA AİT. SİZE AİT DEĞİL. DENETÇİ DENETİMİNİ YAPAR VEDE DİVRİĞİ DE YAPIYORDA...

Çevrimdışı Ahmet VURAL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #6 : 31 Aralık 2015, 11:54:49 »
       AVBİS den giriş yaptıktan sonra problem olacağını sanmıyorum,kota varki o avlağa giriş yapıla bilmiş. Bazılarının elinde yetki olsa kimseyi avlandırmayacaklar. Mesut Bey güzel paylaşımınız için teşekkür ederim. Selamlar
        Tüm arkadaşların yeni yılını kutlar, sağlık ve mutluluk içinde nice yıllar dilerim.
Ahmet VURAL
1954 Ankara

Çevrimdışı Mesut KARATAŞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 01 Ocak 2016, 13:01:05 »
Ahmet abi yorumun için teşşekkür ediyorum. Bu arkadaşımız bizim arazide 18 kişi ile birlikte avcı kolu yürüdümüzü zannediyor helarlde. Genç arkadaş...Hayatın olağan akışının dışında bir durum olduğunun farkında değil. Dağda keklik avında 18 kişi birlikte gezmek:)...Abi sen avcılık adına yıllarını vermiş bir kişi olarak bir avlakta istesen dahi 18 kişi ile birlikte avcı kolu yapabilirmisin sen söyle... Neyse YARASI OLAN GOCUNUR. Çok şükür bu şekilde bir av yapmadığımız gibi dağda ancak 2-3 kişi ile ancak avcı kolu yapabiliyoruz. Sen geldin Malatya ya ve birlikte gittik. Misafir olmana rağmen kaç kişi ile avcı kolu yapabildin abi? Abi tekrar selamlar ve saygılar. İnşallah önümüzdeki yıl yihe misafirimiz olursunuz. Abdullah ve Mehmet abilerede selam. Allaha emanet olun.   

Çevrimdışı Cevdet TAŞDEMİR

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 18 Ocak 2016, 22:25:16 »
süper olmuş  paylaşım için tşk rasgele
Cevdet TAŞDEMİR 
AB Rh + 1967  Ahlat BİTLİS PATNOSTA ESNAFIM

Çevrimdışı Volkan KÖYDEMİR

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #9 : 20 Ocak 2016, 22:11:34 »
Çok güzel vakit geçirmişsiniz. Bereketli olsun.
1968
Dünya, kötülük yapanlar yüzünden değil, seyirci kalıp hiçbir şey yapmayanlar yüzünden tehlikeli bir yerdir.  Albert Einstein.

Çevrimdışı Ali Rıza ÖZDAMAR

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #10 : 10 Nisan 2016, 21:42:48 »
18 kişilik av grubu olmaz o grubun girdiği yerde katliyam olur kanatimce posta ile avcılık yasaklanmalıdır av grubu en çok 7 kişiye kadar olmalıdır bu yıl açılışta eskişehir kaya kentte avcılığımdan utandım ve kendime ben insan mıyım vicdanım var mı diye sordum

bende bu arkadaşa katılıyorum çelik çomak oynamıyoruz kimse kendini kandırmasın nasip mevzusu başka kabahat madem yok olmayan yere niye 18 kişi gidiyorsunuz 18 kişinin ismini bilmiyorsunuz ama hepsinin bilinçli avcı olduğunu söylüyorsunuz bizim orda bir laf vardır HE HE YAV..
1988 - Denizli