Gönderen Konu: 17 AĞUSTOS 1999 MARMARA DEPREMİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ  (Okunma sayısı 1660 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Özhan KELEŞ

• Onursal Üyemiz
17 AĞUSTOS 1999 MARMARA DEPREMİNDE HAYATINI KAYBEDEN VATANDAŞLARIMIZI RAHMETLE ANIYORUZ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ

Özhan KELEŞ
28/05/1962-İstanbul

Çevrimdışı Savaş KAYGISIZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Ynt: 17 AĞUSTOS 1999 MARMARA DEPREMİ UNUTMADIK UNUTMAYACAĞIZ
« Yanıtla #1 : 17 Ağustos 2013, 15:32:34 »
 BU ANLAMLI VEDE BİR O KADARDA DÜŞÜNDÜRÜCÜ PAYLAŞIMINIZ  VE HASSASİYETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM, EVET SİZE KATILIYORUM, ALLAH ÜLKEMİZE, VATANDAŞLARIMIZA BİRDAHA BÖYLE ACILAR YAŞATMASIN, DEPREM NEDENİYLE HAYATINI KAYBEDENLERE ALLAHTAN RAHMET, GERİDE KALANLARINA İSE SABIRLAR DİLİYORUM, MEKANLARI CENNET OLSUN. SELAM VE SAYGILARIMLA.
1958-Ankara

Çevrimdışı Tuncay KANDEMiR

• Tuncay Kandemir
  • Hocamız
    • Avcı Sayfası avlak
« Yanıtla #2 : 17 Ağustos 2013, 15:48:10 »
BU ANLAMLI VEDE BİR O KADARDA DÜŞÜNDÜRÜCÜ PAYLAŞIMINIZ  VE HASSASİYETİNİZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM, EVET SİZE KATILIYORUM, ALLAH ÜLKEMİZE, VATANDAŞLARIMIZA BİRDAHA BÖYLE ACILAR YAŞATMASIN, DEPREM NEDENİYLE HAYATINI KAYBEDENLERE ALLAHTAN RAHMET, GERİDE KALANLARINA İSE SABIRLAR DİLİYORUM, MEKANLARI CENNET OLSUN. SELAM VE SAYGILARIMLA.
Tuncay KANDEMİR 1971
Samsun Ankara

Çevrimdışı Ahmet ÖZTÜRK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 17 Ağustos 2013, 16:36:31 »
Deprem nedeni ile tüm ülkemiz genelinde hayatını kaybedenlere Allahtan rahmet,geride kalanlara sabır diliyorum..Allah her türlü afetten bizleri ve tüm sevdiklerimizi korusun İnşallah.Yalnız depreme yakalanmış bir kişi olarak şunu belirteyimki,o anlar da ne yapacağınızı şaşırıyor ve panikliyorsunuz..Ben öncelikli olarak her 10 kişiden birinin bilmesi gereken 112 acil metodlarını öğrenmek için kursa gittim.sertifika aldım.yangın söndürme eğitimi,acil durumda binada elektrik,su,doğalgaz kesme eğitimleri aldım.tabi en önemlisi bina dışına çıkamaz isek acil hayat üçgeni sağlama metodu..
  • Stoeger peregrine max 5
  • Ata Arms
Ahmet ÖZTÜRK
Lüleburgaz/KIRKLARELİ  1976

Çevrimdışı Fatih EROL

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 18 Ağustos 2013, 01:40:12 »
hayatını kaybedenlere allahtan rahmet dilerim.
Fatih EROL
1983 istanbul