Gönderen Konu: ECR BEEPER  (Okunma sayısı 12967 defa)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
ECR BEEPER
« : 22 Haziran 2013, 18:05:46 »
arkadaşlar bu ürünü kullanan ,hakkında bilgisi olan varmı ,,iki köpeğim var geçenyıl birinde numarex ,diğerinde lider vardı ,numarex den memnunum ama liderden memnun değilim ve lideri sattım..onun yerine bir beeper bakıyorum ,,numarex elimde olduğu için diğerinin beeper ı farklı olsun istiyorum ve bu ürünü inceledim bana fena gelmedi ,,hakkında bilgisi olan arkadaş varsa bilgisi için şimdiden teşekür ederim..

Uploaded with ImageShack.us

https://www.google.com.tr/url?sa=t&rct=j&q=&esrc=s&source=web&cd=5&cad=rja&sqi=2&ved=0CEQQFjAE&url=http%3A%2F%2Fwww.avdeposu.com.tr%2F%3Furun-29481-ECR-BEEPER-7-7-SES-BEEPER-TASMA.html&ei=NbrFUduxDsquPNjzgIgN&usg=AFQjCNFCWFqXkVeguLpFgu75IVN08ynSsA
Ramazan HAK  1971  ARH+  Muğla

Çevrimdışı İbrahim BIÇAK

• AvlakForum Üye
  • *
Ynt: ECR BEEPER
« Yanıtla #1 : 23 Haziran 2013, 14:54:07 »
abi bende aynen senin gibi leeder den memnun deyilim.bende bu markayı merak ediyorum eğer alırda denersen sesi olsun beni bilgilendirirsen sevinirim
İbrahim BIÇAK
1978 kocaeli

screen grab

Çevrimdışı Hüseyin ÖZEN 35

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #2 : 23 Haziran 2013, 15:13:27 »
Ramazan abi neden beğenmedin leader i. Ben daha başka beeper kullanmadım onun için kıyas yapma şansım olmadı.Çevrem de de hep leader var.Ne gibi eksilerini gördün yazarsan sevinirim.Kendi adıma gördüğüm eksiği köpek yürürken ferma çalıyor . Köepek dağ şartlarında koşmadan yürüyüşe geçtiğinde de ferma çalabiliyor.
Hüseyin ÖZEN
1983 İZMİR KEMALPAŞA
0 rh +

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #3 : 23 Haziran 2013, 15:50:18 »
Ramazan abi neden beğenmedin leader i. Ben daha başka beeper kullanmadım onun için kıyas yapma şansım olmadı.Çevrem de de hep leader var.Ne gibi eksilerini gördün yazarsan sevinirim.Kendi adıma gördüğüm eksiği köpek yürürken ferma çalıyor . Köepek dağ şartlarında koşmadan yürüyüşe geçtiğinde de ferma çalabiliyor.

hüseyin lideri iki sezon kullandım ,arıza yapmadı fakat ,2 tane kapağı kırıldı ,sağolsun fabrikayı aradım yenisini ücretsiz gönderdiler..kapakları çok kırılgan sıkılmaya gelmiyor, diyorlarki fazla sıkmayın ,,tamamda sıkmadığında  dağda düşüyor ve arkadaşın düştüde  lider göbekten tek vida var numarexde 4 tane kenardan vida var,benim 2 arkadaşdada  var lider hep beraber almıştık onlarda memnun değil bu hafta onlarda numarex aldık armerden 2 tane..dediğin gibi hassasiyet ayarı olmadığı için köpek koku bulsa ağırlaşşa ötmeye başlıyor , ve fermadan çıkıp kedilemeye geçse gene ötüyor,,,  ben şarjlı pil kullanıyorum numarexte en az 5 av günü çalıyor ,,lider 1 günü bitiremiyor ,,ve en sevmediğim noktasıda sadece fermada o çaçaçav diye öten sesi ,başka ferma sesi altarnatifi yok tek o ses var..numarexte 4 ayrı sesi hem fermada hem değişik modda kullanılabiliyor ,,liderin ses ayarı yok ben bant dolamaktan bıktım artık ağzına sesi kısmak için,numarexde ses ayarı var..hassasiyet ayarı var,,,,zaten ikisinide eline alınca kayışından ,hafifliğinden ,tasarımından çok fark olduğunu görüyorsun ve fransız malı..
« Son Düzenleme: 23 Haziran 2013, 15:55:05 Gönderen: Ramazan HAK »

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #4 : 23 Haziran 2013, 15:52:06 »
abi bende aynen senin gibi leeder den memnun deyilim.bende bu markayı merak ediyorum eğer alırda denersen sesi olsun beni bilgilendirirsen sevinirim

şu anki niyetim onu almak bakalım araştırıyorum ,alırsam bilgi veririm tabiki..

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #5 : 27 Haziran 2013, 20:04:05 »
 ???

Çevrimdışı Bilal PAZVANT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #6 : 28 Haziran 2013, 01:08:01 »
Abi hiç gerek yok.Ben bu sezon başında bunlardan iki tane almıştım ikiside sezon sonunu getirmedi.Bayi arkadaş öve öve bitirememişti oysa ki.Geri götürdüm ikiletmeden hemen değiştirdi.Sanırım içine su alıyordu ve sonrasında sesi kısılıyordu.Yeni aldıklarımı değiştirme fırsatım olmadı.125 lira satış fiyatı var.125 liraya bir 100 daha ekle DT al ömürlük olsun.Benim acizane tavsiyemdir.

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ
« Yanıtla #7 : 28 Haziran 2013, 08:33:30 »
Abi hiç gerek yok.Ben bu sezon başında bunlardan iki tane almıştım ikiside sezon sonunu getirmedi.Bayi arkadaş öve öve bitirememişti oysa ki.Geri götürdüm ikiletmeden hemen değiştirdi.Sanırım içine su alıyordu ve sonrasında sesi kısılıyordu.Yeni aldıklarımı değiştirme fırsatım olmadı.125 lira satış fiyatı var.125 liraya bir 100 daha ekle DT al ömürlük olsun.Benim acizane tavsiyemdir.

Bilal Bey,

Peki DT Beeper mı ? yoksa Sportdog Beeper mı? tercih etmeliyiz bu konuda sizin yada başka bir avcı arkadaın tecrübvesi varmıdır. Ayrıca DT' yi Türkiye' de nerden bulabiliriz fiyat aralığı nedir?

Saygılar...
Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

Çevrimdışı Bilal PAZVANT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #8 : 28 Haziran 2013, 09:05:43 »
Taşkın Abi iki tane beeper ım olmasına rağmen bu sezon bir tane DT alıcam.Ton olarak çok iyi.Sanırım frekans aralıkları da profösyönel bir çalışma işi ki yanındayken açık olsa bile rahatsız etmiyor.Buna rağmen çok çok uzak mesafelerden sesi duyabiliyorsunuz.

Çevrimdışı Alkan YOKSUL

• Forum Yönetici
  • NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE
« Yanıtla #9 : 28 Haziran 2013, 10:14:47 »
Sanırım bu beğenip beğenmeme olayı tamamen beklentiyle ilgili...
2 Sezondur LDR kullanıyorum, hiç bir şikayetim yok, çok da memnunum...
  • Baikal IZH27EM1C Nikel
  • Stoeger M3000
  • Kurzhaar/Dişi
28.02.1969 EŞME/UŞAK

Çevrimdışı Taşkın GESİLİ

• Taşkın GESİLİ
  • Müdavim Üyemiz
  • Taşkın GESİLİ
« Yanıtla #10 : 28 Haziran 2013, 10:22:37 »

LDR'ın şahin sesi güzel olsahiç düşünmeden alacağım ancak şahin sesi kanarya şakıması sedasında.. O sebep ile sportdog almayı düşünmüştüm. DT' de şahin ses modu varmı acaba?
Taşkın GESİLİ
1976 KAYSERI
BLUE PICARDY SPANIEL

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Müdavim Üyemiz
  • VARLIĞIM, YÜCE TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
« Yanıtla #11 : 28 Haziran 2013, 11:05:14 »
ben inceledim ama kullanmadım. Kullananlarda var ama tam net bir bilgi yok. Bazıları memnun bazıları ise değil. Bu sebepten dolayı fazla tercih etmedim. Çok yeni. Ama sesi falan çok kuvvetli idi özellikle baktım.
Hassasiyet olayını ise değerlendiremedim. Aynı lider hassasiyetinde olabilir. Bazı sitelerde 110 tl alınırmı? değişiklik olsun diye alınır...
Serdar BAKAL1982 Bandırma/BALIKESİR,ŞARKÖY0 542 562 36 73

CADIGİLLERDEN LADY

www.youtube.com/Serdarbakal

Çevrimdışı Bilal PAZVANT

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #12 : 28 Haziran 2013, 11:21:54 »
Köpek fermadayken ferma moduna geçişte de biraz geç kalıyor.Alkan Abi her ikisi de yerli marka ama Lider bundan daha iyi gerçekten.

Çevrimdışı Serdar BAKAL

• Müdavim Üyemiz
  • VARLIĞIM, YÜCE TÜRK VARLIĞINA ARMAĞAN OLSUN...
« Yanıtla #13 : 28 Haziran 2013, 11:24:32 »
en büyük problemde o zaten...
Serdar BAKAL1982 Bandırma/BALIKESİR,ŞARKÖY0 542 562 36 73

CADIGİLLERDEN LADY

www.youtube.com/Serdarbakal

Çevrimdışı Ramazan HAK

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #14 : 28 Haziran 2013, 23:35:43 »
yorumlarınız için teşekürler,,biz gene numarex alacağız anlaşılan..

Çevrimdışı İsmail ÇELİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AvCıLıK BiR YaŞaM TaRzıDıR
« Yanıtla #15 : 29 Haziran 2013, 00:01:43 »
ramazan abi iyi bir beeper istiyorsan beretti diyorum şahsen kendim kullanıyorum ve çok memnunum herkesede tavsiye ederim.
  • Franchi First Class 61 cm
  • Akus Hunter Delux Superpoze 71 cm
  • Sarsılmaz Vurucu Süperpoze 71 cm
  • Belçika Çifte 65 cm
İsmail ÇELİK
BURSA

Çevrimdışı Nazım AKGÜN

• Müdavim Üyemiz
« Yanıtla #16 : 10 Ağustos 2013, 16:21:18 »
beretti biperin kralı bende LDR biper kullandım ilk çıktığı seneden beri sadece bir kez pilini değiştirmiştim ama bu sene oda miyadını doldurdu numaxes  canibeb kullandım geçen sezon sonuna doğru bu sene iki tane beretti aldım en fonksiyonlu ve sesi bol biraz pahalı ama değer.
Nazım AKGÜN  12.03.1984 ortakentyahşi /BODRUM 0537.439.61.82

Mehmet Ali Ateş

• Ziyaretçi
« Yanıtla #17 : 09 Ocak 2014, 17:27:56 »
arızalı bir cihaz var ama servis adresini bulamadım, bilen arkdaslar yardımcı olurlarsa sevinirim.

Çevrimdışı Mustafa ERİK

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #18 : 13 Ocak 2014, 09:45:05 »
RAMAZAN ABİ BEN ECR BEEPER KULLANIYORUM SUANDA GAYET GÜZEL GEZİNTİ SESİ FERMA SESİ İÇİN 7 ŞER TANE SES VAR İSTEDİĞİNİ YAPIYORSUN BİR SIKINTI YOK DENEMENİ TAVSİYE EDERİM ÜRÜN GÜZEL. BİRDE KÖPEĞİN BOUNUNDA ÖBÜR MARKALAR GİBİ BÜYÜK KABA DURMUYOR. SAYGILAR
1991-Balıkesir

Çevrimdışı Cihan AKBEL

• AvlakForum Üye
  • *
  • aw tedevisi olmayan bir hastalıktır
« Yanıtla #19 : 14 Ocak 2014, 03:22:27 »
arkadaşlar trip-tonic markasının G3 modelini araştırın o kadar orijinal şahin sesi var ki gerçeğinden karşılık gelio
Cihan AKBEL
1987 eskişehir biyolog

Çevrimdışı Veli TOKCAN

• Müdavim Üyemiz
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #20 : 14 Ocak 2014, 03:29:53 »
armer den numaxes  canibeb 160 tl  almıstım çok da memnun kalmıstım fakat. bu yıl ikinci yılı.son zamanlarda kendi kendine açıp kapatmaya basladı av esnasında  sorun ne olabilirki bilen varmı
« Son Düzenleme: 14 Ocak 2014, 03:35:08 Gönderen: Veli TOKCAN »
1962....BURDUR AVC. KULB                BURDUR

Çevrimdışı Ramazan KİLLİ

• Onursal Üyemiz
« Yanıtla #21 : 14 Ocak 2014, 09:28:02 »
7 yıldır canibeep kullanıyorum. LDR almıştım ikinci köpeğim için hemen elimden çıkardım. Gördüğüm kadarı ile daha önce kaliteli beper kullanan arkadaşlar LDR den memnun değil, ilk defa kullananlar memnun. Kalite farkı ve fiyat farkı ortada herkes tercihini ona göre yapacak, mecbuur :)
1970 Antalya (İkamet Eşme/UŞAK) 

Çevrimdışı Ergün AVCI

• AvlakForum Üye
  • *
  • AVCILIK AVCI SAYFASI
« Yanıtla #22 : 22 Ekim 2014, 11:11:29 »
bende yeni beeper almaya karar verdim tercıhım numaxes ten yana rastgele...
1983 kırklareli

Çevrimdışı Halil YURTSEVEN

• AvlakForum Üye
  • *
« Yanıtla #23 : 22 Ekim 2014, 12:17:03 »
numaxes e devam et. liderden avantajlı olduğunu zaten biliyorsundur hassasiyet ayarı ve ses ayarı liderde yok. çok çok büyük dezavantaj. 2 numazesiniz olur ama sesleri farklı kullanarak sorunu çözebilirsiniz.
  • İNGİLİZ POİNTER
HALİL YURTSEVEN

1985-ANTALYA-ÇAVDIR/ BURDUR

Çevrimdışı Erkan DURAN

• AvlakForum Üye
  • *
  • .
« Yanıtla #24 : 23 Aralık 2014, 22:07:07 »
dt mi  beretti mi hangisinin sesi fazla benim için yükses ve uzaktan duyulabilen hangisi blen var mı
Erkan DURAN
1976 çorlu

The following users thanked this post: Fatih ÖNÜGÖREN