Gönderen Konu: Keklik Bakımı Hakkında  (Okunma sayısı 2360 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Zeki ATİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Keklik Bakımı Hakkında
« : 11 Nisan 2015, 20:43:39 »

Forumdaki Bahri Gözüyaşlı abimin yardımıyla Ankarada birkaç kişiyle görüşüp keklik buldum nasipse pazartesi almaya gideceğim yarında kuş pazarına bakcam inşallah yarın olur.
Görseldeki keklikler ikiside dişi satılık, tüyleri biraz dağınık duruyo bakımsız duruyo satıcıya sorduğumda ele alışkın olmadığından debelendiler dedi sizce fotoğraftaki keklikler güzel mi ?
Ayrıca bilgisinden pek emin olamadığım bir arkadaşım eğer çift almazsan 16 aylık olduklarında çiftleşemediklerinden strese girer hastalanır dedi tek başına bir dişi besleyemez miyim ? Lütfen yorum bekliyorum saygılarımla...
1990 Ankara

Çevrimdışı Zeki ATİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Keklik Bakımı Hakkında
« Yanıtla #1 : 11 Nisan 2015, 21:04:37 »
Öldürmeyle avlamayla ilgili bir konu olsa herkes görüşünü belirtirdi şimdi herkes suskun çünkü konu yaşatmak :)
1990 Ankara

Çevrimdışı Bahri GÖZÜYAŞLI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #2 : 11 Nisan 2015, 23:45:55 »
Tuylerinin daginik olduguna fazla takma bakimsiz olduklarindan öyledir. hayvanların altina (kafesin, kumesin artik nerede yasayacaklarsa) kumla karışık toprak koy tüyleri 1 haftada düzelir. iyi bakarsan kizdirirsan hayvanlari ciftlesirlerde ama benim bildiğim kuluckaya yatmiyolar.
1984 YOZGAT

The following users thanked this post: Zeki ATİK

Çevrimdışı Zeki ATİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #3 : 11 Nisan 2015, 23:59:12 »
Abi bunlar çok bakımsızmış birine sordum bunları alma dedi bunları almıyorum yarın pazara gidip bakcam inşallah
1990 Ankara