Gönderen Konu: ÖRDEK AVIM VİDEO ev FOTOĞRAFLAR ( moralim bozuk olsada çektim ) fotoğraflar  (Okunma sayısı 9311 defa)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
avda tüfeğimden kaynaklı yaşadığım sorundan dolayı çoğu görüntyü çekmedim. moralimçok bozuldu daha avın başında ama yinede 1-2 çekim yaptım. vuruş anlarımı gösteren. fotoğraf çok ama hepsini yükleyecem

----------VİDEOLARI 1080 P AYARINDA İZLEYİN ------

yeni ördek tek atış :))

BUNLARDA AĞZIMIZ AÇIK BAKIŞ YAPTIĞIMIZ ÖRDEK SÜRÜSÜ -- ATAMADIK BİLE :))
« Son Düzenleme: 27 Aralık 2013, 15:26:37 Gönderen: Adem KOCA »
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Emrah DUMAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
nihayetinde vurmuşşunuz ördek başarılar  ;)
1986 DÜZCE/HOLLANDA

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
nihayetinde vurmuşşunuz ördek başarılar  ;)
kaçarmıı kardeşş  . tüfek baktım çalışmıyor hemen sökersin içindeki engel olan takozu söktüm aldım cebime takozsuz devam sonr abaktım iğne dalga geçiyor tek tek atmaya devam  :))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Hayri IŞITAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
adem nasibin okadarmis uzulme ben bilirim yinede guzel av yapmisindir
vuracani vurmusundur ben sana diyorum yaninda yedek tufek getirdiye :) :) :)neyse gecmis olsun selam
1962 SAMSUN 55-- United states

Çevrimdışı Muhittin MARAL

• AvlakForum Üye
  • *
o kadar ufak tefek sıkıntılar olur abi tüfekde vardır bi sıkıntı.güzel çekimler yapmıssın.tek atışla indirmissin maşallah.
Muhittin MARAL
1991 SAMSUN/SALIPAZARI

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
adem nasibin okadarmis uzulme ben bilirim yinede guzel av yapmisindir
vuracani vurmusundur ben sana diyorum yaninda yedek tufek getirdiye :) :) :)neyse gecmis olsun selam
abicim nasılsın.. abi sorma yaaa yemin ederim hayatım en eziyetli avı oldu. nerdeyde 1,5 km buz kırdım abartısız. 1.5 satte vardığımız yere yürüyerek 3.5 saatte zor gittik. vede sabah avına geç kaldık yeşitemedik. o vurduklarım kayık üstüne çıktım en son baktım geçiyor hayvanlar kaldık ortada.
 abi yemin ederim ne 2 tüfeği üstüme herşeyi sandlın içine koyduk fatih sultan mehmet halt etmiş bizde sık kamışlkarı yararak önde ben piknik tüpü elimde 1.5 km buz kırdım yol açtım arkadaşlar kayığı susuz yerde sürükleye süürkleye getirdiler.  anamız ağladı bu bafrada av bu kadar zorlaştı . ama o yeşillerin görüntüsü herşeyi unutturuyor abicim:))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Doğu GÜÇLÜ

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Adem Aga yeşilden ufağına tüfek atmıyon mu sen?

Hep mi yeşil sizin gölün ördeği :)
1982-Mersin

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Adem Aga yeşilden ufağına tüfek atmıyon mu sen?

Hep mi yeşil sizin gölün ördeği :)
aynen kardeşim seçmece atıyorum. öyle en uzakda 25 metreye tüfek atıyorum daha uzağını vurunca bulmas ölüm zaten çoğunuda bulamıyorusun. yanına biel düşse eğer canlı ise hemen dalıyor kaçıyor :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Yaşar ÖZÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Abi bu da birsey mi benim tufek tam aksam beki oncesi kilit kırdı sadece izledim :)
1994-Samsun

Çevrimdışı Mahmut ÖZTÜZÜN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK = DÜRÜSTLÜK
    • http://img199.imageshack.us/img199/690/6094299.jpg
helal kardeşime yeşil yakışır :D
  • fabarm xlr compozit
Mahmut ÖZTÜZÜN
0 Rh + 1981 KONYA
Avcilik  bir yaşam tarzidir babadan oğula kalan mirastır

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Abi bu da birsey mi benim tufek tam aksam beki oncesi kilit kırdı sadece izledim :)
kardeşim şans diyelim yaa. evde 4 tane tüfğeim var yi,ne gideirm ben bu tüfekle . franchi benim evlatlık dostum ama gecen hafta kelek yaptı bana :))  şimdi yapıtırdım şakır  şakır ama ava gidince aynı şey olursa küserim oan artık :))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
helal kardeşime yeşil yakışır :D
mahmutum:))  karşı taraf karşılaa yeşillllllllllllllllllllllllllllllllllll  :)  sende alaşşş diyecenn :)))
  hadi hoba yeşilllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllllll .................

1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Murat GÜRSEL

• AvlakForum Üye
  • *
Kameranın hakkını ver Adem'cim,benim hayatım çocukluğum bile ördeklerin içinde geçti,bilfiil aksatmadan giderim,sizlerin böyle çekimlerini zevkle izliyorum,çok hoşuma gidiyor,Seni takip edeceğim artık,tamam mı,face dende ekliyecem sen,mahsuru yoksa,Çarşambalı dostlara bol bol selamlar,
Murat GÜRSEL
1970-Samsun

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Kameranın hakkını ver Adem'cim,benim hayatım çocukluğum bile ördeklerin içinde geçti,bilfiil aksatmadan giderim,sizlerin böyle çekimlerini zevkle izliyorum,çok hoşuma gidiyor,Seni takip edeceğim artık,tamam mı,face dende ekliyecem sen,mahsuru yoksa,Çarşambalı dostlara bol bol selamlar,
murat abicim ben face kullanmıyorum ama bu gidişle acacam heralde herkez aç diyor. kameranın hakını verecemde akslikler başımı bırakmıyor zaten hakkınıda veriyporum abi bakma çekimler aksıyor bazen sorunlkar olunca :))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı İlhan GÜNEN

• Müdavim Üyemiz
Adem bey, maaşallah bu ördeklerle insanın morali bozulurmu yahu. Ben bir sezonda resimdeki ördek kadar anca vuruyorum.  Çok güzel av yapmışsınız bence. Bu arada Çamşambada mı yok sa Bafrada mı avlanıyorsunuz? Bereketli avlar geçirmeniz dileğiyle. Rastgele.
1984 ORDU

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Adem bey, maaşallah bu ördeklerle insanın morali bozulurmu yahu. Ben bir sezonda resimdeki ördek kadar anca vuruyorum.  Çok güzel av yapmışsınız bence. Bu arada Çamşambada mı yok sa Bafrada mı avlanıyorsunuz? Bereketli avlar geçirmeniz dileğiyle. Rastgele.
KARDEŞİM ALLAH SANADA NASİP ETSİN DNEK GELİYOR BAZEN BÖYEL HERZAMN BÖYL DEĞİL TABİKİDE.  BAFRADA AVLANIYORUM ÇARŞAMBADA ARTIK GİTMİYORUM O KADAR AVIN ÜSTÜNE DÜŞMÜYORUM ESKİSİ GİBİ ARTIK. CUMARTESİ GÜNLERİ KÖPEKLERİM İÇÖİN ÇULLUK AVI PAZAR GÜNLERİ KENDİM İÇİN ÖRDEK AVI. :):))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Yaşar ÖZÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
kardeşim şans diyelim yaa. evde 4 tane tüfğeim var yi,ne gideirm ben bu tüfekle . franchi benim evlatlık dostum ama gecen hafta kelek yaptı bana :))  şimdi yapıtırdım şakır  şakır ama ava gidince aynı şey olursa küserim oan artık :))
        e yapmaz artık anladı hatasını :) nasibiniz bol ola....
1994-Samsun

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
amin kardeşim :)
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Hayri IŞITAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
adem can bu vurdugu ordekleride sanirim sen temizliyorsun dur sanirim yoksa evde muhalefetin sesi yukselir :D :D :D
onun icin az vur bide eve gidince yorgun argin bu islerle ugrasmasi var muhalefetten veto yersin  :D :D :D :D demedi deme rasgele selam
1962 SAMSUN 55-- United states

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
adem can bu vurdugu ordekleride sanirim sen temizliyorsun dur sanirim yoksa evde muhalefetin sesi yukselir :D :D :D
onun icin az vur bide eve gidince yorgun argin bu islerle ugrasmasi var muhalefetten veto yersin  :D :D :D :D demedi deme rasgele selam
abicim sorma yaaa eve gidince hemen surat ekşiyor. nereye koyacan bu kadar ördeği. heryer tüğ yaptın. öfffff ördekler kokuyor :)))katilsinnn... vsvsvsvsvs.  birde he ne oldu ava gittin. gibi şeyler işin gücün av ol oldu. haftada 1 kere gidiyorum hergün gidiyor oluyorsun komdei herhafta aynı senaryo sıkılmadı bende gitmekten sıkılmam :)))
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
abi vetoyu herzaman yiyoruz. herhafta aynı veto her hafta ben yine avdayım :))) veto rest çekşyorum bend e
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimiçi Akın ARIMAN

• Müdavim Üyemiz
  • Hunter
Maşallah Adem kardeşim güzel av yapmışsın işte :)
Akın ARIMAN - 1981-RİZE

Çevrimdışı Adem KOCA

• Üyelik Sonlandırıldı
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
Maşallah Adem kardeşim güzel av yapmışsın işte :)
vala kardeşim saol ama işte yaptık bişiler. moral bozuk olasada
1981 - Çarşamba/Samsun
 0544 565 37 82

Çevrimdışı Harun KOCA

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
abicim sorma yaaa eve gidince hemen surat ekşiyor. nereye koyacan bu kadar ördeği. heryer tüğ yaptın. öfffff ördekler kokuyor :)))katilsinnn... vsvsvsvsvs.  birde he ne oldu ava gittin. gibi şeyler işin gücün av ol oldu. haftada 1 kere gidiyorum hergün gidiyor oluyorsun komdei herhafta aynı senaryo sıkılmadı bende gitmekten sıkılmam :)))
:))))) Vallahi sunlari okudum rahatladim.Acaba bendemi sorun
Var benim hanimmi çok kafaya  takıyor diye. Allahım
YALNİZ DEGİLİMMMMMM.
ÖNCE VATAN
1978 ankara