Gönderen Konu: Bedava Yavruya İhtiyacı Olanlar Buraya...  (Okunma sayısı 132551 defa)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı İbrahim EMİRE

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: Bedava Yavruya İhtiyacı Olanlar Buraya...
« Yanıtla #100 : 24 Aralık 2012, 08:44:56 »
BANADA BİR ÇİFT OLABİLİR AV DOSTUNA İHTİYACIM VAR ZONGULDAK CİVARI OLURSA ULAŞIM SORUNUM OLMAZ SÜT PARASI VEREBİLİRİM
İbrahim EMİRE
1984 ZONGULDAK

Çevrimdışı Necati ALTIPARMAK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #101 : 18 Ocak 2013, 17:35:49 »
arkadaşlar bir ay öncesi kupay ım çalıntı iki yaşlarında artık umudu kestim eğer bir kopek vermek isteyen olursa bana ulaşsın yada çagrı atsın kurzahar pointer setter kupay barak yani canımın sıkınlıgından bıle bır yere gıtmıyorum kopegım olmayınca yardım eden olursa sevınırım  0544 648 82 15 bakım ve barınmasında bir sıkıntı olmaz herkese rast gele vede hırsızlara dıkkat
Necati ALTIPARMAK
1983 KONYA/TAŞKENT

Çevrimdışı H.Efe TAŞLI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #102 : 22 Ocak 2013, 16:35:48 »
Merhabalar Ben samsundan halil efe taslı içimde avcılık her zaman bir tutkuydu ve yaşamak istiyordum ekonomik özgürlüğümü rahatlattım ve kendime 6 ay önce bir tüfek aldım. abim ve arkadaşlarımla ava gitmeye başladık ama bir şey eksikti hem bir can yoldaşına hemde avda bana yardımcı olacak bir dosta bu konuyla ilgili bir köpek alıp yetiştirmek istiyorum ve sizden yardımlarınızı bekliyorum.
Halil Efe TAŞLI
1987 ordu

Çevrimdışı Salih KOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #103 : 15 Şubat 2013, 09:08:45 »
BEN 20 senelık avcıyım aşşağı yukarı hep köpekle avladım arkadaslar ben nım köpegım öldu bır yavru almakıstıyorum şimdiye kadar köpeklerımın yavrularını hedıye ettim banada bır hedıye temek ısteyen bulunur dıye dusunuyorum  afyon burdur ısparta denizli uşak  gıbı yakın cevrelerden avcı arkadaslardan seteer poınter kurzaar veya yerlı poınter gbı avcı cıns köpeklerınden olan yavrulardan hedıye etmek isteyen olursa benı bu telefondan cağrı atsınlar ben arar ıtıbata gecerız saygılar rast gele.....SALİH KOÇ
 .SANDIKLI AKİN KÖYÜ ..AFYON .....0536 899 40 33..
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2013, 09:12:45 Gönderen: Salih KOÇ »
Salih KOÇ
1978 AFYON

Çevrimdışı Salih KOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #104 : 15 Şubat 2013, 09:40:46 »
arkadaslar 18 senelık avcıyım aşşagı yukarı hep kopekle avladım ama bu duruma duscegım hıc aklıma gelmezdı cunku genelde ıkı tane beslıyorum ve ıyı kandan beslıyordum bırını arkadasım ıstedı kırmadım ona hedıye ettım bır tanesıde ıngılız setterdı ama gecen hafta öldü bu neden le ben hep hedıye ettım banada bır hedıye eden olur dusuncesıyle bu yola basvurdum hedıye yavru vermek ısteyen arkadaslar bana cagrı atsın ben ararım uşak afyon ısparta denızlı yakın cevrelerdn olursa daha ıyı olur saygılar rast gele .....SALIH KOÇ ...AKİN KÖYÜ SANDIKLI AFYON ....BU NUMARADAN BANA CAGRII ATMANIZ YETERLI ...0536 899 40 33....

Salih Bey bedava yavru almak isteyenler bölümüne yazınızı yazmışınız.Lütfen ilgili bölümlere yazınız.
http://www.avlakforum.com/forum/index.php/topic,134104.msg1117931/topicseen.html#msg1117931
« Son Düzenleme: 15 Şubat 2013, 10:03:28 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Salih KOÇ
1978 AFYON

Çevrimdışı Salih KOÇ

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #105 : 16 Şubat 2013, 09:05:10 »
arkadaşlar yakın çevrelerden yavru vermek ısteye varsa arasın ıyı bakarım cunku tecrubelı avcıyım 18 senedır kopekle avlarımm kopegım öldu gu ıcın bana yardımcı olun AFYON SANDIKLI AKİN KÖYU .....0536 899 40 33

Salih bey lütfen daha önceki yazmış olduğunuz mesajları kontrol ediniz.Forum kurallarına uyunuz...
« Son Düzenleme: 16 Şubat 2013, 09:16:40 Gönderen: Ahmet ŞAKİROĞLU »
Salih KOÇ
1978 AFYON

Çevrimdışı Fatih CERMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #106 : 03 Mart 2013, 22:21:52 »
İzmir'de bahçeli bir kır evimiz var. Eğer pointer yavusu sahiplendirmek isteyen olursa ona bir ömür boyu çok iyi bakabiliriz. Eğer pointer yavrusu olup da bakamayacak olan ya da hediye etmek isteyen olursa İzmir ve çevresi illerden tercihimizdir. Şimdiden teşekkürler. :) irtibat tel no: 05312490239
1994-İzmir

Çevrimdışı Samet BİRİCİK

• Avlak Yönetici
« Yanıtla #107 : 03 Mart 2013, 23:53:46 »
istanbul civarında güzel bi pointer yavru arıyorum
  • Kırklareli
  • İstanbul
  • https://www.facebook.com/motorlumuhre/
1986-istanbul

Çevrimdışı Faruk GARİP

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #108 : 15 Mart 2013, 13:19:35 »
s.a avcı kardeşlerim bende kupay avcısı ve avcı dostuyum ısparta barla kasabasında kupay ölen bir abim ve avcı dostum için acil 1 adet yavru kupaya ihtiyacı var kendi köpeklerimiz erkek olduğu için yardımcı olamıyoruz belki buradan kendisine yardımcı olabilecek bir dost çıkar irtibat için 0 532 427 57 91 nolu telden veya [email protected] dan ulaşabilirsiniz.şimdiden tüm avcı dostlarıma ve doğa sevenlere 2013 te kazasız ve bol avlar diliyorum
Faruk GARİP
DOĞUM YILINIZI YAZINIZ
ISPARTA

Çevrimdışı Mustafa ŞEKER

• AvlakForum Üye
  • *
  • "avcı da köpek,baldırandan tüfek" :))
« Yanıtla #109 : 21 Mart 2013, 18:15:54 »
köpeğim çalındı ve şuan köpek ihtiyacım var köpek fazlası olan arkadaşlara yada köpek satışı yapan arkadaşlara duyrulur yardımlarınızı bekliyorum 05304651345
Mustafa Yiğit ŞEKER
21,03,1990
SAKARYA

Çevrimdışı Erdinç ŞEN

• AvlakForum Üye
  • *
  • VATAN MİLLET SAKARYA
« Yanıtla #110 : 21 Mart 2013, 23:24:44 »
sakarya civarı arkadaşlarımız dostlarımız bir iyilik yapmak isterlerse inanın allah için çok sevinirim...
erdinç - 1977
0 545 340 00 08

Çevrimdışı Süleyman ERTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #111 : 28 Mart 2013, 23:49:07 »
sa öncelikle. adliyede memur olarak çalışıyorum. 2 tane cok güzel canım kanım herşeyim setterim vardı. yiğenlerim piknik yapmaya giderken yanlarında götürmüşler ve köpeklerim ikisinide kurda kaptırmışlar. birinin sadece başı geldi. adam gibi yiğenim ile konusamadım bile gördümü kendimi tutamam diye. bu iş gönül işi bugüne kadar hep yavrularımı dağıttım bir tek kuruş almadan ama kendi verdiğim eniğin yavrusuna bi abim dedigim kişi para isteyince anlayın işte gerisini. eğer vermek isteyen olursa setter yavru büyük hiç fark etmez gözüm gibi bakacagımdan emin olabilirsiniz. yer şehir hiç önemli değil ama parayla almam sevda işine para karışmaz çünkü. yozgatta memurum
yardımcı olabilecek biri çıkarsa gerçekten çok ama çok minnettar kalırım. hatırı gönülü herşeyi ile unutmam. telefon numaram 543 645 4741. allah herkesin gönlüne göre verir inş...
Süleyman ERTÜRK
1984 YOZGAT

Çevrimdışı İsmail ÇOĞAL

• AvlakForum Üye
  • *
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE O0
« Yanıtla #112 : 07 Nisan 2013, 11:19:45 »
Bence her yavrunun hakkı verilmeli,  100 tl veya 10.000 tl neyse, değer bilinmeli diye düşünüyorum, kolay yetişmiyor ve kolay olmuyorlar.
İsmail ÇOĞAL
1981 BURSA

Çevrimdışı Süleyman ERTÜRK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #113 : 17 Nisan 2013, 19:27:27 »
bu kişiden kişiye göre değişir sevgili arkadasım tabiki... ama ben almadım bugüne kadar hiçbir ücret yine sölüorum ve her zaman söylerim sevda işinde para olmaz düşüncesindeyim. cok güzel secereli ve soyu belli olan nasipse 2 haftadan güzel bi yavru gelecek. saolsun bi abim yardımcı olacak. inancın olsun para verip alabileceğin bi köpek değil. seneye artık bu sezon köpeksiz gececek nasip diyelim....
Süleyman ERTÜRK
1984 YOZGAT

Çevrimdışı Emrah COŞKUN

« Yanıtla #114 : 12 Mayıs 2013, 00:29:04 »
 O0 slmlar sitenize bugün kayıt yaptırdım avlanmaya merakım var yalnız canlıya ateş etmek hiç içimden gelmiyo.tüm canlıları cok ama cok seviyorum (domuz hariç) cinsi önemli değil erkek köpek yavrusu evlat edinmek istiyorum bakıma muhtaç olanlarda olabilir.. ordu gölköyde ikamet ediyorum yardımcı olabilirseniz çok mutlu olurum.slamlar saygılar.
1988
ORDU

Çevrimdışı Uğur YILDIZ 26

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #115 : 12 Mayıs 2013, 19:24:11 »
tüm avcı arkadaşlarıma selamlar ESKİŞEHİR veya çevre illerinden bana tavşan avında kullanabileceğim kopay veya barak yavru yada yetişkin köpek verebilecek arkadaşlar varmı acaba
NOT: vereceğiniz canlının bana cenabı ALLAH ın emaneti olarak bakacağımı belirtmek isterim
tel : 0 542 350 84 09
Uğur YILDIZ
1978 ESKİŞEHİR

Çevrimdışı Savaş KÜÇÜK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #116 : 12 Mayıs 2013, 20:03:26 »
merhaba arkadaşlar uzun zamandır köpek bakıyorum ama ne varkı av köpekği hiç bakmadım ve avlanmadım.Bir arkadaşım vesılesıyle geçen sezon bir kere ava gittim ve şimdi burdayım :) :). 1 hafta oldu siteye üye olalı her gun sitede sizin paylaştıklarınızı okuyorum.İnanın avcılıkk gerçekten dışardan görüldüğü gibi degilmiş.Meşakatli ve sorumluluk gerektiren gayet ciddiyet isteyen dikkat edilmesi gereken biir yaşam biçiiii :) :) uzun lafın kısası bu sezon avlanacagım bir usta arkadaş arıyorum yanıma fermasıyla  aport tuyla  beni eğitecek  bir dost.Olurda elınızde fazla  veya  vere bileceğiniz  olursa 0532 403 72 00  kısmet artık dıyorum  MERSİN den selamlar.
1976 İÇEL

aaynaci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #117 : 30 Mayıs 2013, 10:23:40 »
İstanbul çevresinde kuş avı yapmak için ücretsiz pointer setter vb. vermek isteyen varmı 05318315355 tel numarasindan ulaşabilirsiniz

Çevrimdışı Mehmet KAYA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
YAVRU AV KÖPEĞİ SAHİPLENMEK İSİTYORUM
« Yanıtla #118 : 01 Haziran 2013, 19:23:58 »
DEĞERLİ AVCI ARKADAŞLARIM AV KÖPEĞİM DÜN ÖLDÜ. KÖPEKSİZ KALDIM BANA BİR YAVRU VERMEK İSTEYEN ARKADAŞLARDAN TELEFON BEKLİYORUM. AFYONKARAHİSAR VEYA HATAY
1982-Afyon

Çevrimdışı Osman ERDAN

• Müdavim Üyemiz
Ynt: YAVRU AV KÖPEĞİ SAHİPLENMEK İSİTYORUM
« Yanıtla #119 : 02 Haziran 2013, 01:56:08 »
elimde iki tane diş bretonun var yeni yavrularım olunca bir kac tane yavru yetiştirmek istiyorum isterseniz biri usta 5yasında dişi iki yavrusuda hatayda bir tanede 2bucuk yasında var dişi isterseniz uygun yolu verebilirim size
http://avlakforum.com/forum/epagneul-breton/bir-turlu-vakit-bulupta-paylasamadigim-bazi-fotolar/
« Son Düzenleme: 02 Haziran 2013, 02:03:41 Gönderen: Osman ERDAN »
OSMAN ERDAN -- MUĞLA 1979 05553106677
 YAKIŞIKLI REKS AVLANAMADAN ELİMİZDE ÖLDÜ

Çevrimdışı A.Osman AKDOĞAN

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
Ynt: YAVRU AV KÖPEĞİ SAHİPLENMEK İSİTYORUM
« Yanıtla #120 : 02 Haziran 2013, 19:10:36 »
Kardeş elimde 2 aylık İngiliz Pointer yavrular var ilgilenirsen ara. 0536 424 17 00
Ali Osman AKDOĞAN
1978 ANKARA

Çevrimdışı M.Nebil DAĞ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #121 : 24 Temmuz 2013, 11:11:12 »
hep bir pointerim olsun iistemişimdir hediye etmek isteyenlerden ricam bana ulaaşsınlar
1992 HATAY

aaynaci

• Ziyaretçi
« Yanıtla #122 : 14 Eylül 2013, 11:42:08 »
Elinde pointer veya setter olan var mı yavru veya yetişkin farketmez köpeğe ihtiyacım var

Çevrimdışı Ümit ÖĞÜNÇ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #123 : 29 Ekim 2013, 23:08:57 »
2 kopayımızı da maalesef geçen hafta domuza kurban verdik.İzmir de domuz avı için yetiştirebileceğimiz kopay,Jagdterrier,plott hound dişi yavru arıyoruz.Aşı masrafı ve süt parası verebiliriz.
Ümit ÖĞÜNÇ
1976 İZMİR

Çevrimdışı Uğur İPEK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #124 : 08 Kasım 2013, 17:28:46 »
Merhaba dostlar..Resimlerde gordugunuz kopayım Şilayı tavşandan ziyade  tilki çakala gitmesınde dolayı bir çobana hedıye ettim.Bende bana bırı hedıye eder dıye umut edıyorum.

Köpeğin suçu yok.Usta kopayların bıle tavşan bulmakta zorlandıgı bır memlekette senede 3 tavşan gören köpek başka neye gıdebılır dıyede dusunmekten alamıyo ınsan kendını.Neyse elinde kopay yada beagle yavru yetıskın bulunan arkadaşlar ırtıbata gecerse cok sevınırım..Erkek dişi fark etmez.Yalova Merkezde memurum..Bulundugunuz ıle Yalova Seyahat gelıyorsa tanıdık var köpeği yollattırırım, Yalovaya yakınsanız arabamla gelır alırım. İlgılenen arkadaşlara şimdiden tesekkurler.0506 855 05 33
1985-Yalova
Kalp atacak, Kopay kovacak aGa...Kovulmadan vurulan tavşana av eti demem!
Bülbülden bile güzeldir Kopay sesi...Oynak  sesi....Yatak sesi...Kalkma Sesi...Kovma Sesi...
İYİ KÖPEĞİN SECERESİ KAĞITTA DEĞİL, DAĞDA BELLİ OLUR! KÖTÜ KÖPEĞİN DE BAHANESİ BOL OLUR!