Gönderen Konu: VATAN SEVMENİN ÇİLESİNİ ÇEKENLERE SELAM OLSUN  (Okunma sayısı 4169 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
VATAN SANA CANIM FEDA ..
HEYY GİDİ GÜNLER  ..
TELÇEKER KOZLU AYBEY BİÇÂRE MAHŞER YİĞİT YATAĞI ..
BİZ YAŞADIK GÖRDÜK GEÇİRDİK ..
ŞİMDİ NÖBETİ DEVRALAN ASLANLAR ALLAH YAR VE YARDIMCINIZ OLSUN KILICINIZ KESKİN OLSUN İNŞALLAH.

VATANI SEVMENİN ÇİLESİNİ ÇEKENLERE SELAM OLSUN.
EDEBİYATINI YAPANLAR KAHROLSUN.

VATAN SAĞOLSUN  ..

« Son Düzenleme: 19 Ocak 2017, 17:48:30 Gönderen: İbrahim AYSU »
  • Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

Çevrimdışı Ziya ÇOBANOĞULLARI

• Müdavim Üyemiz
  • Avın başı rasgele sonu nasiptir.
Ynt: VATAN SEVMENİN ÇİLESİNİ ÇEKENLERE SELAM OLSUN
« Yanıtla #1 : 19 Ocak 2017, 14:53:10 »
@İbrahim AYSU Kardeşim konuyu biliyorsun video 😉
  • Belçika Piper Çakmaklı Çifte(Constantinople-Lazaro Gabay)
  • Çifsan Çsp 555 Süperpoze
  • Sarsılmaz Concorde Yarı otomatik
  • Luigi Franchi Black Magic Yarı otomatik
  • Pietro Beretta S56E
  • Savaşcı Pointer's Altar
Ziya ÇOBANOĞULLARI      A rh +
02.06.1972 Bergama/İZMİR
İkamet : Çandarlı

The following users thanked this post: Orhan POLAT

Çevrimdışı Orhan POLAT

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVLAKFORUM.COM AVCI FORUMU
« Yanıtla #2 : 21 Şubat 2017, 10:28:05 »
Vatan sevgisi imandandır. (Peygamberimiz Hz. Muhammed s.a.v)
  • 05534992174
  • Weıhrauch HW 97/k 4,5 mm
  • 05534992174
1976 - İstanbul

The following users thanked this post: Ziya ÇOBANOĞULLARI, Ziyaettin AYHAN

Çevrimdışı Yakup ÇEVİK

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #3 : 21 Şubat 2017, 11:20:50 »
Bize nasip olmadi  nasip olan hayrini gorsun  verdigi  serefi  gururu  son  damlasina kadar  kazasiz  belasiz  yasasin  rabbim  yar ve yardimcisi  olsun
  • Ata cy
1986 - İzmir Karşıyaka
Yufka yüreklilerle çetin yollar aşılmaz;
Çünkü bu yol kutludur, gider Tanrı Dağına.

The following users thanked this post: Ziya ÇOBANOĞULLARI

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #4 : 21 Şubat 2018, 12:04:32 »
suriye iç savaşı 2011 de başladıktan sonra SURİYELİLERİ gözlemledim zaman zaman bazılarıyla konuşuyorum. kimle konuşsam almanyada,  isveçte akrabası var. hepsi de oraya kapağı atmaya bakıyor.  eğitimli üst tabaka çıkmış gitmiş. sonra açtım okudum.

suriyenin 3/2 si çöl, 22 milyon nüfus varmış ama o kadar adama yetecek tatlı su kaynağı yok. ( nüfus planlaması mı, nüfus planlaması mı?    o da ne  ;D ;D ;D)
suyu denizden arıtacak paraları da yok. kuyu suyuyla yaşamaya çalışıyorlar.  denize kıyıları 300  km gibi birşeyken  hatay ı  almışız 142 km mi ne kıyıları kalmış.

halkın akdeniz kıyıları ve fırat nehri kıyılarına yığıldığı,      berbat bir ülke. başlarındaki adam mafya, karşısındakiler de kafa kesiciler. yani bu adamlar hurmadan başka güzel birşeyi olmayan bir ülke için ölmek istemiyorlar.       ( 22 milyonluk ülkenin  8 milyonu kaçmış, 14 milyonu herşeye rağmen orada ve 7 yıldır savaşmaya devam ediyorlar)

düşünüyorum acaba ecdadımız 1919 da onlardan vergi istemeyen, askere almayan, üniversiteye sınavsız kaydeden bir ülke bulsalar suriyeliler gibi çıkıp giderler miydi. öyle ya, istanbul 1918 - 1923 arası 5 yıl işgal altında kaldı, bizansın bize direndiği kadar direniş olmamış.
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 12:21:04 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

Çevrimdışı Ziyaettin AYHAN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #5 : 21 Şubat 2018, 14:24:12 »
kan döktüğümüz her yer vatandır,bu vatanın en asil evlatları ise,görevini en iyi şekilde yapandır.bu kutlu ülkemize ihanet edenler,devletimizin kurumlarında olup,tüyü bitmemiş ,yetim hakkı yiyenler,bilinki yanınıza kalmıyacak,hem toprağın üstünde hemde toprağın altında bu hesap görülecek.selam olsun şühedaya,selam olsun gazilere,selam olsun ALLAH rızası için akın eden yiğitlere                var olsun TÜRK DEVLETİ   O0                       
1970
Kartepe/KOCAELİ
0531 257 3434
Dost, zor zamanında bulur seni.

Çevrimdışı Savaş KARAUZ

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #6 : 22 Şubat 2018, 12:39:36 »
suriyeliler ve suriye bana şunu gösterdi ki, adam gibi olmayan vatan sevilmez, adam gibi olmayan millet de sevilmez.

mafya takımı tarafından yönetilen , 3/1 çöl ,  hurmadan başka güzel birşeyi olmayan susuz  bir memleket  için ölmek istemiyorlar sonuç olarak. yurdumuzun kıymetini iyi bilelim.
« Son Düzenleme: 22 Şubat 2018, 12:45:09 Gönderen: Savaş KARAUZ »
1978-İZNİK

The following users thanked this post: Hüseyin İŞCEN

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #7 : 24 Şubat 2018, 10:38:31 »
suriyeliler ve suriye bana şunu gösterdi ki, adam gibi olmayan vatan sevilmez, adam gibi olmayan millet de sevilmez.

mafya takımı tarafından yönetilen , 3/1 çöl ,  hurmadan başka güzel birşeyi olmayan susuz  bir memleket  için ölmek istemiyorlar sonuç olarak. yurdumuzun kıymetini iyi bilelim.

işte bu yüzden,

814,578 metrekare'lik bu O0 dalgalandığı topraklar çok değerli savaş beyim, yok yok gel gelelim yeraltı ve üstündeki zenginlikler gerektiği değerde işlenmiyor tüm dış mihrakların gözü üzerimizde daha düne kadar petrol bölgelerimizde deneme yapılan kuyular uydudan izleniyor ve siyanürle açılmamak üzere kapattırılıyordu.

bu uğursuzları başımıza sarılmasına birazda basiretsizliğimiz sebep oldu, bizim başımıza sarılan bu kuduz köpek sürüsü vicdan merhametten ve allah korkusundan yoksun beyinleri yıkanmış olarak dış mihraklarca üzerimizin üstüne bilinçli olarak sardırıldılar. ''yılanın başı küçükken ezilir'' hatırlayınız 20/25 yıl evveli bir ordu komutanı ''bana sınırsız yetki verin terörün kökünü bu topraklarda ebediyen bitireyim'' demişti gazete başlığında tam sayfa çıkan resmiyle haberi hala gözümün önüne gelir ara ara unutamıyorum.

şimdi benim ülkemdeki kararlılık olmasa bu itler türkiye üzerinden bayrak sahibi olmuştu bizde yiğit çok analar dahalarınıda doğurur askere dipdiri yolladığı evladını vatan savunmasında kaybederse bağrına karatoprağı evlat diye basmasınıda bilir yeni analar yeni yiğitleride doğurur evelallah bu vatan için canımız kanımız malımız herşeyimiz feda ammavelakin gerektiğinde düşmanın gözününün yaşına bakmamak gerek, bayrağıma gözdikene, vatanımı bölmeye çalışanlara, kardeş topluluklar içinde nifak tohumları ekene, dış mihrakların oyununa alet olana v.s.
göz yummayacaksın basacaksın tokadı gerekirse sökeceksin bedenine ağır gelen kellesini yoksa yılan büyür, baş edilemez hale gelir raydan çıkar.

saygılarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN

The following users thanked this post: Ziya ÇOBANOĞULLARI

Çevrimdışı M.Ali AKDAĞCIK

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #8 : 30 Ekim 2019, 15:14:29 »
 O0

bu bizim ve bu topraklarda,

aksini düşünenin yolunda ben varın o var onlar var milyonlar var,

onlar korur bu sınırları o, iman dolu göğsü siperler yeterde artar yedi cihana evelallah.

saygılarımla.
  • TURKUAZ HK 11, OTOMATİK, 4+1, 12 CAL. 65 CM.
  • LAZER TEK KIRMA, 36 CAL. 65 CM.
İnsanlara hoşgörülü tavrım , bildiklerimin yanılgılarıma yetmeyişindendir,..

Murat Ali Akdağcık
1970 MERSİN